Şimdi Ara

Selçuk İnan'ın Medyada Kollanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu konu hakkındaki söylemlerimi biliyorsunuz arkadaşlar.

şu son 5-10 günde bir şey farkettim ki, DURUM ÇOK CİDDİ.

VARAN 1
    önce hikmet karaman,
    programa bağlanıyor, canlı yayın, cümle şu,,
    yani şimdiii, isim vermek istemiyorum,,, isim vermiyim şimdi... orta sahada al ver yapıyorlar, topla gitmiyorlar, böyle olmaz ki,

VARAN 2
    spor servisi mehmet demirkol
    cümle şu,
    -oyuncular kötü oynuyorlar, çok kötüler bazı oyuncuları da kolluyorsun diyorlar,
    -isim söyle ya
    -boşver
    -selçuk inan
    -aynen evet...

VARAN 3
    serbest vuruş programı,
    murat özarı oyuncu eleştiriyor,
    isim söyliyim mi diye sabri ugan'dan neredeyse izin istiyor, söyliyim mi diyor, söyle söyle tabi diyor, o da boşver boşver diyor, hayır söyle diyor. selçuk inan diyor.

VARAN 4
    bu programı tam hatırlamıyorum telegol olabilir,
    söz şöyle,
    yani bazı oyuncular gerçekten çok kötüler şimdi söylemek istemiyorum isimlerini...

BAKIN EMİN OLUN, 10 GÜN İÇİNDE BÖYLE KONUŞMALAR GERÇEKTEN YAŞANDI.
    ELİMDE OLSA VİDEO YAPABİLİRDİM.

bu oyunculara laf etmesinler diye özel baskı var herhalde bir yerlerden bunlar değerli oyuncular, bunlara karışmayın, eleştirmeyin, bunlar milli takım oyuncuları.. ama böyle bir şeyde olamaz diyorum oha yani.

BÖYLE DİYE DİYE TAKIMIN ANASINI AĞLATTILAR.

mesele smeijder melo vs vs olduğunda
    -ya şimdi melo, adam şovmen ya, böyle adam mı olur ya, yatıyor takım umrunda değil,
    -ya sneiijder sen yıldızsın bi maç kurtar ya, kaybolup gidiyorsun, yatmaya para için mi geldin ıvırrrr zıvıırrrr

bu işin peşine düşerken ciddiydim, şimdi aslında ne kadar önemli bir konu olduğunu anladım.

DİKKAT EDİN!
    MEDYADA VEYSEL VS GİBİ GARİBANLARI YERDEN YERE VURAN BU VİCDANSIZLAR,
    SELÇUK İNAN'I ELEŞTİRMEK İÇİN NEREDEYSE İZİN İSTİYORLAR!

diyorum ya, iyi bir gazeteci olsa bu memlekette bu işi araştırır ortaya çıkarırdı.

• Mafya falan mı oğlum bu?
    Ne ayak lan bu selçuk
  • yeteneksiz değil, yaşı artık gitmiş hamit gibi aynı topu ayağına alınca 2 saat düşünüyor, yana geriye veriyor ya da burak'a defans arkasına yavaş top atıyor 70 tane atıyorsa 69 tanesi rakipte kalıyor.
    rakip atak yaparken takip ettiği futbolcuyu bırakıyor bıraktığı adamlar gol atıyor.

ilk geldiği sezon dikine giden hızlı pas alışverişi yapan, mesafesiz vuran, 2li mücadelelerde yere düşmeyip top çalan, rakibin ataklarını kesen bir selçuk vardı, 2 senedir bu formundan eser yok

sebepleri bence; özel hayatı sadece selçuk un değil ilk 11 den en az 6-7 oyuncu özel yaşamına dikkat etmeyip, antreman yapmayıp sahada da oynamıyorlar, her maç rakipten daha az koşuyorlar, insan duvar pası yapar bir organize atak yapar son 7 maçtır 1 tane organize golümüz yok rezillik
    sebep çok basip kanatta bir oyuncu pas alınca diğer oyuncu geride bekliyor, halbuki epl yi aç izle kanatta bir oyuncuya top atılınca o kanata 2 kişi yaklaşıp depara kalkıp paslaşıp içeri kesiyorlar topu
    bizde bunu yapacak kondisyonda, zekada hızda oyuncular var ama uğraşmıyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selçuk gerçekten tam bomba ülkede. Ne milli takımdan kesebiliyorsun nede Galatasaray'dan adam kesildiği maçtan sonra çıkıyor abuk sabuk konuşuyor ayağımda kopsa oynardım falan filan.

