Şimdi Ara

(Kasım 2014) SAKARYA/PAMUKOVA 46. Mühimmat Bölük Komutanlığı Kısa/Uzun Dönem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Usta birliği SAKARYA/PAMUKOVA 46. Mühimmat Bölük Komutanlığı olan ya da zamanında bu birlikte askerlik yapmış arkadaşları aramaktayız. Birlik hakkında internette çok az bilgi var. Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

• oradan terhis olalı 5 ay oldu.Güzel yerdir dostum playstation ve fırını vardır.Hatta ikisi aynı yerdedir.Yemek kötü çıktığında bi yandan pideni yiyip bi yandan pes oynayabilirsin.24 saaat duş vardır.Halı sahası vardır.Yok yoktur.Biz usta birliğine ilk gittiğimizde torpilli yerine hoş geldiniz dediler. dKalabalık bi kışla değil.biz 150 kişiydik.3-4 tane astsubay dışında iyidi komutanlar.Gelelim kötü yanları çarşı her hafta yok 2 haftada bir.İş güzar komutan çok.Telefon yakalamak için yariş ederler.Yakaladığında da savaş kazanmış moda bürünürler....Gidecek olan arkadaşlara tavsiye nöbet mangası candır. :D İRLANDALIDAN SEVGİLER :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsusa

oradan terhis olalı 5 ay oldu.Güzel yerdir dostum playstation ve fırını vardır.Hatta ikisi aynı yerdedir.Yemek kötü çıktığında bi yandan pideni yiyip bi yandan pes oynayabilirsin.24 saaat duş vardır.Halı sahası vardır.Yok yoktur.Biz usta birliğine ilk gittiğimizde torpilli yerine hoş geldiniz dediler. dKalabalık bi kışla değil.biz 150 kişiydik.3-4 tane astsubay dışında iyidi komutanlar.Gelelim kötü yanları çarşı her hafta yok 2 haftada bir.İş güzar komutan çok.Telefon yakalamak için yariş ederler.Yakaladığında da savaş kazanmış moda bürünürler....Gidecek olan arkadaşlara tavsiye nöbet mangası candır. :D İRLANDALIDAN SEVGİLER :D

Biz de nöbet mangasiydik(356.donem) harbiden en rahat ortam oradaydi. Komutanlarla muhattap olma diye bi durum yok. Istima yok, gece nöbeti yok. Kafa olarak cok rahattik. Buraya giden olursa eger makine muhendisi ya da elektrik Mühendisi değilse mutlaka nöbet mangasina zorlasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• askerliğim buraya çıktı başka arkadaş varmı
    yada bu yer hakkında bilgisi olam varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.