Şimdi Ara

F1 2014 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Formula severlerin yeni ilgi odağı F1 2014'e yakından bakıyoruz.

• çok güzel bi inceleme ve yerinde bir puan olmuş biraz daha uzun olabilirdi indeleme

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 10/10 10/9.5 puan almış Bayonetta 2 nin incelemsini bekliyorum. Taraflı sallıyan editörleriniz yok onun taklidi bunun taklidi derken birazda olsa utanmışlardır

• Ben bu oyunda 2013 ten farklı olarak parçalanma ve sezon güncellemesinden farklı birşey göremedim gerisi aynı.

• Aynı 2013 aynısı hatta ben motorun bu yıl değiştirileceğini bildiğim için 2013 classic paketli satın aldım orada eski araçlarda var v12 falan sesler muazzam şu video izledim ve hiçbir değişiklik yok adamlar seriye bağlamış 2013 - 2014 yapmış vermiş piyasaya !

• quote:

Orijinalden alıntı: peters

Ben bu oyunda 2013 ten farklı olarak parçalanma ve sezon güncellemesinden farklı birşey göremedim gerisi aynı.

realistic damage mode diye aratın o mod ile oyuna gerçekteki gibi en ufak çarpmadan bile hasar alacak şekilde bir gerçekçilik katabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 e çok benziyor

• abi su incelemeleri bölümlü halde yapsanız grafik/ses/oynanabilirlik seklinde boyle corba gibi oyluyo bi grafik ses sonra bi daha grafik seklinde bnce kimse önceki stilden hotnutsuz degildi kim dediki size boyle yapın bide arkaya havaya uygun sesler koyarsanız daha profosyenel bir iş cıkar
  • Ben 2015'i bekliyorum next gen olacak cünkü.

• Güzel bir inceleme omuş, elinize sağlık.
    Gerçekten F1'dan bizi soğuttular malesef. Gerçekten eski günleri mumla arıyoruz.
    Görseller bence gayet hoş gözüküyor, yeni jenerasyon daha ne getirirdi artık bilemiyorum.
    Bu arada Codemasters'ın Split-Screen desteğine de bayılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alike03

Ben 2015'i bekliyorum next gen olacak cünkü.

1 sene beklemen lazim
  • tunahan illa a4 mu olucak normal kagıtla olmuyo mu kekocan

• TALHA AYNACI:'' Şiir gibi incelemeler yapar, 2 Saat olsa yine izlenir incelemeleri...

GÖKHAN YILMAZ:'' Oscar'lık incelemeleri vardır. Detaylıdır, Harikadır.

ERSIN KILIÇ:'' Tadında, yerinde çok güzel incelemeler yapar. Ufak ve bilmemiz gereken detaylara değinir.

ALKAN ADAKANER:'' Az inceleme yapar, Fakat yaptığında güzel yapar. İncelemeye ilgi gösterdiği belli olur...

Eyyy, ''BSC'' Neden bu kadar adam varken, Her incelemesi FAIL, olan TUNAHAN SAFDIR İnceliyor her incelemeyi !... ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

TALHA AYNACI:'' Şiir gibi incelemeler yapar, 2 Saat olsa yine izlenir incelemeleri...

GÖKHAN YILMAZ:'' Oscar'lık incelemeleri vardır. Detaylıdır, Harikadır.

ERSIN KILIÇ:'' Tadında, yerinde çok güzel incelemeler yapar. Ufak ve bilmemiz gereken detaylara değinir.

ALKAN ADAKANER:'' Az inceleme yapar, Fakat yaptığında güzel yapar. İncelemeye ilgi gösterdiği belli olur...

Eyyy, ''BSC'' Neden bu kadar adam varken, Her incelemesi FAIL, olan TUNAHAN SAFDIR İnceliyor her incelemeyi !... ?

Ne kadar luzumsuz bir post. Sen mi karar veriyorsun birinin incelemesinin fail olup olmadığına. İstersen bundan sonra inceleme yapmadan önce sana sorsunlar kime incelemeyi yaptırmamızı isterseniz diye. Adam emek vermiş kullanıcılar için vaktini harcamış teşekkür edeceğine gereksiz bir eleştiri yapıyorsun. Yazdığın arkadaşlar evet güzel inceleme yapıyor ama Tunahanın da onlardan hiç eksiği yok hatta ben yukarda yazdığın bazı kişilerden daha çok beğeniyorum Tunahanın incelemesini. Beğenmiyorsan da izleme zorlamı izlettiriyorlar. Daha iyisini yapabiliyorsan sen bir inceleme yapta izleyelim.

