Şimdi Ara

Cesare Prandelli | Şansal Büyüka'nın Açıklamaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ligtv.com.tr/haber/buyukadan-carpici-gsaray-gercekleri

Şansal Büyüka makyajlayabildiğım kadar makyajladım gibi bir ifade kullanıyor ki bence çok önemli.

Takımda bu kadar problem varken, şu an Prandelli'nin gönderilemesi hiçbir şeye çözüm olmayacaktır. Yerine gelecek 7 aylık birinin Prandelli'den daha iyi olacağını iddia etmek saçmalık. Ayrıca ne kadar iyi hoca gelirse gelsin takım içi bu kadar problem varken kimse başarılı olamaz. Şu an Prandelli'nin gitmesi sadece oyuncuya dayalı düzeni güçlendirir ve bize zarar verir.

Şu durumda yapılması gereken hocanın arkasında durup destek olmak ve hocanın otoritesine zarar verenleri kadro dışı bırakmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence çok radikal değişiklikler olacak takımda, teknik adamdan önce futbolculara bir ayar çekecekler.
  • Umarım öyle olur, gerekirse 10. sırada bitirelim ligi razıyım ama gerçekten kankilerin işini bitirsinler yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Bence çok radikal değişiklikler olacak takımda, teknik adamdan önce futbolculara bir ayar çekecekler.

Ilk değişiklik geldi sayılır kaptanlık Hamit'e verildi. Ben daha da radikal şeyler bekliyorum. Bazılarının kadro dışı kalması gerekiyor.

Açıklamalardan da anlaşıldığı üzere Prandelli her şeyin farkında. Inşallah değişimi yapabilecek desteği arkasında görecektir.

• Artık taraftarın da aklı başına geldi sorunun SADECE hocada olmadığını biliyor. Bugün sadece Prandelli'yi gönderip aynı tas aynı hamam devam edilse hiç kimse tatmin olmayacak.

Öncelikle bu yeniçeri ayaklanması yapan, mücadele etmeyen, takımı sabote eden futbolcuların hepsine müdahale edilmeli. Kadro dışı bırakılmalı, gerekirse 5-10 hafta oynatılmamalı, hala akılları başlarına gelmiyorsa sözleşmeleri fesh edilmeli, bedeli neyse.

Sonra teknik direktöre bir şans daha verilmeli. Hiç bir zaman hoca göndermekle bir şey düzelmedi. Bir sezon içerisinde 3 teknik direktör değiştirdiğimizi de gördüm ben ama bir şey çözülmedi demek ki sorun bu kendini çok mükemmel gören Türk oyuncularda.

Her maç 10-15 km az koşuyor beyefendiler, bir yerlerini kaldırmaya mecalleri yok.

Geçen Maraton'da Halilhodzic "Oyuncularıma video analiz izletemiyorum, izlemiyorlar" diye açıklama yapıyor, Tümer diyor ki "Yani yaparsın, o karanlıkta arkaya geçersin izliyorMUŞ gibi yaparsın en azından" falan filan diyor Mustafa Denizli "nası olabilir yahu böyle bir şey" diye sözünü kesti.

Bu Tümer'in lafları bile Türk oyuncuların hangi mantalitede olduğunu gösteriyor aslında, sonra bu adamlar Yurt dışına gidince nası oluyor da bir anda değişiyorlar. E orada tek kalıyor, bakıyoer herkes pür dikkat izliyor, sürekli koşuyor mücadele ediyor, ağır idmanlar yapılıyor kimse kaytarmıyor. Zaten Türkiye'de de böyle olsa her şey değişir.

