Şimdi Ara

TECLAST x98 Air ve P98 Air (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
7.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: hburak

quote:

gümrüğe takılmadan geldi sanırım değilmi hocam? ufak bir inceleme yapsanız süper olur aslında:)
    bu arada şarj girişi haricimi yoksa micro usb den ortakmı bunda da? şarj girişi ortak tabletleri pek sevmiyorum da kullanışlık açısından..

kusura bakmayın cevap vermede geciktim ama .
    Gümrük sorunu yaşamadım ama benim tabletimde zaten 3g yok , 3g li modellerde sorun olurmu bilmem.
    Aldığım model teclast p98 air..
    Şarş giriş ucunu resimlerde paylaştım...USB 3.0 şarj oluyor.

öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
    ürünün şarjı çok enteresanmış harddisk girişi şeklinde koymuşlar..peki otg nereye bağlıyorsunuz resimde şarjın yanındaki micro hd girişi sanırım,micro usb girişi nerede?
    birde cihazın hoparlör ses kalitesi nasıl acaba son seste güçlü bir ses veriyormu...?
    ben windows ve 3g li versiyonuyla ilgileniyorum açıkcası,lakin 3g li modelin burada ek 150-200 tl bir kayıt masrafı var..ona karar veremedim.tabii birde gümrüğe takılma durumu var 3g li modelin

ya onda yada bu ürün hakkında kararsızım hala onda modeli de hoşuma gidiyor lakin

Quaick@
    konuyu bu bölümde açalım dağınıklık olmasın android bölümü zaten çorba olmuş

teşekkürler...

* Son sesi açtığımda ses seviyesi yeterince yüksek. iyi.
    * Ses kalitesi konusunda ise : bana ses kalitesi iyi geldi , fakat ses kalitesinden anladığımı söyleyemem , sesten anlayan birinin görüşü daha iyi olur. Benim fikrim
    gerek ses düzeyi gerkese ses kalitesi iyi
    * Sim kartlı modellerin imei numarası değiştirilebiliyor diye biliyorum , araştırmak lazım... Eski bir telefonun imeisi ile dğiştirilebiliyor diye biliyorum...
    * Usb 3.0 ve otg girişini resimde görebilirisn..

BUNDAN SONRA ANA KONUDAN DEVAM EDELİM....
     TECLAST x98 Air ve P98 Air

• hburak kullanıcısına yanıt
    micro hd çıkışı nerde peki hocam cihazda?
    bu arada evet sizin cihaz mtk işlemciymiş onun imeisi değişir de inteller değişmiyor işte hocam:)
  • quote:

bu arada evet sizin cihaz mtk işlemciymiş onun imeisi değişir de inteller değişmiyor işte hocam:)

Yanlışlık bende , adamlar otg kabloda gönderdikleri için usb 3.0 yanındaki girişi otg girişi zannettim, ama mini hdmi girişiymiş....Ayrıca otg kablosunu niye
    göndermişler anlamadım , sonuçta bu tablette kullanamıyacağım...

• teclast p98 air
     TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air TECLAST x98 Air ve P98 Air

• arkadaşlar ben kasım 29 da sipariş verdim 6 aralık singapur post verildi yazıyor bi daha ses çikmadi ptt kargo sayfasına yönlendiriyor ne yapim beklim mi biraz daha sizce
  • hburak kullanıcısına yanıt
    sizin satıcı şaşırmış hocam 300 dolara çıkarmış fiyatı
  • quote:

sizin satıcı şaşırmış hocam 300 dolara çıkarmış fiyatı

daha 3-5 gün önce 206 dolardı , yuh.
  • teclast air 2 modelini almayı düşünüyorumda benim için internet önemli elimde vodafone k3770 huawei 3g modem var onu bunda çalıştırabilirmiyim ?
    windows 8.1 modunda çalışcagına eminimde android modunda çalışması çok önemli
  • rk3288 antutu 5.3 gerçek skoru 36.500 a80t nin işlemci olarak rk3288 den iyi olduğnu biliyorum fakat bu derece iyi olacağını tahmit etmemiştim.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de yaklaşık 1 ay önce geekbuying den x98 air II (Android) siparişi verdim iki hafta sonra geldi. Tablet ile ilgili sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimdek

Merhaba arkadaşlar. Ben de yaklaşık 1 ay önce geekbuying den x98 air II (Android) siparişi verdim iki hafta sonra geldi. Tablet ile ilgili sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım.

