Şimdi Ara

Prandelli ile Devam Kararı Alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "@PesindeyizHaber: Duygun Yarsuvat: "Prandelli ile sezon sonuna kadar kesinlikle devam edeceğiz""

"@PesindeyizHaber: Duygun Yarsuvat: "Sadece teknik direktörde mi suç? 11 kişi futbol oynuyor. 15 kişilik yönetim kurulu var. Acaba oyuncular hata yapmıyor mu?""

"@PesindeyizHaber: Duygun Yarsuvat: Ali Dürüst’ün beyin olarak her şeyden sorumlu ve altında birçok kontrol mekanizması bulunacak."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• prandelli ile devam oyuncularla devam degil.

dogru olan budur.

prandelli de artik biraz cesaretli olacak bir zahmet. selcuku buraki kesecek yerlerine pandevi umutu furkani birhani bi sekilde monte edecek. sinani brumayi kullanacak.

uzerindeki formayi cikarip gidenlere degil, forma icin ter dokenlere formayi verecek. mucadele olsun, isik olsun yenilsek de taraftarlar bir sey demez, yeterki CESAREt gorelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

prandelli ile devam oyuncularla devam degil.

dogru olan budur.

prandelli de artik biraz cesaretli olacak bir zahmet. selcuku buraki kesecek yerlerine pandevi umutu furkani birhani bi sekilde monte edecek. sinani brumayi kullanacak.

uzerindeki formayi cikarip gidenlere degil, forma icin ter dokenlere formayi verecek. mucadele olsun, isik olsun yenilsek de taraftarlar bir sey demez, yeterki CESAREt gorelim.

+1
  • Hem futbolculari hem prandelliyi kovmak lazim. Prandellinin de antrenorluk kalitesini gorduk.

• Bizim kulüp başkanları teknik direktör göndermeden önce ilk açıklaması hocamızın arkasındayiz olur. Bu hafta yada diğer hafta gider.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sahada mücadele eden, futbol oynayan futbolcuları görmek istiyorum. skor ne olursa olsun umrumda değil, yeterki biraz çaba göstersinler.
    Prandelli'de inşallah saçma sapan dizilimlerden ve futbolcu tercihlerinden vazgeçer, kanser yayılmadan kolu bacağı kes gitsin.
  • quote:

dogru olan budur.

İyi diyorsunuz da bazen düşünüyorum; Prandelli ne yapsın? Rezil bir sezon geçirdikten sonra Selçuk'a ve Burak'a kariyer sözleşmesi yapıldı. Selçuk oynamayınca onun hadsiz manejeri çıkıp abuk subuk demeçler verdi. Bir Allah'ın kulu da çıkıp Prandelli'nin arkasında durmadı. Prandelli neye dayanarak cesaretli davranacak ki? Başakşehir maçında net bir şekilde görüldü ki bu futbolcular kazan kaldırmaya başladı. Eğer Prandelli daha cesaretli davranırsa adamı kazığa oturturlar.Bir de bunların üstüne son transferlerimizin (Pandev ve Cemali) hiçbirinde Prandelli'nin onayı olmadığı ortaya çıktı.

Esas sorum şu: yönetim Prandelli'nın arkasında durmazsa Prandelli bu futbolculara nasıl söz geçirebilir?

• Hocam Antremanlara Tam Gaz Devam Ediyor <3333

Prandelli ile Devam Kararı Alındı

• Taraftarın tepki gösterdiği nokta yenilgilerden ziyade sahada mücadele etmeyen koşmayan oyuncuların olması, Başakşehir'den 4 gol yedik hiç bir gol sonrası reaksiyon göstermediler...

Prandelli forma adaletini sağlamalı en çok parayı kazananlar değil en çok mücadele edenler o sahaya çıkmalı, bundan daha kötü performans sergilemeyiz.
  • Doğru karar.

Bir kerede futbolcu kazanmasın isterse Şampiyon olmayalım.

Yerliler-Kalli
    Yerliler-Skibble
    Yerliler-Rijkaard

Geçen sene Mancini için ellerinden geleni yaptılar ama adam hem kaya gibi sağlamdı hem de Drogba gerçeği vardı.

