Şimdi Ara

şimdi de golf4'den vazgeçirttiler hedef 207 :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 307'ye yapılan teneke araba yakıştırmasını savunan birçok kişiyle yaptığım fikir alışverişi ve internette arıza veren 2.el 307'lerin anormal sayısal verilerini de göz önünde bulundurarak bu araçtan vazgeçtim. 307'nin genişliği, ferahlığı, spor görünümü(makyajlı kasa) ilgimi çekmişti ama çok kalitesiz diye vazgeçtirdiler... 20 bin tl civarı bütçeme uygun özellikle konfora önem vermem dolayısıyla golf4 önerdiler(efsane kasa). Ancak bu araba da modeli itibarıyle (1999-2003) yüksek km'si ve bu arabayı genelde hor kullananların sayısının fazlalığı nedeniyle temiz bir golf bulmak çok zor gibi... Bu konuda sizlerin görüşlerini de almak isterim...

dipnot: en fazla 4-5 seneye satmak için alıyorum satarken de sorun yaşamayacağım bir araç arıyorum hem marka-model hem hasar vs. açısından

ayrıca şunun için yorum alabilirsem iyi olurhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-satilik-opel-gtc-sport-184456226/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuly -- 2 Kasım 2014; 2:22:41 >

• 20Bin TL'ye zaten makyajlı kasa 307 almanız mümkün değil.
  • Golf4ün ikinci eli değerli olduğu için ancak çok yüksek kmli araçlar bulabilirsiniz, eski aracım 307 xr 110bg idi ve şu an kullandığım hitler golfe göre çok daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

20Bin TL'ye zaten makyajlı kasa 307 almanız mümkün değil.

zorlarsam 25-26ya çıkabilirim o yüzden civarı dedim ama 307 için zorlamana gerek yok dediler hep...
  • nuly kullanıcısına yanıt
    Evet
    almam ve Japon arabalar iyi olur.
    golf 4 temizi 22-24bin lira civarıdır.
    Corolla hb 2003-2007 ve Astra H hb 2004-2009
    25-28bin lira civarı alınabilir.

• Golf4 un nesi konforlu? Takoz gibi araba. Suspansiyon yok arabada resmen. 307lerin duz kasalarinda sorun vardi. Ancak makyajla duzeldi. Ben olsam 307 alirdim. Veya vtec dusunurdum.

• 2004 de sifir pug 307 xt almistik . O zaman golf5 ile ayni fiyatti.daha donanimli diye 307 yi tercih etmistik. Simdi golf 4 ile ayni para olmus.helal olsun sana VW.
    not: civic es bunlardan 2500tl ucuzdu, simdi en pahalisi

• Astra güzel duruyor bir konuşun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Golf4 un nesi konforlu? Takoz gibi araba. Suspansiyon yok arabada resmen. 307lerin duz kasalarinda sorun vardi. Ancak makyajla duzeldi. Ben olsam 307 alirdim. Veya vtec dusunurdum.

Ben icine binmedim de oyle demislerdi c4e binmistim hic guven vermiyordu o bana takoz gibi gelmisti 307 de onun gibi ama golf oyle degil demislerdi

• 6 sene 307 ye bindim, gayet güzel araba, bilip bilmeyen konuşmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuly

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Golf4 un nesi konforlu? Takoz gibi araba. Suspansiyon yok arabada resmen. 307lerin duz kasalarinda sorun vardi. Ancak makyajla duzeldi. Ben olsam 307 alirdim. Veya vtec dusunurdum.

