Şimdi Ara

BUDERUS KOMBİ, ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, 4 ay önce evlendim. Tesisatımı yeniledim, plastik sistemle. Kombim Buderus, 4-5 senelik. Kiracı vardı evde, o kullanıyordu. Ben de onu kullanıyorum haliyle. Ama bir sorunum var. Kombi çalışıyor ve petekler ısınıyor. Ama yarım saat sonra falan kendiliğinden kapanıyor, yani petekler soğuyor. Sıcak su akıyor, duş falan alıyoruz sürekli. Ama maalesef petekler yarım saat içinde kapanıyor. Haliyle bu soğuk gecelerde ısınamıyoruz. Kombinin modelini bilmiyorum, kullanma kılavuzu elimde yok maalesef. Haliyle ekran kullanma sistemini de bilmiyorum. Acaba sensörlerle ya da ayarlarla alakalı bir sorun mu? Kombinin modelini bilmediğim için ayarları doğru mu yanlış mı bilmiyorum. Lütfen resimlerini attığım kombinin ayarlamalarını detaylıca anlatır mısınız bana lütfen. Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var, lütfen kayıtsız kalmayın. Eşim de hamile olduğu için vicdan azabı oluyor bu duruma çare bulamamak. Kombinin modelini de söyleyin lütfen arkadaşlar. Nasıl ayarları yapacağım vs. Resimlerde gözüken ekran işaretlerini de tarif ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De-Niro -- 28 Ekim 2014; 20:47:02 >

• Yardım edecek kimse yok mu arkadaşlar? Lütfen, durum acil.
  • Banyo yaparken ev isinmaz. Sicak suyu acinca radyatörler isinmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.