Şimdi Ara

YENİ SAĞ BEK ADAYI IVO PINTO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.transfermarkt.com.tr/ivo-pinto/leistungsdaten/spieler/82281
    Linnes,molde ile sözleşme yenileyince Dinamo zagreb den ivo pinto ya teklif götürülmüş,sizce iyi bir transfer olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç güven vermedi.Kaderabeki alalım
  • Ben "hayır" diyorum.
  • ben portekizli istemiyorum kaderi alalım
  • Youtube videolarına bakıp oyuncu değerlendirmeyi çok yanlış buluyorum ama gördüğüm kadarı ile top ile oynamayı seven bir oyuncu... Bilic istemiş ise (öyle söyleniyor) güvenirim...
  • http://www.ligtv.com.tr/haber/cicinho-kartal-mi-oluyor

Lig Tv Cicinho üstünden haber yapmış tabi ki iddia ama olma ihtimali de var.
  • Portekizli almayin.

• Bence benficalı maxi pereira da olabilir bu sezon sonu sözleşmeside bitiyor
  • Kariyerinde golü yok alınır mı bu adam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallaha Beşiktaş'ın oyuncu izleme komitesi çok iyi olduğundan ismini bilmediğimiz adamlara laf edemiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Vallaha Beşiktaş'ın oyuncu izleme komitesi çok iyi olduğundan ismini bilmediğimiz adamlara laf edemiyoruz.

Bunu iğneleme olarak mı söyledin yoksa cidden mi söylüyorsun scout lar fena değil bizim pedro franco veli olcay oğuzhan ı çok gençken ucuza kapattılar yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebel poet

Kariyerinde golü yok alınır mı bu adam

Gökhan Töre'nin de golü yoktu bize gelmeden önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolsuzyolcu

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Vallaha Beşiktaş'ın oyuncu izleme komitesi çok iyi olduğundan ismini bilmediğimiz adamlara laf edemiyoruz.

Bunu iğneleme olarak mı söyledin yoksa cidden mi söylüyorsun scout lar fena değil bizim pedro franco veli olcay oğuzhan ı çok gençken ucuza kapattılar yani :)

Hayır iğneleme amaçlı söylemedim.

• quote:

Sağ bek adam gol kralı Olmasını mı bekliyorsun

• Bilic, Edin Terzic ve Nicola başkan istiyorsa alınsın hemen.Özellikle Edin Terzic'in çok raporu önemli.
  • edit, -raporu çok önemli- olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

dediğin doğru ama gökhanın alınma şartlarıyla bu bir değil. gökhan direk bonservisi alınmadı kiralık alındı ve direkt 11 e katkı vermesi beklenmiyordu. ama bu adam devre arasında alınıyorken direkt 11 e koyup çatır çatır oynamasını beklersin. nasıl oynadığını falan da bilmiyorum izlemedim ama en azından skora katkısı fazla olsaydı daha rahat olurduk şimdi alınması yönünde çok rahat değilim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

dediğin doğru ama gökhanın alınma şartlarıyla bu bir değil. gökhan direk bonservisi alınmadı kiralık alındı ve direkt 11 e katkı vermesi beklenmiyordu. ama bu adam devre arasında alınıyorken direkt 11 e koyup çatır çatır oynamasını beklersin. nasıl oynadığını falan da bilmiyorum izlemedim ama en azından skora katkısı fazla olsaydı daha rahat olurduk şimdi alınması yönünde çok rahat değilim

Şöyle de bir şey var. Gökhan gole çok daha yakın bir oyuncu onun golünün olmaması Ivo'ya göre daha anormal bir durum. Gol'den çok asist'e bakmak lazım, adam bek sonuçta açık değil.

• quote:

Tarık Çamdal'ın da yok da yani sezon başında BJK alsaydı kim hayır derdi ki şu an serbest bıraksak ilk alacak takım BJK olur bu yabancı kontenjanında Bir de bek oyuncusu zaten Caner gibi uzaktan devamlı kaleyi yoklamıyorsa ya da Eboue gibi devamlı ceza alanına girmiyorsa kolay kolay gol atamaz zaten .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

quote:

Tarık Çamdal'ın da yok da yani sezon başında BJK alsaydı kim hayır derdi ki şu an serbest bıraksak ilk alacak takım BJK olur bu yabancı kontenjanında Bir de bek oyuncusu zaten Caner gibi uzaktan devamlı kaleyi yoklamıyorsa ya da Eboue gibi devamlı ceza alanına girmiyorsa kolay kolay gol atamaz zaten .

tarığı üstüne para verseler almam serdar her türlü daha iyidir ama şampiyonluğa oynayan takımın beki serdardan da iyi olması gerekir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.