Şimdi Ara

Nokia yeniden akıllı telefon pazarına dönme planları yapıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nokia da ikiye bölündü demek. Amerikalı Nokia, Finlandiyalı Nokia.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl olmuş 2014 nokiaya mı kalmış blackberry mi kalmış, hayal kurmak güzeldir (nokia çalışanları için)

• http://www.forbes.com/sites/ewanspence/2014/10/26/nokias-not-finished-with-mobile-hints-at-2016-for-finlands-next-smartphone/2/
    Nokia eğer iyi bir çıkış yaparsa 2-3 model gibi dünyayı tekrar sallar ki bunu yapacaklarmış.Bir sitede duymuştum şu anda çin'deki nokia fabrikasında android'li nokia testleri yapılıyorlarmış mühendisler.Yani adamlar bildiğin şu anda android'li nokia'yı deniyorlarmış.Ciddi ciddi geri dönüyor firma.Nokia Z Launcher ile de zaten kesinleşti bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nano6824 -- 2 Kasım 2014; 12:51:32 >

• Tizen işletim sistemli yapsın bari. Seviyor böyle zorlu parkurları. Sonra Samsung'a satar, böyle böyle devam eder. Bu da bi strateji işte :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tizen'e gerek yok Sailfish var hazırda.
  • Onu bunu bilmem de nokia kandır. nokia candır. 6230i,n95 8gb, ve halen kendisinin tek rakibi kendisi 2012 3.çeyrekte nokia 808 ve 2014 model nokia lumia 1020. bunların üstüne yok.hele elinize nokia 808 telefonu alın gidin bir düğüne vs. gürültüsü bol olan yerde bir video çekimi yapın.gidip geniş ekranlı bir tv vs. bağlayın ve hem ses hem görüntü hd kaliteyi gerçek manada görün.halen nokia 808 pureview kullanıyorum.tek kelime ile mükemmel…

• Nokia çok kaliteli ve güzel yapıyordu cihazlarını. Elimde Symbian Belle FP2 li 603 ve Symbian Belle Refresh li n8 var ve hala seviyorum bunları :)

• Geçti Bor'un Pazarı Sür Eşeği Niğde'ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Atı alan Üsküdar'ı geçti. Xiaomi 3'üncü büyük üretici oldu bunlar daha geleceğin pılanını yapıyor. Sen o Fırsatı kaçırdın Çin devri başladı.

Nokia'nın marka değeri yeter, Xiaomi anca Çinde başarılı olur çoğu kişi Çin markası diye tercih etmeyecektir.
  • psikolojisi bozuk ergenler gibi davranıyor nokia da
  • Eminim hepimiz istiyoruz Nokia'nın pazara iyi bir giriş yapmasını. Fakat kendimizi kandırmayalım, bazı cimri markalar vardır. Nokia bunlardan biri. 1 GB Ram 2100 Mah Batarya, Sp 410 işlemcili cihazlar üretecek vs. vs. Ki bunu 2 sene sonra yapacak diyorum bakın :)
    2 Sene sonrada amiral gemisi diye 801 yada 805 işlemci getirir muhtemelen bize. :)

Bugün pazara girdiklerini varsayarsak, zamanında GMD nasıl Türkiye'de pazar payı oranlarını sallamıştı Nokia'nın aynı işi dünyada yapması gerekiyor. Günümüz şartlarında 2 GB Ram, Zeis kamera, SP 800-801 işlemci ve 2500-3000 Mah batarya, Yazılım desteği + tatlı kutu içerikleri renkli kapak seçenekleri vb. etiketi 799-899 koy abi. Bu çılgınlığı yap 1 yılda Nokia satışlarda ilk 10'da olmazsa birşey bilmiyorum demektir. :D Yani Nokia bu şekilde yaparsa eskisinden beter döner, aksine hiçbirşey onları kurtarmayacak bu pazarda.
  • Nokiaya androidi yakistiramiyorum baska bir cozum bulsa keske

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

S60 arayüzlü Android görmek istiyoruz.

+1 aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia'nın yapmadigini Samsung yaptı ve aradan siyrildi. Nokia bu saatten sonra cok zor yani.

• Nokia N97 geri dönsün ne telefondu bee

• Haber dogruymuş helal olsun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.