Şimdi Ara

Knox 0x1 garantiye yollama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımsal sorunlarda knox a bakıyorlar mı garanti de? knox 0x1 ken garantiye yollayıp garanti kapsamında yaptıran varmı ? ona göre rootlayacam mal gibi samsung aldım htc alacağıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 28 Ekim 2014; 14:49:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet bu konuda tecrübesi olan varsa yazsın lütfen. Root olmadan reklam engelleme yazılımları düzgün çalışmıyor. Root yapmak lazım.
  • Knoxa nerden bakılıyor? Senin soruna da cevap vereyim. Samsung un küçük servislerine gidersen anlamazlar.Mesela ben ümraniye ye teslim ediyorum her şeyini yapıyorlar ;)
  • bertan1907 B kullanıcısına yanıt
    download mod a alınca altta yazıyor.
  • Knox kernel lock 0*0
    bootloader ap swrev:1 yazıyor. Bu ne demek?
    Knox warranty Void kısmında ne yazıyor ?
  • 0*0 yazıyor
    Samsung a göre garanti kapsamında cihazınız root veya rom yükleme işlemi yapılmamış.
  • up

• Bakabilirlerde bakmayabilirlerde sans isi kesin uyguladiklari birsey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim eski telefon galaxy w di.Telefonu room atarak goturuyordum her defasinda yapip veriyorlardi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Donanımsal sorunlarda knox a bakıyorlar mı garanti de? knox 0x1 ken garantiye yollayıp garanti kapsamında yaptıran varmı ? ona göre rootlayacam mal gibi samsung aldım htc alacağıma

Sayaç sıfırlama işlemleri anlatılıyor forumlarda

• Donanım sorunu da olsa cihazı garanti dışı bırakabilirler.

• osamanos kullanıcısına yanıt
    exynos modelinde knox sıfırlama yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

exynos modelinde knox sıfırlama yok.

Ben nasıl sıfırliyorum.

• Daha once birkac kez rom yükleyip sıfırladim. Simdi orjinal rus romu yüklü. Sayaç sıfır ve official. Telefon note 3 n9000q modeli
     Knox 0x1 garantiye yollama?

hocam varsa lütfen link atın 2gündür bakıyorum birşey bulamadım n9505 modeli için bulabildim sadece.

• burdaki lintenhttp://www.mediafire.com/download/xk5tkfrdj8bj3ep/BL_HA3GZS_CLEAR_WARRANTY_BIT+by+sawgent.tar dosyayı indirip download modda odin ile PDA/AP den yükleyin. bu sayacı sıfırlayacaktır.
    daha sonra wipe data/wipe cash yapıp orjinal türkiye modunu burdan indirin:http://www.sammobile.com/firmwares/download/36798/N9000QXXUENH1_N9000QTURENG3_TUR.zip/ dosyayı zipten çıkarıp odin ile yükleyin. orjinal rom kurulacaktır.
    daha sonra telefon açılınca ayarları yapmadan kapatıp tekrar wipe işlemlerini yapıp tekrar telefonu açın ilk ayarlarını tamamlayın. tekrar download moda alıp kontrol edin. warranty void 0 ve üsttekilerde official olmuşsa tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 29 Ekim 2014; 17:04:48 >

Hocam benim makine galaxy s4 yurt içi model benim cihazda oluyor mu? tam site link i ni atabilirnisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 29 Ekim 2014; 21:04:48 >
  • anlattıklarım note 3 exynos modeli için s4 için olanı bilmiyorum. araştırmanız ve denemeniz lazım. ben şu olur desem deneyemeceğim için bişey diyemem. soruyu s4 kullanıcılar kulübükonusunda sorarsanız veya googleda araştırırsanız kesin çıkar. note 3 için garanti sıfırlama varsa s4 için de vardır diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.