Dual boot yapacakmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayı düşünüyorum ama henüz xda de dual boot yapanların yorumlarına bakma fırsatım olmadı. Windows 8e dönüştürünce o yaygın kalan pil oranı hatasıyla karşılaştım. sonra tekrar androide çevirdim. Buna benzer hatalar yoksa dual boot yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: selimdek

Yapmayı düşünüyorum ama henüz xda de dual boot yapanların yorumlarına bakma fırsatım olmadı. Windows 8e dönüştürünce o yaygın kalan pil oranı hatasıyla karşılaştım. sonra tekrar androide çevirdim. Buna benzer hatalar yoksa dual boot yapılır.
    windows 8 nasıl dönüştürdün hangi prg kullandın sırayla yazarsan sevinirim android googleplay hatası alıyorum bende bugün geldi benimde
  • Merhaba Arkadaşlar bende Teclast X98 Air II (3gsiz) modeli geldi bugün
    saatlerdir playstore kurmak için uğraşıyorum
    bunun kısayolunu bilen var mi deneyimli arkadaşlar bilgi verirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrkan

Merhaba Arkadaşlar bende Teclast X98 Air II (3gsiz) modeli geldi bugün
    saatlerdir playstore kurmak için uğraşıyorum
    bunun kısayolunu bilen var mi deneyimli arkadaşlar bilgi verirmisiniz.

kardeşim benimde yeni geldi bende uğraşıyorum bi türlü olmuyor yan program aptoite var onu kullanmaya başladım
  • pm den linki attim ve root ve playstore yapmak anlatiyo çince bi site ama resimlerden bile anliyosun play store kurdum rahatladım valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hburak

quote:

Yanlışlık bende , adamlar otg kabloda gönderdikleri için usb 3.0 yanındaki girişi otg girişi zannettim, ama mini hdmi girişiymiş....Ayrıca otg kablosunu niye
    göndermişler anlamadım , sonuçta bu tablette kullanamıyacağım...

@hburak

Ben de sizin gibi ilk başta otg kabloyu nereye takacağımı bulamadım USB3.0 girişine bakarsanız bir çentik göreceksiniz Onun soluna, geniş tarafına otg kablo giriyor Hatta şu anda Onda V989 tabletimden otg kablosuyla bağladığım 3g modem ile yazıyorum

@righteous
    Onda daki Allwinner A80T nin performansı RK3288 ile benzer seviyede Antutu X 5.1 den 34400 puan alıyor RK3288 li tabletler konusuna bir kac benchmark sonucunu ekledim Onda alsam da nedense rockchipli modellere daha fazla sempati duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forcsf -- 22 Aralık 2014; 22:27:29 >

• Arkadaslar konu basında anlatmıştım
    Benim sorun hala devam ediyor
    Tanleti çin e yolladım, teslim alamadan geri geldi, tekrar yollamamı istiyor
    Maliyetli oluyor, adb enum failure hatası veriyor
    Yükleme yaparken, yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Ben bu tabletten bisey anlamadım ne reboot yapabiliyon ne dalvic ...sadece 3 dugmeyede basarsan wating fastbot diyor anlamadim gitti.windowsu kuran arkadasim bir ysrdimci olsa oyle birakacam x posed yukledim restart yatim acilmadi oyle cince yazi intel yazisinda kaldi 5 saat ugrastim nasil oldunu anlamadım bozmazsam iyi korktum bi restart tusu bile yok su igne deligine sokupta yaptigimiz bakalim nolacak....

• ahmetbayram A kullanıcısına yanıt
    Neler yaptiginizi anlatir misiniz? Adim adim ilk gunden bu yana. Sanirim Win8 kurmakla ugrasiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.