Şimdi Ara

İş bankası Kredi kartı borcu yapılandırma hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
20.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar işbankası maximum kredi kartına sahibim 3 4 aydir asgarisinin bile anca çeyregini yatırır duruma geldim ögrenciyken cok harcamıstım iş bulmam da zaman alınca borc toplam 3200 kadar bunu taksitlendirir mi banka kartı kapatıp cagri merkezi evet şube yapabilir dedi.. benim sorum ise taksitlendirme yaptıklarında borca faiz de ekleyip kac taksite bölüyorlar? yapan arkadaslar yardımcı olabilirlermi?

• Borcunuzu 30-60 gün süreyle ödemeyin ve müşteri hizmetlerini arayarak böldürmek istediğinizi bildirin.
    6 aya kadar vade yapılıyor, faiz oranları 1.25 - 1.35 aralığında.
  • 6 ay yaparlarsa işe yaramazki :) ekstre borcundan daha fazla taksitim olacak mantıksız yani 24 ay felan yapıcaklar ki rahat ödeyelim ben onu ödersem diger borclari nasıl oducemki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djali01 -- 30 Ekim 2014; 12:40:25 >
  • %10 komisyonla bu işi yapanlar var.. Adamlar kredi kartının tamamını yatırıyor karta.
    Sonra senden %10 komisyon alıyor. Sonrada yatırdığı ücreti tekrar 9 taksit olacak şekilde anlaştığı bi yerden taksit yapıyor. Arama motoruna kredi kartı taksit yaz çıkan sayfaları incele..
  • onlar hikaye kardes 9 ay da işime yaramaz bana 36 lazim
  • ulen olm öğrenciyken yemişin. 3200 tl nin nesini 36 aya bölecekler. Ne yapıyorsun sen. Baban bölmez le 3200'ün 36 aya.
    36 ayda 12 mevsim 3 yıl 1095 gün var. 36 millet ev alıyor be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideSupra

ulen olm öğrenciyken yemişin. 3200 tl nin nesini 36 aya bölecekler. Ne yapıyorsun sen. Baban bölmez le 3200'ün 36 aya.
    36 ayda 12 mevsim 3 yıl 1095 gün var. 36 millet ev alıyor be.

adam haklı ama 3200 lirayı 36 aya bolmezler en fazla 1 sene yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zamanında 10 taksit yaptırmıştım.
  • sizin kafanız iyi beyler :D 1 hafta önce aradim ve 36 aya böldüler bilip bilmeden yorumlar da yapmayın demekki oluyormus
  • quote:

Orijinalden alıntı: djali01

sizin kafanız iyi beyler :D 1 hafta önce aradim ve 36 aya böldüler bilip bilmeden yorumlar da yapmayın demekki oluyormus

taksit sınırlaması 9 ay degilmi? ozaman herkes tek çekim telefon alır böldürüp öder 36 aya.
  • 36 aya banka benim kredi kartı borclarımı böldü kardeş sen ne diyosun?
  • S.a kardeş is bankası kartım var forumda 36ay taksite böldüğünü yazmışsın nasıl yaptırdın nereyi arıyoruz. Şubeye gitmeden oldumu.

Yardim için saol.

• subeye gerek yok mesai saatleri içinde ariyosun bölüyolar 36 ya kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: postence

quote:

Orijinalden alıntı: djali01

sizin kafanız iyi beyler :D 1 hafta önce aradim ve 36 aya böldüler bilip bilmeden yorumlar da yapmayın demekki oluyormus

taksit sınırlaması 9 ay degilmi? ozaman herkes tek çekim telefon alır böldürüp öder 36 aya.

Kredi sicilin bozuluyor yalnız.

• bozuluyor ama 6 ay sonra ödedim ben sonra düzeldi sicil kredi bile cektim su an yapılandırmada bişey olmuyor takip yemeyin sakın
  • Merhaba bendede böyle bir sıkıntı olmuştu. Borcunu yapılandırırlar ben 600 Tl'yi 18 ay taksitlendirmiştim. Ama şöyle bir durumu beraberinde getiriyor bankalarla hiç bir şekilde ilişkin olmuyor. Hiç bir banka ne kart ne başka birşey vermiyor. Zor durumdur yaşayan bilir.
  • Benimde öğrencilikten kalma garanti bankasına kredi kartı borcum bulunuyordu. Garanti bankasını arayıp yapılandırma istedim. Kart kullanıma kapatıldı kalan borçu da kredi kartına taksitler halinde yansıttılar. Tabi faizi ile birlikte. Kredi kartını kullanamadım borç bitine kadar. İş bankasında yeniden taksitlendirme var mı bilmiyorum ama iş bankası kredi kartı taksitlendirme konusunu merak edenler için aşağıdaki linke göz atabilirler.

Link:https://goo.gl/toLVai

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.