Şimdi Ara

Selçuk İnan Olmuş 100 Kilo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.facebook.com/Galatasaray/photos/pcb.831298043595559/831297850262245/?type=1&theater

Şu fotoya bakın,adam bariz abdürrahim albayrak ile yarışır tombullukta,prandellinin tercümanı daha fit,bu adam bu kadar profesyonel işte,bu adma korse takmıyorsa neyim bunda göbekte vardır baya

• Hocam ben Selçuk'un kilolu olduğunu düşünmüyorum, aksine çelimsiz ve zayıf bir vücuda sahip... Fotoğrafta yüzü öyle çıkmış
  • Adamların geleceği garanti, futbolu kim takar.
  • Banada yılda 10 milyon Türk lirası ver bende zengin olayım.
  • Ya şu futbolcuların sadece yüzü gözüken fotoğraflarını koyup nasıl kilo aldı dıyorsunuz. Siz işssizmisiniz. Siz neyin peşindesiniz ya. Dünde biri çıkmış sabri duba gibi olmuş dıyor. Koymus eşofmanı katlanmış fotoyu bak bak göbeğe bak dıo fotoğraftan. Hakaten işsiz yuvası
  • Bizim türklerde bi tane sağlam vücutlu adam yok sanki futbolcu değiller az bakın bi ingilizlere almanlara, adamların 19-20 yaşındaki futbolcularına bak yumruk atsan deviremezsin örn:ross barkley geldi aklıma daha çok var tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam ben Selçuk'un kilolu olduğunu düşünmüyorum, aksine çelimsiz ve zayıf bir vücuda sahip... Fotoğrafta yüzü öyle çıkmış

bazı insanlarda fazla kilolar yüzde toplanır,hocam yüze bak allah aşkına adam cidden toplu baya.vücudu çelimsiz oalbilir ama iddia ediyorum göbeğide vardır baya
  • Bu fotodan da gördüğümüz üzere Kasımpaşa maçında ilk 11'de olacak.Kazanmaya çalışmayın arkadaş,bir dünya para bayıldığınız adamın çabalaması lazım sizin değil.

• Ulan adamlar krallar gibi yaşıyor varya. Bu ülkede futbolcu olcan. En kötü 2. liglere kapak atsan bile yeter.
  • selçuk yuvarlak yüzlü,ne kadar zayıflasa da yüzü aynı kalır yani yüzü geniş ve tombul ama kilo dan değil yüz yapısından
  • Türkiyede işler böyle. Bak emre atleticoya gitti bunun gibi noldu zora geldi hop paket

• Scott Piri vardı ona noldu ya adam herkesi iyi bi duruma sokmuştu vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

Bizim türklerde bi tane sağlam vücutlu adam yok sanki futbolcu değiller az bakın bi ingilizlere almanlara, adamların 19-20 yaşındaki futbolcularına bak yumruk atsan deviremezsin örn:ross barkley geldi aklıma daha çok var tabi

İngiltereyle oynanan U21 maçında ingiliz oyuncu bizimkine sigara içme işareti yapmıştı. Bu kafayla bizden saglam futbolcu çıkmaz
  • yakında kafasını kescekler millet iyice dolmaya başladı bi patlama bekliyorum.. patosda yemeğe götürür komple forumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

Bizim türklerde bi tane sağlam vücutlu adam yok sanki futbolcu değiller az bakın bi ingilizlere almanlara, adamların 19-20 yaşındaki futbolcularına bak yumruk atsan deviremezsin örn:ross barkley geldi aklıma daha çok var tabi

İngiltereyle oynanan U21 maçında ingiliz oyuncu bizimkine sigara içme işareti yapmıştı. Bu kafayla bizden saglam futbolcu çıkmaz

Bizimkiler maça çıkmadan önce içmiştir sigarayı, kesin sigara kokusu geliyordur adamın burnuna ondan o işareti yapmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.