Şimdi Ara

Tüm hoparlör'lerden ses alamıyorum yardım ( Sony bdv-e6100 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler sony bdv-e6100 kullanıcısıyım. Sorunum şu eq : normal ses modu : standart ta olduğu zaman hepsinden ses alabiliyorum.

Ama eq'yi : rock , hiphop yada ses modunu : movie , night yaptığımda sadece öndeki 2 tane hoparlörden ses geliyor .

Teknik servisi aradım " o zaman standart'ta kullanın sizde durum normal " dedi ama bana kesinlikle normal gelmedi . Yani eq yi değiştirdiğimde 2 tane koca hoparlörden ses gitmesi ne denli normal ?

Bilgili arkadaşlar durum normalmi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgun Penguen -- 29 Ekim 2014; 15:41:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Olgun Penguen kullanıcısına yanıt
    Diğer eq modlarını seçtiğinizde,, sistem sesi dağıtma konumundan, normal stereo effekt bölümüne geçer,, çünkü kendinize özel ses geçiişi seçtiğiniz için, sound effekt özelliği kapanır. mesela samsunglarda ses modu matrixteyken hepsinden ses gelir, eq ayarı seçince 2.0 olarak çalışır. çünkü tam olarak sesi 2.0 olarak verir. hepsinden gelmesinin diğer şartı ise orjinal 5.1 dvd veya içerik oynatırsanız hepsinden ses gelir,, bu formattada diğer effektlere izin vermez çünkü dvd deki audio editleri drekt speakerlere verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Diğer eq modlarını seçtiğinizde,, sistem sesi dağıtma konumundan, normal stereo effekt bölümüne geçer,, çünkü kendinize özel ses geçiişi seçtiğiniz için, sound effekt özelliği kapanır. mesela samsunglarda ses modu matrixteyken hepsinden ses gelir, eq ayarı seçince 2.0 olarak çalışır. çünkü tam olarak sesi 2.0 olarak verir. hepsinden gelmesinin diğer şartı ise orjinal 5.1 dvd veya içerik oynatırsanız hepsinden ses gelir,, bu formattada diğer effektlere izin vermez çünkü dvd deki audio editleri drekt speakerlere verir.

Anladım hocam . Teşekkür ederim yorumun için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.