Ben icine binmedim de oyle demislerdi c4e binmistim hic guven vermiyordu o bana takoz gibi gelmisti 307 de onun gibi ama golf oyle degil demislerdi

Golfe bindim suspansiyon cok sert. Hosuma gitmedi. Pejoda cok yumusak sayilmaz. Ancak daha yeni ve donanimli arac sonucta. Ayrica daha iyi gorunuyor

• eski kasa lancer bak o fiyata düzgün km düşük bulursun. Konfor lpg'de yakıtı filan üzmez. Satarsın da piyasası var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-bulut-otomotiv-den-lancer-1.6-plus-bakimli-ve-orjinal-181767573/detay
  • 20 bin tlye aldiginiz golf 4 sizi arabalardan sogutur. o fiyata hyundai elentra bakmanizi tavsiye ederim. oldukca dolu, sorunsuz, yakisikli bir araba.

• O paraya çok temiz ve dolu stilolar var gilolf 4 nedir ya

• çok şaşırttınız beni gerçekten ben de doğru seçim falan diyenleri bekliyordum ne demek "golf 4 nedir ya" o kadar kötü olduğunu sanmıyorum 14 yıl öncesi golf4'ün sürücü koltuğu tarafında 4 kapının cam otomatiği var 2014 model ibizada bile arka kapılar hala çevirmeli yani golf 4 o kadar boş bi araba değil bence stilo nedir asıl fiat mı konforlu ben konfor ve güven istiyorum arabada citroen ve peugeot'da bunları bulamazsın dediler hep bunları diyenler hep sallamış mı peki
  • walla ben linkteki araca yorum yapacam

0-100 ü , 12,5 sn olan aracın arkasına GTC Sport yazmaya utanmıyor mu bu opel? Boş Scania çekicilerin bile 0-100 ü daha iyidir.
  • quote:

çok şaşırttınız beni gerçekten ben de doğru seçim falan diyenleri bekliyordum ne demek "golf 4 nedir ya" o kadar kötü olduğunu sanmıyorum 14 yıl öncesi golf4'ün sürücü koltuğu tarafında 4 kapının cam otomatiği var 2014 model ibizada bile arka kapılar hala çevirmeli yani golf 4 o kadar boş bi araba değil bence stilo nedir asıl fiat mı konforlu ben konfor ve güven istiyorum arabada citroen ve peugeot'da bunları bulamazsın dediler hep bunları diyenler hep sallamış mı peki

Beğenmediğini stiloda 4 cam otomatik yağmur&far sensoru hiz sabitleyici 8hava yastigi asr digital klima cam tavan 4fren disc 2014model arabalarda olmayan konfor ve özellikler var. Stilo golf 5 e rakip olarak üretilmiştir. Golf 4 stiloya gore baya bir eski oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

çok şaşırttınız beni gerçekten ben de doğru seçim falan diyenleri bekliyordum ne demek "golf 4 nedir ya" o kadar kötü olduğunu sanmıyorum 14 yıl öncesi golf4'ün sürücü koltuğu tarafında 4 kapının cam otomatiği var 2014 model ibizada bile arka kapılar hala çevirmeli yani golf 4 o kadar boş bi araba değil bence stilo nedir asıl fiat mı konforlu ben konfor ve güven istiyorum arabada citroen ve peugeot'da bunları bulamazsın dediler hep bunları diyenler hep sallamış mı peki

Beğenmediğini stiloda 4 cam otomatik yağmur&far sensoru hiz sabitleyici 8hava yastigi asr digital klima cam tavan 4fren disc 2014model arabalarda olmayan konfor ve özellikler var. Stilo golf 5 e rakip olarak üretilmiştir. Golf 4 stiloya gore baya bir eski oluyor.

ancak stilo o kadar elektronik aksamın üstesinden gelecek güce sahip değil ki sunroofu vs. en çok arızalanan model nerdeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlisgöktaş

20 bin tlye aldiginiz golf 4 sizi arabalardan sogutur. o fiyata hyundai elentra bakmanizi tavsiye ederim. oldukca dolu, sorunsuz, yakisikli bir araba.

baktım ama maalesef ilgimi çekmedi biraz spor araba olsun istiyorum ben biraz da içi çok eski tarz olmamalı yine de teşekkür ederim öneriniz için
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piastre -- 31 Ekim 2014; 1:36:49 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.