Şimdi Ara

Philips 223V5LSB2/62 21.5' Arka ışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün media markt'a monitör almak için gittim kafamda bir AOC modeli vardı ama stokta olmadığı için orada bilgisine güvendiğim bir arkadaşında tavsiyesi ile Philips 223V5LSB2/62 21.5" aldım.

Fakat cinnet geçirtti bana cihaz ayarlar menüsünde Arka ışık ayarı diye bir seçenek yok normal Driver + Smart control programı da çare olmadı Siyah renk diye birşey yok sırf ışık var ekranda bu problemi nasıl çözebilirim.

• Ilginc ki ayar yokmus dusunen arkadas varsa tavsiye etmiyorum cihazi sagolsun degistirdiler baska monitorle anladimki 300 400 tl bandinda paneli iyi tepkime suresi hizli ( game ) monitor yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PendroZ -- 28 Ekim 2014; 15:51:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 3 tane monıtor aldım 2 sı asus diğer 3. sü ise aoc idi ve anladımki artık yeni çıkan monıtorlerde gerçekten iş yok ve 2.el LG ıps236 aldım
  • PendroZ kullanıcısına yanıt
    Keşke almadan danışsaydın. Linkteki konu sırf bunun için:http://forum.donanimhaber.com/m_61407655/tm.htm

Ürünün kutusu ve kutu içeriğinde herhangi bir eksik yoksa başka modelle değiştirme hakkın var. 300-400 TL fiyat aralığında AOC i2269vw iyi tercih. Bu yoksa, üstte linkini verdiğim konudaki 22-23" modellere göz atabilirsin.

Murat_çavuş'un aldığı monitör de iyi mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 31 Ekim 2014; 15:14:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.