• Yönetim bazı futbolcuları cezalandırmazsa bu sezon başarı beklemeyin. Geçen sezonki rezalet performanslarından sonra yapılan fantastik sözleşmeler malum kişilerin bir taraflarını iyice kaldırdı. Yönetim yapmazsa taraftar yapacak, her maç ıslıklanacaklar, yuhalanacaklar, tesislere rahat girip çıkamayacaklar. Kanserli hücrelerden minimum masrafla kurtulabiliriz belki. Galatasaray forması o kadar ucuz değil.
  • Senelerdir Futbolun icinde olan kisilerin ne kadar anladigi yada ne kadar Gs takiminin kötülügünü istediginin göstergesi.
    Prandelli giderse sorunlar düzelmeyebilir ayri konu ama en azindan bir futbol sistem, oyuncularin yerinde oynamasi, genc oyuncularin oynatilarak tecrübe kazanilmasi gibi durum olur.
    4 tane orta saha ile oynatan bir hocanin gönderilmek istenmesi kadar dogal bir sey olamaz daha bunu görmekten acizler.
    Gs takimi bazen 1 yada 2 forvet ile genelde 1 tanesi cakma sag sol acik geciriliyor birde 4 tane kalas orta saha ile ne oynayabilir yada ne gelisim yapabilir Gs taraftari rüyada avrupada devam lig yarisinda iyi durum hala ama bunlar gecici seyler.
    Bu takim icinde Yekta, Emre colak, Bruma, Olcan vs vs gibi oyuncular var bunlar oynatilmali bu 4 kisilik orta saha sacmaligina son verilmeli Prandelli ile Gs yol almaz kalmasi demek Gs icin sadece gelir ve seyirci kaybina yol acar.
  • Hocam avatarındakiler kim
  • Praétorian kullanıcısına yanıt

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xakah74

Senelerdir Futbolun icinde olan kisilerin ne kadar anladigi yada ne kadar Gs takiminin kötülügünü istediginin göstergesi.
    Prandelli giderse sorunlar düzelmeyebilir ayri konu ama en azindan bir futbol sistem, oyuncularin yerinde oynamasi, genc oyuncularin oynatilarak tecrübe kazanilmasi gibi durum olur.
    4 tane orta saha ile oynatan bir hocanin gönderilmek istenmesi kadar dogal bir sey olamaz daha bunu görmekten acizler.
    Gs takimi bazen 1 yada 2 forvet ile genelde 1 tanesi cakma sag sol acik geciriliyor birde 4 tane kalas orta saha ile ne oynayabilir yada ne gelisim yapabilir Gs taraftari rüyada avrupada devam lig yarisinda iyi durum hala ama bunlar gecici seyler.
    Bu takim icinde Yekta, Emre colak, Bruma, Olcan vs vs gibi oyuncular var bunlar oynatilmali bu 4 kisilik orta saha sacmaligina son verilmeli Prandelli ile Gs yol almaz kalmasi demek Gs icin sadece gelir ve seyirci kaybina yol acar.

Millet illa kalsın demiyor ama en azından bu seneyi çıkarması lazım.Şu an hoca değişikliğinin bize hiçbir faydası olmaz.En fazla asıl sorunları halı altına süpürmüş oluruz.

• ya arkadaş Selçuk Burak Veysel ne kadar sucluysa prandelli de o kadar suçlu kessene kardeşim kes taraftarı arkana al ama oynatmaya devam edersen kusura bakma işin yok buralarda. Ne gerekiyorsa onu yapsın td yine olmazsa derim eyvallah ama yok ne td yapması gerekeni yapiyor nede oyuncular

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında bizim takım tam Roberto Carlos'luk, nasıl olsa seyircide alışdı 4 yemeye, ya 4 attarız ya 4 yeriz
  • Prandellinin gitmesi bize birşey kazandırmayacak,Uğur Melekenin dediği gibi hocanın artık takımı sabote edenleri kesmesi lazım. Şansal Büyüka anlattı zaten sorunları. Adamın istedikleri yapılmamış,ne kadar doğru bilmiyorum ama Prandelli daha maaş almadı dedi. Hocanın bazı tercihleri yanlış bu kadar rezil oynayanlar içinde Brumanın oynamasını beklerdim. Şampiyonlar Liginde de saçma sapan bi şekilde diziliş değiştiriyoruz. Takımı sabote edenlerden kurtulalım gerisi gelir diye düşünüyorum.
  • şansal bahsetmişti Pandelli demişki gelin antremanlari izleyin neler yaptırıyrorum ama sahaya çıkınca hiç birini yapmıyorlar demiş pandelli bakınca da doğru demiş adam
  • "@GsHaber24: Sabri: Her şey geride kaldı. Ben bu takımın neferiyim.

Prandelli: Çok teşekkür ederim Sabri.

via: (@evrengoz Ntvspor-Spor Merkezi)"

"@GsHaber24: Evren Göz: Bugün Prandelli futbolcuları karşısına aldı ve onların sorunlarını dinledi."

"@GsHaber24: Evren Göz: Prandelli takımı karşısına aldı takımın yaptığı basit hataları anlattı nedenlerini ve hataların neden devam ettiğini sordu."

