Şimdi Ara

Yamaha rx-a 2030 anfim var gücü ns-777 lere yetermi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi günler..başlıktada belirttiğim gibi Yamaha rx-a 2030 anfim var gücü ns-777 lere yetermi.ns-333 ve ns-444 ler ile 5+1 olarak tam performans kullanabilirmiyim.kullanamazsınız derseniz ns 555 alsam nasıl olur?test eden yada kullanan arkadaşların yardımını bekliyorum..

• escayf2 kullanıcısına yanıt
    Yamaha RX-A2030 AV receiver'ın çıkış gücü NS-777'yi sürmek için tamamen yeterli. NS-555'i değil, NS-777'yi tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kursun_ -- 28 Ekim 2014; 13:52:14 >
  • o cihaz 777 leri sürmeyecekte neyi sürecek baba gibi cihaz
  • Bende de Rx-a 2020 var ama Yamaha'nın o serileri biraz düşük kalmaz mı bu anfi için ? Bende Dali Ikon 6 kule ve center var, yeni 7.1 sisteme geçeceğim için uydu arıyorum ama dediğim gibi ben olsam o anfi ile Yamaha pek tercih etmezdim.

Cevap vermek isterseniz, anfiyi Türkiye'den mi almıştınız ? Öyle ise anfinin fiyatı iyice yüksektir, o zaman kesin Yamaha kullanmayın derim.
  • Yamaha 20xx seri avr ile 777 leri dinlemiştirm çok sert çalıyordu.
  • çok teşekkür ederim ,cevaplarınız için..cihaz amerikadan alınma..
  • Pekı yamahanın baska hangı modelı varkı ondan baska düsük yetersız dıyosunuz kuleler ıcın bır üstü rxa 3020 be 3030. bende avengate serısı rxa 2020 yada 2030 almayı düşünuyodum kule hoparlör ıcın yetersızmı desteklemezmı ? yamahanım en üst sınıfı zannedıydum şimdı kafam karıstı :( bu serıyı kullanan arkadas var ise deneyımlerını paylaşabılırmı cok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spor911 kullanıcısına yanıt
    yanlis anladiniz heralde o 3020 mercedes sen 777 ile o mercedese kumho lastik takmis gibi olursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.