Şimdi Ara

en iyi kulaklık markaları nelerdir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en iyi kulaklık markaları soylermisiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında en iyi Kulaklık markası diye bir şey yok. Her markanın kendine has karakteri var. Ancak akla ilk gelen markalar olarak. audio technica, akg, Sennheiser diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 30 Ekim 2014; 16:24:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstteki arkadaşınkine ek olarak westone shure grado jvc de eklenebilir.
  • Kimse bose yamaha ve technicsi saymamis...

• Westone,Shure,ATH,Sennheiser,AKG,Beyerdynamic,Bowers&Wilkins,Earsonics,Phonak bunlar bir kaç marka.

Markanın önemi aslında yok. Ülkemizde duyulmasada Dunu,JVC markalarının çok iyi modelleri var mesela.
  • Fiyat/Performans olarak da MEElectronics'i ekleyeyim ben de. Gerisini üstte arkadaşlar yazmış zaten.
  • Soru anlaşılmamış sanırım..
    Model arayışına girersek eğer en iyi kulaklık hangi markanın hangi modelidir diye.?? budur diye bir şey yok doğru yada bu fiyata göre en iyi hangisidir yada en iyi ses veren en iyi bilmem ne olan marka nedir diye sorulsa doğru bir marka söylenemez her markanın her ayrı modelinin ses karakteristiği farklıdır. budur biye bir cevap verilmez.
    Ama soru EN İYİ MARKALAR HANGİLERİDİR OLURSA Kulaklık markası diye bir şey yok.! demek bence haksızlık olur..!! Çünkü kendisini ispatlamış markalar vardır, dikkat edin kimse philips- yada sony dememiş demekki en iyi markalar içinde bu ikisi yok ama kulaklık piyasasında giriş seviyesinde dünyayı bilmem ama türkiyede piyasanın hakimi bu markalar kulaklıktan anlamayan 20-30 lira verip bu markaları alıyor ve iyi kulaklık sony aldım yada philips aldım diyor..
    hadi sony biraz özel marka üst düzey kabul edilebilinir kulaklıkları var ama kulaklık markası değil.
    lafı toplayacak olursak

Soru EN İYİ KULAKLIK MARKALARI NELERDİR OLDUĞU İÇİN ses üzerine çalışan kulaklık ile özdeşmiş markalar vardır en iyi kulaklıkları bu markalar üretir kişiye dinlenilen müziğe,, kulağa ve verdiğin paraya göre marka-model değişebilir ama kulaklık üstadı markalar bellidir. çünkü bu markalar ses ürünleri uzmanı markalardır.

ses-kulaklıkta üst düzey markalar bunlardır çünkü adamların işi ses ürünü üretmek bunun üstünde çalışıyorlar sadece.

en iyileri saydığım markalardır arkadaşım tabiki listemde unuttuğum yada bilmediğim eksik marka olabilir. ama en iyileri bunlardır.

-Westone
    -Audio Technica (ATH)
    -Sennheiser
    -Koss
    -Shure
    -AKG
    -Jbl
    -Beyerdynamic
    -Bowers&Wilkins
    -Kennerton Fischer
    -MEElectronics
    -Etymotic
    -Takstar
    -Brainwavz
    -Dunu
    -Fischer Audio
    -Hifiman
    -Etymotic
    -Heir Audio
    -İn Ear

nasıl ki saat denince en iyi patek philippe akla geliyor yada beyaz eşya denince Miele otomobil denince Ferrari yada Bugatti geliyorsa kulaklık denince bu markalar en iyileridir. :)

dip not: googleye bu markaları aratırsanız görseller kısmına geçtiğinizde sadece ses ürünleri görürsünüz anlatmaya çalıştığımda budur.
    ama googleye philips- yada sony diye birde aratıp görsel sonuçları incelerseniz daya iyi anlaşılır demek istediğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer135 -- 8 Kasım 2014; 5:57:59 >

• Shure ve stax

• zafer135 kullanıcısına yanıt
    neden çok farklı bişey söylüyo gibi bilmiş bi havayla girip herkesin söylediği aynı şeyleri tez yazar uzunlukta yazdınız acaba amacınızı sorabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargalarrr

neden çok farklı bişey söylüyo gibi bilmiş bi havayla girip herkesin söylediği aynı şeyleri tez yazar uzunlukta yazdınız acaba amacınızı sorabilir miyim?

Estafurllah hatam varsa affola bilmiş hiç değilim uzmanlık alanımda değil ama yazmayı çok seviyorum ve bildiklerimi paylaştım soru anlaşılmadığı için çözüme bağladığımı düşünüyorum. Bunda yanlış olan birşeyde yok.

• ABYSS
    AKG
    AUDEZE
    AUDIO TECHNICA
    BEYERDYNAMİC
    FOSTEX
    GRADO
    HIFIMAN
    JERRY HARVEY AUDİO
    SENNHEİSER
    SHURE
    STAX
    ULTRASONE
    WESTONE
  • R10 gibi bir kulaklık üreten Sony'i herkes es geçmiş gözüme gözüme battı yavv :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.