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Artık taraftarın da aklı başına geldi sorunun SADECE hocada olmadığını biliyor. Bugün sadece Prandelli'yi gönderip aynı tas aynı hamam devam edilse hiç kimse tatmin olmayacak.

Öncelikle bu yeniçeri ayaklanması yapan, mücadele etmeyen, takımı sabote eden futbolcuların hepsine müdahale edilmeli. Kadro dışı bırakılmalı, gerekirse 5-10 hafta oynatılmamalı, hala akılları başlarına gelmiyorsa sözleşmeleri fesh edilmeli, bedeli neyse.

Sonra teknik direktöre bir şans daha verilmeli. Hiç bir zaman hoca göndermekle bir şey düzelmedi. Bir sezon içerisinde 3 teknik direktör değiştirdiğimizi de gördüm ben ama bir şey çözülmedi demek ki sorun bu kendini çok mükemmel gören Türk oyuncularda.

Her maç 10-15 km az koşuyor beyefendiler, bir yerlerini kaldırmaya mecalleri yok.

Geçen Maraton'da Halilhodzic "Oyuncularıma video analiz izletemiyorum, izlemiyorlar" diye açıklama yapıyor, Tümer diyor ki "Yani yaparsın, o karanlıkta arkaya geçersin izliyorMUŞ gibi yaparsın en azından" falan filan diyor Mustafa Denizli "nası olabilir yahu böyle bir şey" diye sözünü kesti.

Bu Tümer'in lafları bile Türk oyuncuların hangi mantalitede olduğunu gösteriyor aslında, sonra bu adamlar Yurt dışına gidince nası oluyor da bir anda değişiyorlar. E orada tek kalıyor, bakıyoer herkes pür dikkat izliyor, sürekli koşuyor mücadele ediyor, ağır idmanlar yapılıyor kimse kaytarmıyor. Zaten Türkiye'de de böyle olsa her şey değişir.

Gerçekten güzel yazmışsınız. İşte bu yüzden yabancı sınırı olabildiğince esnetilmeli. Takımda 8,9 tane kaliteli, çalışan, mücadele eden yabancı olduğunda Türk oyuncu yata yata para kazanılmadığını fark edecek ve diğer Türk oyuncuların arasından sıyrılmak için yada ilk 11'de ki yerini kaybetmemek için var gücüyle çalışacak, mücadele edecek. Sonuçta kaliteli Türk oyuncuların çıkmaması mümkün değil. Bu durumda hem takımlar, Türk futbolu hem de milli takım kazanır. En büyük sorun yöneticilerin bunu düşünmemesi. Biz düşünüyoruz da onlar nasıl düşünemiyor anlamıyorum. Bu kadar salak olamayacaklarına göre bu işin altında bir bit yeniği, art niyet yada başka bir iş var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Prandelli yi hepimiz eleştirdik ben de o kadar güveniyordum ama beni bile artık bezdirdi. Artık taktikti çıkardığı kadroydu alınan skordu hepsini geçtim. Hocam bu oyuncuları kesin yeter. Artık 4. Yıldızda bile gözüm yok. Bu adamlar resmen benim harçlıklarımla aldığım 100 küsür lira formanin dahi hakkına giriyorlar. Kulübe taraftara ihanet ediyorlar. Ve tabii prandelli ye ihanet ediyorlar. Yarın başka teknik direktör gelince ona da aynısını yapmayacaklarının garantisi de yokken ben niye kuyusu kazılan prandelliyi göndereyim. Adamın da resmen ekmeği ve kariyeri ile oynuyorlar. Bu resmen kul hakkı yemek. Gol kaçırırsın pas hatası yaparsın anlarız ama adamı her pozisyonda kovalamayıp göz markaji yapmak ne demek. Son 3-4 aydır yabancılardan yeni gelen dzemaili ve pandev hariç hepsi aynı performansını gösteriyor ama yerlilerden bazıları resmen biz oynamayacagiz diyor. Bunu duzeltelim yeter. Taraftarın da bunu büyük ölçüde farkettigini görüyoruz.

• Burak, Selçuk hiçbir şekilde kesilmez, tuhaf kadrolar görürüz. Benim umudum yok bu seneden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takıma ruh lazım. Yılmaz Vuralı getirin döverek oynatsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.