Şimdi Ara

razer chroma seti nasıl alırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a. beyler şimdi ben amazon üzerinden bi razer set almak istiyorum chroma olanı fakat bunu türkiyeye kargo yapıyolarmı nasıl bilecem satıcıya mesaj atacam belli bi kargoya verip türkiye e göndermesinimi isticem + bu alacam ürünler yaklaşık 900 tl tutuyo gümrükden geçecek elbet bi problem yaşarmıyım + ne kadar vergi verecem bunlara kargoda ne kadara gelir toplam maliyeti bana ne olur ortalama bilen biri sölerse ilkdefa amazondan alış veriş yapacam :D

• Amazondan alisveris rehberi diye koskoca konu var az arastir. Tum sorularinin cevabi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazondan alırsanız klavye ingilizce olarak gelecektir..Suan sanalmarketimde chroma serisi yayınlandı..Ön sipariş alınıyor..klavye türkçe Q olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: errddm

amazondan alırsanız klavye ingilizce olarak gelecektir..Suan sanalmarketimde chroma serisi yayınlandı..Ön sipariş alınıyor..klavye türkçe Q olarak.

Hocam Q klavyeye aşina olan adam zaten eng klavyeyi rahatlıkta kullanır. Tek farklılık ş,ö,i vs.
  • blackwidow chroma'nın switchleri çin malı tavsiye etmiyorlar ama sen bilirsin.
  • chroma almim ozaman çin malıysa 2014 olanı alam 88 dolar türkçe olmasına gerek yok o fiyat farkıyla ama sordum sorunun cevabını alamadım hayla araşdırmak istesem zaten araşdırırdım ben direk cevap istiyom :D
  • hayla arasdirmak istemiyon, direk cevap istiyon ama forum keyfine calismiyeo
  • quote:

Orijinalden alıntı: loksben14

chroma almim ozaman çin malıysa 2014 olanı alam 88 dolar türkçe olmasına gerek yok o fiyat farkıyla ama sordum sorunun cevabını alamadım hayla araşdırmak istesem zaten araşdırırdım ben direk cevap istiyom :D

2014 le chroma aynı switchleri kullanıyor..Çin malı demek biraz haksızlık olur..Normalde MX Cherry Switchleri kullanıyor cogu marka mekanik klavyelerinde..Razer BW 2014 te kendi switchlerini tasarladı ve üretti..Çinde üretildiği dogru ama ''Çin Malı'' demek biraz haksızlık..
  • erdem evet o konuda haklısın çinliye ne kadar para verirsen oda verdin paraya göre ürün üretir milletimiz ucuzcu oldu için ucuz ürün temin ediyo bu yüzden çin malı kötü gibi bi olay yerleşdi sizce razer blackwindow chrome mi alam yoksa logitech in yeni orion klavyeyi beklimmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.