Şimdi Ara

bizdeuygun.com dan 1589 TL ye 32 gb lg g3 aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Firmaya yalakalık yaptığımı falan düşünmeyin ama
    Bir gözükaralık yapıp LG G3 32 GB lık olanını 1589 TL ye bizdeuygun.com dan aldım. Yaklaşımları çok iyiydi özellikle Erman bey diye biri ve pazarlama bölümünden Mustafa Bey çok olumlu yaklaştlar.
    cihaz delta garantili. Piyasada yaklaşık 2000 TL ye satılan cihaz çok uygun fiyata geldi. Siparişi verdim ertesi günü elime geçti.
    Bence garanti korkumuzu yenip büyük firmalara dünyanın parasını kaptırmamıza hiç gerek yok diye düşünüyorum.

• Garanti firmalarının bedava yaptığı tek şeyin yazılım yüklemek olduğunu düşünürsek haklısınız. Bir de cihaz alındığında var olan kusurları bedava yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda benim gibi çoğu kişi oradan almıştır. Gayet ilgililer. Sorun yaşayana rastlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk g2 mi oradan sipariş vermiştim fiyatı yanlış girdiklerini görünce, havale ile aldığım için göndermediler ama birçok kişiye gitti telefon o fiyattan, özellikle arayıp sordum fiyatta yanlışlık var mı diye, onlarda yok dediler , sonra iptal ettiler bende n11 den LG garantili aldım... bi daha muhatap dahi olmam n11 gibi bi nimet varken... Hem hakkım da geçti biraz, onu da haram ettim ahirette rahat etmek için
  • hayırlısı olsun..
  • Bende n11.com dan aldım Delta garantili 32gb'lık 1600 TL'ye. Şuan gayet memnunum bir problemi yok. İnş servislik bi durumu olmazda, olursa da sizlerle paylaşacağım Delta Garanti nasılmış.
  • Kardeşim konuyu niye açtın anlamadım?yahu sen 1600 tllik mal alıyorsun satıcı tabiiki ilgili alakalı olacak marifet mi bu?bir de internetten alınan üründe ilgi alaka nasıl oldu bunu da söylesen.mühim olan satış sonrasında ilgi alaka nasıl yani bir sorun olduğunda.Ulan eşek yüküyle para verip mal alıyoruz bu malı alırken satıcı ilgili davrandı diye sevinip forumda yazıyoruz ne tuhaf bir milletiz biz böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kazasız belasız uzun süre kullanırsınız inşAllah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.