Şimdi Ara

navigasyon yazılım hakkında anlayanlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 sene önce aldığım igo primo'lu Navitech QX B512 Primio cihazımın igo yazılımını yeniden kurmak istiyorum bu mümkünmü. fm transmitter'a giremiyorum takılı kalıyor. bir nevi format atmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

teşekkürler

• Save klasörü vardır onu sil yeniden kurmuş gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Save klasörü vardır onu sil yeniden kurmuş gibi olur

dostum sildim ama fm transmiter butonuna basıyorum açılmıyor. sorun ne olabilir
  • Hocam fm verici cihaz yazılımı ile alakalı olabilir servis ile irtibata geçip bilgi alın.şayet cihaz rom ile alakalı ise servise göndermeniz gerekir
  • quote:

Hocam fm verici cihaz yazılımı ile alakalı olabilir servis ile irtibata geçip bilgi alın.şayet cihaz rom ile alakalı ise servise göndermeniz gerekir

hocam muzik player açılıyor video filan açılıyor ama sadece fm transmiter açılmıyor ve frekans ayaları yapamıyorum.
  • karamurat_670 kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlarda fm verici sarj kablosu takilı olmadan çalış mıyor böyle bir durum abilir mi acaba?
  • quote:

Bu cihazlarda fm verici sarj kablosu takilı olmadan çalış mıyor böyle bir durum abilir mi acaba?

şuan bilgisayara bağlı usb kablosu takılı olduğu halde bastım fm transmiter butonuna halen bekliyor.
  • merhaba ben QX-B433 kullanıyorum bilgisayara değil ama araç şarj(çakmaklık) yerine takılı olunca fm transmitter çalışıyor,, yoksa yok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.