Bu takım kimsenin çiftliği değil.
  • futboldan gram anlamayan kodamanların aldığı gerzekçe kararlardan biri.
    çok kötü yoldayız çok.
  • Er ya da gec kovulacak ne kadar erken o kadar iyi. Bize yerli adam lazim

• quote:

dogru olan budur.

Kesinlikle. Aynı şeyleri bir sonra ki maç yaparsa o zaman cidden zerre inancım kalmaz.
  • O kadar dayanamazlar bu şekilde cins cins kadro seçimleri, taktikleri, oyuncu degisiklikleri devam edersen maximum 2. Yari şutlanır zira taraftar rahat durmaz

• Geçen senede bunu konuşuyorduk.Ne yapsın mancini mi vursun kafayı diyorduk.Taraftar biraz da olsa akıllanmış.Artık işin T.D ile bitmediğini anlıyor.
  • Daha kaç kere 4-0 felan yenilmemiz lazım ki ? Adamın çıkardığı kadro, sistemi saçma sapan şeyler. Hiç oynamamış Pandev ve Telles'i gidip Dortmund maçında oynatıyorsan sen teknik direktör değilsin kusura bakma. Teknik Direktör dediğin biraz ateşli olucak yeri geldimi gaz vericek, devre arasında girecek soyunma odasında bağırıp çağıracak. Geçen senelerden 2-0'dan ne maçlar döndürdük şimdi ise 2-0 girdiğimiz devre arasına 4-0 maç sonu ile çıkıyoruz.

Ben anlamıyorum birde Burak, Selçuk felan bunlarda ne buluyor da 90 dakika sahada tutuyor ? Hele Burak Yılmaz abi yemin ederim sahada dolanıyor duruyor hiç birşey yaptığı yok yemin ederim ama 90 dakika sahada şaka gibi. Maçlara açıkcası 9-10 kişi eksik başlıyoruz cidden.

Yönetim yanlış karar almış bence, Ligi bilen Türk teknik direktör gelmeli bu sezon şampiyonluk istiyorsak bence Prandelli ile zor olur. Aman Ersun Yanal olmasında herkes Ersun felan diyor yanlış seçim olur iyi bir teknik direktör değil.

Yılmaz Vural, Hikmet Karaman ikisinden birisi gelmelidir ekibiyle takımın başına.

• Prandellinin hatasi 3 5 2 i denemesi ve dortmund maçi sonrasi 4. Yildiz açiklamalari.

Ama futbolcularin hatasi hata degil bilerek sabotaj.

mucadele etmemek hata degildir.hata olabilir herkes hata yapiyor. Ama şu futbolcularin yaptiği isteyerek ve sonuçlarini bilerek oynamamak kasten cinayettir.

• Futbolcular kötü tamam ama, Prandelli de hiç ışık vermiyor arkadaş. Mancini'de sabırlı olunmasını düşünüyordum ama Prandelli konusunda aynı fikirde değilim. Denizli veya Yanal daha başarılı olur.
  • burak ve selçuk u kessin. kasımpaşadan 6 yiyelim gözüme gelmez
  • Gs prensip olarak uzun seneler sezon icinde hoca kovulmaz felsefesi icinde olan bir camiaydi bu ilk Terimin Canaydin döneminde mecburi istifasi ile delindi kovulma olayi ters olur adina.
    Sonrasindaki örnek Skibbe ve devam etti.
    Baskan zaten gecici gelmis yönetim kurulu ve baskan adaylari var iclerinde isler kötüye giderse kendileri kaybederler.
    Ayrica oyunculari hain ilan edenler kendi karakterlerini yazmasinlar buralarda insanlar kendi icindeki fesatlik yada kötülügü hep baskalarina yikmak isterler oyuncular hain falan degil.
    Mac icinde 1 oyuncu performansi yada hatali oyuncu secimi bile sana mac kaybettirir sen ise bu isi 4 tane adamla yapiyorsan oyuncu istedigi kadar mücadele etsin ondan fazlasini yapamaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.