Şimdi Ara

The Evil Within Video inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil'ın babası Shinji Mikami yepyeni bir korku oyunuyla karşımızda!

• Henüz izlemeden gözüm direk puana takıldı. (; Çok düşük geldi açıkçası puan. izleyek ve görelim neden düşük müş(;

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sonu güzel olmuş :D

Oyuna gelirsek ben öyle dev örümcek bosslar olduğunu bilmiyordum direk soğuttu oyundan beni hatta o kamyonette düzinelerce zombi öldürdüğümüz sahneler çok yapay olmuş inceleme sayesinde öğrenmiş olduk oynanmayacağını teşekkürler.

• inceleme güzel olmuş ama ben böyle hayatta kalma türü oyunlarını oynayamıyorum ben silah bulunca mermiyi basan tiplerdenim o yüzden ilk bölümde ölürüm :D

• çok güzel bir inceleme olmuş son bomba zaten oyun tam beklediğim puanı vermişsiniz aaa oyunlar için iyi ama vaad ettiklerine göre o süper korku işini yansıtmıyor.

bu konu altında çok kavgası çıkar ne siz korktunuz diye oyun korkunç olur ne korkmadınız diye korkunç olmaz vaad edilenle sunulan tutmadığı için puan bu ve normal.

• Oyun bence de hak ettigi puani almis,gercekyten de yeni bir seyler sunmaktan uzak.Sonu guzel olmus :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

Sonu güzel olmuş :D<br><br>Oyuna gelirsek ben öyle dev örümcek bosslar olduğunu bilmiyordum direk soğuttu oyundan beni hatta o kamyonette düzinelerce zombi öldürdüğümüz sahneler çok yapay olmuş inceleme sayesinde öğrenmiş olduk oynanmayacağını teşekkürler.

oyunu inceleme çıkmadan bitirdim.. oyun toplam 16 chapter.. 3 chapter hariç oyun çok çok güzel... oyunun puanı bence 8.5 ..

• bandlar tüm hheycanı kapatıor ilerleiş ise sonm derece sıkıcı puan çok fazla olmuş

• bende soruyorum ya neden bu yapımcılar oyunlarını şişiriyor da oyunlar çıkınca patlıyor :( iyice bokunu çıkardılar bu kaç oldu yani tamam ortalamanın üzerindedir ama kesinlikle beklenen seviyeler değil en azından şişirmelere göre...

• Oyun başlarda zorluyor ama 3 .bölümden sonra kontrollere alışıyorsunuz.
    Bence son 5 yılın en gerilimlı oyunu.son 3 bölüm çok iyi.Resident evil ve
    sillent hiil havası hakim+ last of us da ekle ...
    yanlız kamera çok yerde seni zorda bırakıyor.can sıkıcı.kolayda başlayın yoksa merminiz yetmez.
    bence sıkılmadan oynuyacağınız bir oyun.ama bitirince tekrar oynanmaz gibi.
  • Uzun zamandır bu kadar gerildiğim bir oyun görmedim.3-4 chapter hariç oyun çok güzel survivor oyun sevenler kaçırmasın bence oyunun hakkı 8.7 bi kaç bölümde saçmalamışlar ama genelde atmosfer, gerilim, korku harika.

• Shini Mikami biraz günümüz yunardan örnek alsin kamera aciiari beni sinirden öldürdü resmen.

• 09.11 de başlayan arka fondaki müziği bilen söylesin Allah rızası için :)
  • Ara videolarından sonra başarılı bir yapım bekliyordum hatta the last of us a rakipmi gelir bu yapım dediydim ama Re6 gibi içimi kararttı :S üzgünüm joe yine hagara devam :)
  • güzeldi teşekkürler

• siyah şerit niye? bu, oyunun çözünürlüğünü düşürdüğü için pc de optimizasyon daha iyi olabilirdi ama değil. ışıklandırmalar çok başarılı. renk paleti ve basık atmosfer iyice gerilmenizi sağlıyor. saç baş yolduran zorluğu ile özellikle psikolojik olarak baya sarsıcı olmuş :) bu tarz oyunların en önemli dayanağı senaryosudur ama ara videolar bana çok özensiz geldi. ana karakterimiz çok donuk ve diyaloglar ruhsuz. kamera açıları, 2014 de geldik aşın artık şunları dedirtiyor. gerilimi ve zoru sevenler için güzel ama keşke daha iyisini yapabilecekken anlamsız bir oyun çıkmasaydı ortaya. 7/10

• quote:

Orijinalden alıntı: Sassit

Öncelikle söyleyeyim oyunu oynmadım oynayan kişilerin videolarını izledim youtube'dan ve izlediğim kişi daha bitirmedi yani oyunun sonunu bilmiyorum.İzlenimlerim şöyle.<br>Eski resident evil oyunları gibi başlayıp bozmaya başlıyor oyun. Bozmaya ilk olarak gizlilik ögesine tecavüz etmekle başlıyor.Daha sonra gökten mermi yağmaya başlıyor resmen, aiminiz biraz iyiyse mermi sıkıntısı çekmemeye başlıyorsunuz.Mermi sıkıntısı çekmenizin tek sebebi yerdeki mermilerin tamamını toplayacak kadar yeteneğe sahip olamamanız :D. Bosslarla felan zaten sıvıyor oyun.Yan karakterlerin hatta ana karakterin bile absürd şekilde herşey normalmiş gibi davranması(diyaloglarda) hikayeye odaklanmanıza engel oluyor.Mesela karakterler arasında galiba kafayı yiyoruz topyekün gibi bir geyik geçiyor bunu çok normal birşey gibi konuşuyorlar ve birden oyuna geri dönüyoruz zombi vurmaya devam.<br>Bence oyun ilk 2-3 chapterın yüzü suyu hürmetine bu puanı almış.Ne olacak bu gerilim oyunlarının hali.

+1 özellikle mermi olayını harika açıklamışsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcrex -- 28 Ekim 2014; 21:17:49 >

• Çok ağır eleştirilere maruz kalmış bir oyun olduğunu düşünüyorum. Bazı arkadaşlar oynamayacağını söyelemiş. Kesinlikle büyük kayıbları olacaktır zira bu tarza ve bu kalitede çok fazla oyun çıkmadığını söyelemekte doğru olacaktır
  • adam inceliyor
  • Beyler her şey iyi güzelde ben ne zamandır siteden uzağım Alien Isolation incelemesi yayınlandı da haberimiz mi yok arıyorum arıyorum bulamıyorum ? bu konuda bi açıklama var mı ya da ?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.