Bu adam çok iyi hatırlıyorum abdullah avcı döneminde takımı resmen 2 ye bölmüştü bi oynamadı adam bütün galatasaraylılar ve futbolcular milli takıma küfürler etmeye başlamıştı çok iyi hatırlıyorum..Atılan gollere sevinmemeler falan Hamit falan çok iyi hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Mafya falan mı oğlum bu?
    Ne ayak lan bu selçuk

mafya gökhan'dan korkmayıp selçuk'tan korkuyorlar,

çok büyük oyunlar dönüyor, baronlar devrede.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    O zaman oynaması gerekiyordu iyiydi ve hak ediyordu çünkü. Dikkat edersen şimdi de oynadığı için dediklerin oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ipwntrolz

O zaman oynaması gerekiyordu iyiydi ve hak ediyordu çünkü. Dikkat edersen şimdi de oynadığı için dediklerin oluyor

selçuk o zaman milli takımı haketmiyordu,
    selçuk o zaman berbat oynuyordu,
    selçuk o dönem kötüydü

niye millette böyle algı kalıyor anlam veremiyorum. selçuk 2012 eylül ayından beri böyle. olay bu.
  • saimertug kullanıcısına yanıt
  • Konuyla ilgili gerçekten sadece Selçuk değil Emre,Volkan,Selçuk,Burak vs.vs. bu adamların hepsi aynı kimse eleştirmiyor neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

quote:

Orijinalden alıntı: Ipwntrolz

selçuk o zaman milli takımı haketmiyordu,
    selçuk o zaman berbat oynuyordu,
    selçuk o dönem kötüydü

niye millette böyle algı kalıyor anlam veremiyorum. selçuk 2012 eylül ayından beri böyle. olay bu.

reis selçuk için konuşma tek,burak için de aynı yazıları bekliyoruz

• Ilk 2 sine sait oldum hikmet karaman radyospor a konusmustu mehmet demirkolu da canli izledim ilk defa bir oyunucunun ismi soylenirken tereddut edilerken gordum herkes acaba soylesekmi duye dusunuyor

• Mehmet Demirkol'un sözleri şahit olmuştum bende,sorsan objektif yorumcular hepsi yerli-yabancı ayrımı asla yapmazlar ama gel gör ki hepsi selçuk inan derken zorlanıyorlar.Ali Ece selçuk eleştirileriyle dolu bi yazı yazmıştı hatırladığım kadarıyla 1-2 ay önce.
  • Ardayada aynilari yapildi.adamlari rahat birakmiyorlar kardeşim.

Maestroya laf yok .gene son maçta en.çok koşan oyuncuydu herkes birakip o mu koşacak başka enayi bulsunlar.

yonetim super işler yapti sezon ortasinda td kovdular.kendi çaplarinda seçimler yaptilar.biri çinden biri yedekten iki oyuncuya çilek muamelesi yaptilar.droga neyswde snwijder daha yuruyemiyorken ilk 11 oynadi onun yukunu selçuk ve melo çekti fazlaca geri koşarak. sneijder gelmeden engin vardi ileri geri yapiyordu.elmander vardi drogba yerine it gibi koşuyordu.mukemmel işlwyen bi makina vardi.ilerde epl seviyesinde baski top kapma vardi.drogba snwijder geldi o presten eser kalmadi çoğu maçta koşmadilar. Hele elmandere hayatinin kaziği atildi.

Bizim bu adamlara ihtiyaciniz varmiydi.

Drogba en sevdiğim dunyanin en iyi santroforu ama 90 dk her maç oynayan bi adam değil yaşi problem.ha tek başina maçta aldi .

Banane tek başina maç almasindan onemli olan takim oyuncusu olman.elmaderi her turlu drogbaya twrcih ederim .drogba 25inde gelse ayri 35 inde ayri.

Yapilan transferler makinayi bozdu dengelei bozdu.

Burak ihtiyacimiz olan fw değildi.bize sirti donuk adam lazimdi .elmander yeeine drogba aldin ee oda gitti şimdi neden arkasi donuk adam almadin.pandev cemali yerine alsana huntelari 6m a satamadilar bile.

Bakin hala sneijdera kiyak geçiliyor onun alacaği odwnmiş diğer oyuncularin ödenmemiş)

Adam avrupa basinina açiklama yapiyor 3 aydir alamiyorum diye.

Bunu selçuk dese linç edilirdi.

Yabancilar yerliler kavgali kaptan uğraşiyor bunlarla .

Selçuk ve burak ayrilmak istedi gideceklerdi aysal durun zam yapcam dedi kalin dedi.keşke gitselerdi.

burak yollanmaliydi set oyunu oynayn takim oyuncusu değil. Orta sira ingiloz takiminda daha başarili olurdu.açik alan oyuncusu.

Selçuk duygusal bi oyuncu muhtemelende artik top bile görmek istwmiyordur.

Bu medya hakanada ardayada emrwyede aynilarini yapti .

Kalkmiş korunuyor diyorsunuz.

Selçuk gunah keçisi.

Al son maçin koşu istatistiklwrine bak gwne en fazla koşan o.

• Selçuk futbolcuysa......devamını getiremedim siz getirin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.