• quote:

TALHA AYNACI:'' Şiir gibi incelemeler yapar, 2 Saat olsa yine izlenir incelemeleri...<br><br>GÖKHAN YILMAZ:'' Oscar'lık incelemeleri vardır. Detaylıdır, Harikadır.<br><br>ERSIN KILIÇ:'' Tadında, yerinde çok güzel incelemeler yapar. Ufak ve bilmemiz gereken detaylara değinir.<br><br>ALKAN ADAKANER:'' Az inceleme yapar, Fakat yaptığında güzel yapar. İncelemeye ilgi gösterdiği belli olur...<br><br>Eyyy, ''BSC'' Neden bu kadar adam varken, Her incelemesi FAIL, olan TUNAHAN SAFDIR İnceliyor her incelemeyi !... ?

incelemeleri beğenmiyorsan sayfanın sağ üst köşesinde ki "x" işaretine basarsın ve çıkar gidersin. ha yok ben biraz psikotik bir nevrotiğim diyorsan o da senin kendi kişilik sorunundur bizi ilgilendirmez....

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut2306

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Aaron Paul<br> <br> TALHA AYNACI:'' Şiir gibi incelemeler yapar, 2 Saat olsa yine izlenir incelemeleri...<br> <br> GÖKHAN YILMAZ:'' Oscar'lık incelemeleri vardır. Detaylıdır, Harikadır.<br> <br> ERSIN KILIÇ:'' Tadında, yerinde çok güzel incelemeler yapar. Ufak ve bilmemiz gereken detaylara değinir.<br> <br> ALKAN ADAKANER:'' Az inceleme yapar, Fakat yaptığında güzel yapar. İncelemeye ilgi gösterdiği belli olur...<br> <br> Eyyy, ''BSC'' Neden bu kadar adam varken, Her incelemesi FAIL, olan TUNAHAN SAFDIR İnceliyor her incelemeyi !... ?<br> </blockquote><br> Ne kadar luzumsuz bir post. Sen mi karar veriyorsun birinin incelemesinin fail olup olmadığına. İstersen bundan sonra inceleme yapmadan önce sana sorsunlar kime incelemeyi yaptırmamızı isterseniz diye. Adam emek vermiş kullanıcılar için vaktini harcamış teşekkür edeceğine gereksiz bir eleştiri yapıyorsun. Yazdığın arkadaşlar evet güzel inceleme yapıyor ama Tunahanın da onlardan hiç eksiği yok hatta ben yukarda yazdığın bazı kişilerden daha çok beğeniyorum Tunahanın incelemesini. Beğenmiyorsan da izleme zorlamı izlettiriyorlar. Daha iyisini yapabiliyorsan sen bir inceleme yapta izleyelim.

''' Adam Emek Vermiş Kullanıcılar İçin Vaktini Harcamış ''' cümlesi ile sende bir FAIL. oldun. Bu adam buradan, çatır çatır parasını alıyor... Yaptığı özensiz 6 Dk'lık F1 incelemsi mi aldığı paranın karşılığı yoksa. Hiç bir fikri olmadığı ve sallamasyon olan ve herkesin inceleme hakkında; ''Bu adam bir daha inceleme yapmasın '' sözleriyle son bulan ''' 2K15 ve - DrıveClub incelemesi mi ? !

• bence hiçte kötü bir inceleme değil gayet iyi burda yeni başlamış birinden bahsediyoruz biraz kötü oldu diye hemen kenara mı atılacak böyle böyle iyi olacak adam biraz sabır, eğer beğenmiyorsanızda izlemeyin kardeşim zorlayan yok bir de siz daha iyisine yapabilirmisiniz birde öyle düşünür boş boş konuşmanın anlamı yok

• Bence de ortalıkta berbat bir inceleme yok. Sadece kısa olması rahatsız edici biraz. Biraz daha uzun olması hoş olurdu. Ayrıca Drive Club'daki gibi sorunlara sahip olmayan bir inceleme olmuş. Abartılacak durum yok. Ayrıca gerçekteki yarışlarla da ilgileniyor olması da hoş bi hava katmış.

• quote:

'' Adam Emek Vermiş Kullanıcılar İçin Vaktini Harcamış ''' cümlesi ile sende bir FAIL. oldun. Bu adam buradan, çatır çatır parasını alıyor... Yaptığı özensiz 6 Dk'lık F1 incelemsi mi aldığı paranın karşılığı yoksa. Hiç bir fikri olmadığı ve sallamasyon olan ve herkesin inceleme hakkında; ''Bu adam bir daha inceleme yapmasın '' sözleriyle son bulan ''' 2K15 ve - DrıveClub incelemesi mi ? !

Merhaba,

İncelemelerde eksik gördüğünüz kısımların neler olduğunu belirtirseniz daha faydalı olur. Zira olmamış demekle şöyle olsa daha iyi olabilirdi demek arasında epey fark oluyor.

Ayrıca bir kaç noktaya değinmek istiyorum. Yakın gelecekte video inceleme prosedürlerimiz hakkında bazı açıklamaları zaten yapacağız. Onun haricinde incelemelerin ne kadar uzunlukta olacağına şahsen karar veremiyorum. Benden beklenen neyse incelemenin süresi de o beklenti ölçüsünde şekilleniyor.

