Şimdi Ara

WEB SİTE İSTEYENLER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • web stesine ihtiyacı olanlar için makul fiyatlarda web siteleri yapılır. sitemizden başvurabilirsiniz web tasarım

• Merhaba,

İhtiyacınız olan Web Sitesini 2007 yılından beri profesyonel olarak çalışan Üsküdar merkezli ve Türkiye'nin bir çok şehrinde bayiliği bulunan

http://www.iwebclub.net Firmasını tavsiye ediyorum. İsteğe göre hazır web sitesi veya özgün web sitesi tasarım hizmeti veriyorlar.

Burada Şemsi bey ile direkt görüşebilirsiniz.
  • git başka yerde reklam yap. burda ben reklam yapıyom
  • Benim niyetim reklam değildi senin yazını okudum yazını yanlış anlamışım o yüzden oraya site önerisi yaptım kardeş senin reklam yaptığını anlasaydım hiç yazmazdım zaten.
  • adsense gelır amaclı sıte kaca yaparsınız ne tur sıteler daha cok kazandırır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwebclub

Benim niyetim reklam değildi senin yazını okudum yazını yanlış anlamışım o yüzden oraya site önerisi yaptım kardeş senin reklam yaptığını anlasaydım hiç yazmazdım zaten.

farketmez ya. şaka amaçlı yazmıştım. forumda sınırsız konu açabiliyoz zaten. saol anlayışın için.
  • kanka bana da site yapsana portföy sitesi ama bende para yok sen cebinden kendine öde ben sana havale yaparım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: werwac

adsense gelır amaclı sıte kaca yaparsınız ne tur sıteler daha cok kazandırır?

Adsense haber siteleri kazandırır. Haber siteleride 2000 TL den başlar.www.teknolojide.com bu site mesela 5000 TL civarında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.