Şimdi Ara

Sıfır kutu iPhone 6 ölü piksel çıktı ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
3
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandan aldığımız cihaz sıfır kutusunu açtıgımızda beyaz bir ölü piksel çıktı. geri verdik servise gönderdiler.. ben koşulsuz iade var diye biliyordum ama gönderdiler her türlü sıfır gönderecekler ama kapalı kutu göndermiyorlarmış.
    bilgisi olan var mı ?

resim ekte.
     Sıfır kutu iPhone 6 ölü piksel çıktı ...

• Resimdeki siyah halka şeklinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CDBurnerXP -- 29 Ekim 2014; 20:36:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Resimdeki siyah halka şeklinde?
    bu ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Resimdeki siyah halka şeklinde?

Arkadaş o siyah halkanın içindeki minicik hafif beyaz bi noktaya ölü piksel diyor
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Siyah halkanın içinde.
  • Siyah bi ekran açsaydın daha çok belli olurdu
  • Kosulsuz iade AOS uzerinden verilen siparisler de 14 gun olarak gecerli.
    Bunu disindan alinan yerlerde oncelikle servise gonderiliyormus ve degisim v.b seylere servis karar veriyormus.
  • Ekrana siyah bi fotograf koyun oyle cekin daha net anlasilir olu piksel
  • aynen hocam siyah ekran ac ta oyle bakalim bana bu ekranin her yeri oku piksel gibi geldi resminden
  • quote:

Orijinalden alıntı: kule_genclik

aynen hocam siyah ekran ac ta oyle bakalim bana bu ekranin her yeri oku piksel gibi geldi resminden
    haklısınız hocam ancak verdik bile cihazı neyse yapacak bir şey yok :(
    beyazdan belli olmuyor zaten ölü piksel beyaz şekilde...
  • Ölü pixel değil parlak pixele benziyor bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 29 Ekim 2014; 21:45:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Ölü pixel değil parlak pixele benziyor bu.

evet bilmiyrm artık ne anlama geldiğini.. parlak piksel nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Ölü pixel değil parlak pixele benziyor bu.
    ölü değil stuck pixel bu
  • Çevresindeki pixellere göre daha parlak pixellere deniyor.Hatta sizin resimde paylaştığınız yerde birkaç pixel grubu daha parlak.Tek pixel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

ölü değil stuck pixel bu

Alıntıları Göster
    orda bir tane değil birsürü ölü piksel toplaşmış
  • Teknoloji herzaman şans işi. Apple da olsa HTC de olsa Samsung da olsa sorun çıkabiliyor.
    Tek fark birinde Sıfırını veriyorlar diğer ikisinde (özellikle HTC ) telefonu ağlatıp veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Teknoloji herzaman şans işi. Apple da olsa HTC de olsa Samsung da olsa sorun çıkabiliyor.
    Tek fark birinde Sıfırını veriyorlar diğer ikisinde (özellikle HTC ) telefonu ağlatıp veriyorlar
    Ölü pixel sorunu kafaları karıştıran en önemli sorulardan biridir. 6502 numaraları yeni Tüketici Kanunu buna açıklık getiriyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü'nün bu konuyu da içeren ropörtajı önümüzdeki hafta BT Haber dergisinde yayınlanacak. İşte bu konuda bir bölüm:

quote:

...hükmü gereği ölü pikselli ürünler ayıplı mal olarak kabul edilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Teknoloji herzaman şans işi. Apple da olsa HTC de olsa Samsung da olsa sorun çıkabiliyor.

Htc'den telefon alınmaz almayın arkadaşlar zaten düşüşe geçti millet niye sadece parayı düşünen bir firmaya bel bağlasınki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyazi Saral

Ölü pixel sorunu kafaları karıştıran en önemli sorulardan biridir. 6502 numaraları yeni Tüketici Kanunu buna açıklık getiriyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürü'nün bu konuyu da içeren ropörtajı önümüzdeki hafta BT Haber dergisinde yayınlanacak. İşte bu konuda bir bölüm:

quote:

...hükmü gereği ölü pikselli ürünler ayıplı mal olarak kabul edilmektedir.

Alıntıları Göster
    benim de media markttan aldıgım iphone 6 dada ölü piksel çıktı bir tane.O kadar rahatsız edici olmadıgı için götürmedim.Çok aramıştım iphone 6 yı uğraşmak istemedim daha doğrusu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.