Aynı şekilde benim "dur bugünde bu oyunu inceleyeyim" deme lüksüm yok. Hangi oyunu kimin inceleyeceğinin kararını veremiyorum. Hangi oyunu incelemem istenirse onu incelemekle mükellefim.

Bunun haricinde emeğin yeterliliği de algıya göre değişiklik gösterecek türden. Kabul edersiniz ki nasıl 2 saatte izlediğiniz bir filmin çekimleri aylarca sürüyorsa 6 dakika da izlediğiniz bir incelemenin de bu aşamaya gelmesi günlerce sürüyor. Şayet hangi oyun üzerinde ne kadar durduğum gerçekten ilgi alanınıza giriyorsa inceleme videolarımda Steam ID'mi görebilirsiniz ve profilimden incelediğim oyunlarda kaç saat geçirdiğimi öğrenebilirsiniz.

Teşekkürler.

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNKie...

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Aaron Paul<br><br>'' Adam Emek Vermiş Kullanıcılar İçin Vaktini Harcamış ''' cümlesi ile sende bir FAIL. oldun. Bu adam buradan, çatır çatır parasını alıyor... Yaptığı özensiz 6 Dk'lık F1 incelemsi mi aldığı paranın karşılığı yoksa. Hiç bir fikri olmadığı ve sallamasyon olan ve herkesin inceleme hakkında; ''Bu adam bir daha inceleme yapmasın '' sözleriyle son bulan ''' 2K15 ve - DrıveClub incelemesi mi ? !</blockquote><br><br>Merhaba,<br><br>İncelemelerde eksik gördüğünüz kısımların neler olduğunu belirtirseniz daha faydalı olur. Zira olmamış demekle şöyle olsa daha iyi olabilirdi demek arasında epey fark oluyor.<br><br>Ayrıca bir kaç noktaya değinmek istiyorum. Yakın gelecekte video inceleme prosedürlerimiz hakkında bazı açıklamaları zaten yapacağız. Onun haricinde incelemelerin ne kadar uzunlukta olacağına şahsen karar veremiyorum. Benden beklenen neyse incelemenin süresi de o beklenti ölçüsünde şekilleniyor.<br><br>Aynı şekilde benim "dur bugünde bu oyunu inceleyeyim" deme lüksüm yok. Hangi oyunu kimin inceleyeceğinin kararını veremiyorum. Hangi oyunu incelemem istenirse onu incelemekle mükellefim.<br><br>Bunun haricinde emeğin yeterliliği de algıya göre değişiklik gösterecek türden. Kabul edersiniz ki nasıl 2 saatte izlediğiniz bir filmin çekimleri aylarca sürüyorsa 6 dakika da izlediğiniz bir incelemenin de bu aşamaya gelmesi günlerce sürüyor. Şayet hangi oyun üzerinde ne kadar durduğum gerçekten ilgi alanınıza giriyorsa inceleme videolarımda Steam ID'mi görebilirsiniz ve profilimden incelediğim oyunlarda kaç saat geçirdiğimi öğrenebilirsiniz.<br><br>Teşekkürler.<br><br>İyi günler.

Bak işte, 1 dk'nın ayırıp düzgünce kendini açıklayabilirsin... Mesela ben herkesin kafasına göre inceleyebildiğini sanıyordum, BSC'de... beni aydınlatmış oldun... Yaptığın,'' Drıve Club '' incelemesi felaketti... Oyun hakkında bilgin olmamasına rağmen oyunu kötüleyip durmuştun... Neyse beni asıl sana karşı kışkırtan inceleme ''2k15'' incelemesiydi... Oyun hakkında gerçekten çok fazla bilgim var ve serinin de tüm oyunlarını oynadığım için konuya hakimim.... 2k15 'de de incelemenin aşırı derecede yetersizliğinden yakındım. bir çok arkadaş da destek verdi. Çünkü gerçekten çok çok yetersiz bir inceleme oyun hakkında hiç bir bilgi yoktu. Oyun içi görüntü bile yok desek yeridir. Değinmen gereken hiç bir detaya değinmemiştin. Neler olduğunu konuda açıklamıştım zaten detaylıca. Bunlardan dolayıda... F1 incelemesine ''Ön yargıyla'' baktığımı kabul ediyorum. F1'le alakam yoktur zaten hiç bir oyununu oynamadım da. Ayrıca incelemeye '' Özensiz '' dedim sadece. Bunu söylememdeki, sebep de süresidir...Ve dediğim gibi ön yargıyla söylediğimi kabul ediyorum... Senin şevkini kaçırmasın... Yorum yapan arkadaşlar da yeterli bulmuş zaten incelemeyi... Umarım kendini daha da geliştirirsin... Emeğine sağlık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.