Şimdi Ara

Sony str 670p

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 4 Mart 2009; 5:07:03 >

• bütçen ne kadar ... max. ne kadar harcarsın bu iş için ?
  • hayırlı olsun dostum ... güzel kolon

• şimdi değişen ne
    focal utopia mı kullanıyorsunuz yoksa
  • Postanem;

Sistemini yeni almissin ve o sistem uzerine yapilan yorumlar ile degisiklik yapma ihtiyaci duymussun. Sen begendikten sonra kimsenin yorumu seni sisteminden sogutmamali. Burda zamaninda benimde kullandigim hoparlorler cok elestirildi ama kulak asmadim yani sen begendikten sonra, kullandigin sistem en dandik ses sistemi bile olsa senin icin 1 numaradir. Para senin paran kulak senin kulagin, burada aldigin urunun uzerine yapilan yorumlari sakin ciddiye alma.
  • Bazi kullanicilar malesef bu forumun gercek amacini saptiriyor! Objektif olarak yorum yazan pek yok forumda, kim neyi satiyorsa yada kullaniyorsa hatta satin almaya hazirlaniyorsa "kimse yogurdum eksi demez hesabi" o markayi herkeze oneriyor ve diger kullanicilarin kullandiklari markalari kotuluyorlar.

Ben bu forumda kimsenin kendi kullandigi urunu elestirdigini gormedim varsa yoksa baska markalara camur atarlar. Neyse.....

Not: Bu elestiriyi genel forum kullanicilari icin yaptim sonra atlamayin sazan gibi kim o kullanicilar diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.