Şimdi Ara

Selçuk'tan Hamit'e: 'Melo tribünlere oynuyor..'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-0’lık Başakşehir maçı, sarı-kırmızılı takımın dibe vuruşunun resmiydi. Takımın en sevilen isimlerinden Hamit Altıntop, Florya'da Selçuk, Olcan, Yekta ve Burak'la gece saat 2'ye kadar süren toplantı yaptı. Hamit arkadaşlarına "Kimin kiminle sorunu varsa, bir an evvel çözelim ve şampiyonluğu düşünelim" dedi.

DERDİNİZİ SÖYLEYİN

Hamit Altıntop konuşma sırasında Selçuk İnan'a dönerek "Sorun ne?" diye sordu. Selçuk ise, "Melo... Kendisine oynuyor" dedi. Hamit Altıntop ise, "Gidelim konuşalım. Sorunu yüz yüze konuşarak çözelim. Hoca ağır antrenman mı yaptırıyor? Onu da yine konuşarak halledelim. Bu sorunların hiçbiri konuşmadan hallolmaz. Avrupa'da bu kadar para kazanamayacağımızı biliyorsunuz. Toparlanalım, kendimize gelelim ve takımı şampiyon yapmak için elimizden geleni yapalım" diye konuştu. (Eurosport)

• Sende Melo gibi yüreğinle canla başla oyna tribün senide sevsin. Melo tribüne oynuyorsa bunun sebebi tribünlerin Melo'nun performansını görmesi ve karşılıklı etkileşim. Ayrıca küfür etmek istemiyorum ama Melo oynadığı bütün kulüplerde aynı ama Selçuk'un kötü performansının altında ezildikçe ezilip saçmalamaya başlamış. En kötü oynadığı ve taraftarlarca fazla sevilmedi Juve'de bile Melo aynı Melo'ydu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Aynı anda açmışız la konuları.. Sen tamamını kopyalamamışsın ama.

http://forum.donanimhaber.com/m_98945999/f_//tm.htm#98945999
  • daha 3 gün önce açılan bi gazetenin tanınmak için haberi .

bunları konu diye açıyorsunuz ya yazıklar olsun.

hamit özel görüşe yapmışda selçuk hede hödö demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

daha 3 gün önce açılan bi gazetenin tanınmak için haberi .

Eurosport gazetemiymiş? Tv kanalı değil mi bunlar, senelerdir varlar ayrıca. Haber doğru mu yanlış mı tartışılır elbet ama Selçuk'un bunu diyece karaktere sahip olduğunu da es geçmemek lazım. Zerre şaşırmam.
  • Hırslı oyuncuları herkes sever.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

daha 3 gün önce açılan bi gazetenin tanınmak için haberi .

Eurosport gazetemiymiş? Tv kanalı değil mi bunlar, senelerdir varlar ayrıca. Haber doğru mu yanlış mı tartışılır elbet ama Selçuk'un bunu diyece karaktere sahip olduğunu da es geçmemek lazım. Zerre şaşırmam.

Haberin kaynaği ne araştirdinmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Melo kendisine oynuyormuş.. Ulan sen kimseye oynamıyorsun faydasız
  • Ortalık böyle karışıkken,Selçuk'un üstünde bu kadar baskı varken bunları söyleyeceğini sanmıyorum. Yılan haberdir.
  • Ayakta durmaktan aciz Selçuk, Meloya laf söyleme hakkını nereden buluyor? Prandelli ne bekliyor hala sabotecileri kesmek için?
  • ilk sene kardeşine oynadın, dua et o kardeşin o sene kendini de aşarak oynadı, iğrenç futbolun pek gün yüzüne çıkmadı.

ama kardeşin kaçırmaya başladıkça senin de ne kadar fos bir oyuncu olduğun ortaya çıktı.

yiyin şimdi birbirinizi.
  • kendisini iyice nimetten saymışta melo'ya laf yetiştiriyor vay anasını be, umarım defolup giderler selçuk-burak ikilisi.
  • Kim nasıl akatarmış konusmanın tamamını ? Yalan haber bence.

• Melo nereye oynarsa oynasın hatta karakteri bile bozuk abuk sabuk hareketler yapıyor ama benimde sevdiğim bi oyuncu hırslı ve takımı şaha kaldırabilecek bi oyuncu.
  • Takımın kaptanı Selçuk değil mi ?
    Nasıl takım arkadaşının yüzüne söylemez de Hamit'e ve diğer 2-3 Türk oyuncuya ağlayabilir ?
    Yahu sen takımın kaptanısın bunları yapamazsın hatta Hamit'ten önce senin takım arkadaşlarına toplantı yapman lazım.
    Yav sen niye kaptansın?
  • Bu konusmanin gercek odlugunu farz edersek Hamit bu olayi basina yansitmis oluyorki onun yaptigi ne derece dogru tartisilir.
    Ayrica tribün oynama isine gelirsek bazi oyuncular daglara taslara vurdumu seyirci alkisi basiyor ama bazi oyuncularida gecen seneden beri sürekli her hatada eziyor.
    Takim icinde bölünme mutlaka olucaktir ama Selcuk ve Burak hatayi bastan yaptilar Drogba ve Sneijder geldiginde gitmeleri lazimdi yada bu hatalar basladiginda basina konusacaklardi.
    2 pozisyonda pas vermeyen, 5 topu disari atan, attigi ara paslarda orada arkadasi olmayan kisi normalde degistirilse kimse karsi cikmayacakken o macta sürekli alkislandi sonundada gol atip kral oldu onun o macta yaptiklarini bunlar yapsa neler olurdu acaba merak ediyorum.
  • " Avrupa'da bu kadar para kazanamayacağımızı biliyorsunuz "

sizi bir tek bu bağlıyorsa çekin gidin zaten. ben böyle vizyonsuzluk görmedim. Derhal yöneticilerin Ali Dürüst mü dersiniz Albayrak mı dersiniz işe 4 kolla sarılması ve taraftara da bunu göstermesi gerekir.

Burak Selçuk'un gece yarısı toplantılarını değil yöneticlerin basın açıklamalarını hakediyor bu taraftar.
  • Maçı gözüyle takip edenler veya statta olanlar rahat görür melonun tek derdi taraftar dan iki alkış alayım iki küfür yemiyim derdinde takım için değil sırf taraftarın gözünden düşmemek için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamit adam mı oldu şimdi? Real Madrid gibi para babası bi klupte sakatım karşılık veremiyorum diye parasını almadı. Niye bize gelince çatır çatır alıyor? Haber doğru/yanlış farketmez Hamit en az onlar kadar karaktersiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Hırslı oyuncuları herkes sever.

Melo nun hırsı Dünya kupasında oynamak içindi. Çağırılmadı ve Melo için artık olay bitti.

Melo sezon başından beri saçmalıyor, kupayı Fener e kaptırıyoruz, o gidip üçlü çektiriyor sırf Emre ye Volkan a atar yaptı diye baştacı yaptı taraftar Melo yu.

Volkan Şen e ağzın kokuyor, diye terbiyesizce hareketi, attığı twettler... Bu saydıklarımın hepsi, sezon başından beri bi kaç aylık süreçte oldu.

Yukardaki yorumlara bakıyorum, millet Melo yu yine baştacı yapmaya devam edecek gibi görünüyor. Selçuk a kötü oyunundan dolayı haklı diyemiyorum, çünkü o da oynamayı bıraktı, küstü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.