Şimdi Ara

Mause + Mause Pad ikilisinden hangisi tercih edilmeli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,yeni mause ve mause pad almayı düşünüyorum fakat hangi ikiliyi almalıyım karar veremedim.Almayı düşündüğüm seçenekler şu şekilde;

1.Logitech G502 Proteus Core + Logitech G440 Gaming Mouse Pad

http://www.sanalmarketim.com/logitech-g502-proteus-core-gaming-mouse-910004076/p_55588/
    http://www.sanalmarketim.com/logitech-g440-gaming-mouse-pad-943000051/p_51161/

2.Razer DeathAdder 2013 + Razer Goliathus Speed Edition Mouse Pad

http://www.sanalmarketim.com/razer-deathadder-2013-6400dpi-4g-optik-usb-mouse/p_47079/
    http://www.sanalmarketim.com/razer-goliathus-speed-edition-mediumorta-gaming-mousepad/p_51609/

Aralarında sadece 10 tl fark oynuyor sizce hangisini tercih etmeliyim.

Kullanan arkadaşlar hem mouse'ların hemde pad'lerin iyi ve kötü yönlerini belirtirlerse memnun olurum.İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 29 Ekim 2014; 19:49:52 >

• MrStolas kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar razer kullanmadım ne kadar iyidir bir yorum yapamayacağım.Ama şuan Logitech G510 ve G300 kullanıyorum.Logitech kalitesi bir başka gerçekten.Ben şahsen grafikle uğraştığım için G300 almıştım.9 tuşla her türlü kısayolu fareden hallediyorum.Yakında bunu emekliye ayırıp G502 almayı düşünüyorum o mousepadle birlikte.Yani benim yorumum bu şekildedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazz_ern

Bugüne kadar razer kullanmadım ne kadar iyidir bir yorum yapamayacağım.Ama şuan Logitech G510 ve G300 kullanıyorum.Logitech kalitesi bir başka gerçekten.Ben şahsen grafikle uğraştığım için G300 almıştım.9 tuşla her türlü kısayolu fareden hallediyorum.Yakında bunu emekliye ayırıp G502 almayı düşünüyorum o mousepadle birlikte.Yani benim yorumum bu şekildedir

Banada logitech daha kaliteli geliyor,razer deathadderı ilk çıktığı zaman kullanmıştım 3500 dpi lık modeliini fakat scroll tuşu tıkanmış ve macro tuşlarıda bozulmuştu yeni modeli nasıldır bilmiyorum.Bende logitech setini almaya daha yakınım Klavyede zaten G710+ ve uyum açısındanda daha şık olacağını düşünüyorum.

Kullanmadığım için Razer kötü diyemem.Ama incelediğim bir mouse g502.yakın zamandada dayanamaz alırım heralde Bence kararı vermişsiniz daha fazla düşünmeyin derim
  • quote:

Kullanmadığım için Razer kötü diyemem.Ama incelediğim bir mouse g502.yakın zamandada dayanamaz alırım heralde Bence kararı vermişsiniz daha fazla düşünmeyin derim

Aslında konuyu açtım ama aklımda olanda logitech'ti yinede kullananlara soruyum dedim Büyük ihtimal 1 hafta içinde alırım bende
  • Razer iyidir arkadasımda var çok güzel bi mouse
    Aldığınızda kullanışı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Benim aklımdada var çünkü mouse ve kullanıcı yorumunu merak ediyorum.
  • 1.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aldığınızda kullanışı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Benim aklımdada var çünkü mouse ve kullanıcı yorumunu merak ediyorum.

Olur hocam önümüzdeki hafta bir aksilik olmazsa alıcam,oyunlarda birkaç gün deneyip bilgileri burdan paylaşırım.
  • bende bu ikilemdeyim ne alıcağım bilmiyorum şuan reazer deathadder 3.5G var ve bende scroll yüzünden değiştiriyorum tam hatırlamamakla birlikte 4-5 senedir kullanıyorum

amazonda cadılar bayramı indirimlerini bekliyorum güzel bir fiyat'a inerse razer deathadder chroma alıcağım ama fiyat indirimi olmazsa g502 alırım zira eski bir teknolojiye şuan için 84$ vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bende bu ikilemdeyim ne alıcağım bilmiyorum şuan reazer deathadder 3.5G var ve bende scroll yüzünden değiştiriyorum tam hatırlamamakla birlikte 4-5 senedir kullanıyorum

amazonda cadılar bayramı indirimlerini bekliyorum güzel bir fiyat'a inerse razer deathadder chroma alıcağım ama fiyat indirimi olmazsa g502 alırım zira eski bir teknolojiye şuan için 84$ vermem

Açıkçası Deathadder'a artık fazla güvenemiyorumçabuk bozuluyor diye ve çevremde bozulup tekrar deathaddaer alıp tekrar bozulan kişilerde olunca çekiniyorum açıkçası yoksa ilk tercihimi deathadderdan yana yapıcaktım.
  • Cumartesi günü Tt Level10m mouse unu almayı düşünüyorum. Öneririm baya araştırdım kişisel zevkime uygun bir mouse. Bende mousepad konusunda kararsızım. Hangisi iyi olur bilemedim.
  • Ürünler hafta içi geldi ve 3-4 gündür kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.
    Kullanış olarak;
    *Öncelikle mause avuç içine tam oturuyor ve sağ baş parmağın altındaki çıkıntı mause'da tam hakimiyet kurmak için çok iyi düşünülmüş ayrıca kendi ağırlığıda optimum düzeyde ne çok hafif nede ağır,
    *Yanında gelen ağırlıklar kesinlikle çok kullanışlı mause'da istediğiniz bölgeye göre ağırlıkları koyup mause'u dahada iyi kontrol ediyorsunuz . Ben göbekte 3'er gram olarak kullanıyorum daha net,yüksek isabet oranı alıyorum,
    *12000 dpi fazla ama 4K gibi çözünürlükte hızlı mause kullananlar için gayet ideal kendim oyunlarda Full HD'de 4.000 dpi kullanıyorum sorunsuz akıcı ve hızlı,
    *Dpi değiştirme tuşları ile kolayca masaüstünde veya oyunlarda dpi değiştirebiliyosunuz oyunlardada 4000 dpi kullanırken masaüstüne gelince bir tıkla 2000 dpi alıyorum,
    *Scroll tuşunu oyunlarda normal sert olarak kullanırken,webte gezindiğiniz zamanlar üzerindeki scroll tuşuyla tekerleği akıcı hale getirip tek çevirmeyle sayfalarca aşşağı veya yukarı çıkıyorum
    *Mause pad zaten g502 tabanı ve lazeri için özel üretilmiş ben g440 olan sert yüzey modelini kullanıyorum şu ana kadar en ufak bir tekleme veya performans kaybı görmedim.Bu aralar L4D oynuyorum ve rotoblin maçlarında milisaniyelerin çok önemli olduğu hunter ataklarına 'skeet' atarken en ufak bir gecikme veya isabet oranında kayıp yaşamadım,
    *Sonuç olarak bu ikiliyi kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.