Şimdi Ara

Ankarada Bayiden Digiturk Iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba millet, uzun bir süredir digiturkü iptal ettirmek istiyorduk ama ankarada telekom gibi bir merkezi olmadığını öğrendik. Mektup veya faksla tc kimlik fotokopisini vermek de güvensiz geldi.

Dikmen caddesindeki bayi biz yapamıyoruz diyor nereye gideceğimizi şaşırdık. Eskiden küçük şehirde yaşadığımızdan rahattı aldığımız yerden hallederdik.

Sonuç olarak bayiden iptal ettirebilen varsa nereden veya nasıl yaptıklarını anlatırsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 473 73 73 ara sonra fax istiyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

473 73 73 ara sonra fax istiyebilirler.

Fax yollamak istemiyorum. Malesef bayiden halletmeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DocMCMXCVII

quote:

Usta Malesef Bu İşin Fax'dan Başka Kapatma Yolu Yok Varsada Ben Hiç Görmedim Bende Digitürk Abonesi Olmadan Önce Araştırmıştım Malesef Fax Yolladıktan Sonra Size Telefon Geliyor İptal Olayı İçin Baya Bi Caydırmak İçin Kampanya Falan İkna Olmassanız Kapattırıp Digitürk Kutu Ve Kart İadesi Yapıyorsunuz.Olayda Bazen Bundan Sonra Başlıyor Bazı Üyeler Kutunun Bizim Kartın Digitürk Oldugunu Sannedip Kutuyu İade Etmiyorlar Farklı Fiyatlarda Fatura İle Karşılaşıyor.Eğer Fax Yolu İle Kapattırıp Cihazınızı İade Etmenizi İsterlerse Bıraktıgınız Bayiden Alabilirseniz İade Ettiğinize Dair Bir Kağıt Alın ... Eğer Digitürk Arayıp Faxdan Başka Yol Göstermez İseler Yapacak Cidden Başka Bişi Yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jezxy

quote:

Orijinalden alıntı: DocMCMXCVII

quote:

Usta Malesef Bu İşin Fax'dan Başka Kapatma Yolu Yok Varsada Ben Hiç Görmedim Bende Digitürk Abonesi Olmadan Önce Araştırmıştım Malesef Fax Yolladıktan Sonra Size Telefon Geliyor İptal Olayı İçin Baya Bi Caydırmak İçin Kampanya Falan İkna Olmassanız Kapattırıp Digitürk Kutu Ve Kart İadesi Yapıyorsunuz.Olayda Bazen Bundan Sonra Başlıyor Bazı Üyeler Kutunun Bizim Kartın Digitürk Oldugunu Sannedip Kutuyu İade Etmiyorlar Farklı Fiyatlarda Fatura İle Karşılaşıyor.Eğer Fax Yolu İle Kapattırıp Cihazınızı İade Etmenizi İsterlerse Bıraktıgınız Bayiden Alabilirseniz İade Ettiğinize Dair Bir Kağıt Alın ... Eğer Digitürk Arayıp Faxdan Başka Yol Göstermez İseler Yapacak Cidden Başka Bişi Yok.

Cevap için teşekkürler.

Koca şirket niye bu kadar teferruata giriyor anlamıyorum, keşke dediğin gibi kutuyla kartı götürsem sonra kağıt işleri de dahil her şeyi halletsek de bitse bu iş ama yok yapıştı bir kere kolay bırakmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.