Şimdi Ara

N11 Elektronikte 1500 e 150 TL indirim (31.10.2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
9
Favori
6.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11.com üyeleri, 30-31 Ekim 2014 tarihleri arasında Elektronik ve Video Oyun Konsol kategorilerinden tek seferde yapacakları 1500 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 150 TL indirim kazanıyor.

http://www.n11.com/promosyon/1500-tlye-150-tl-aninda-indirim-410260?icid=200501_b_1500-tlye-150-tl-aninda-indirim-410260

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrsnc1 -- 30 Ekim 2014; 14:19:58 >

• Ps4 alacaktım hemen fiyatı 50 tl zamlandırmış çok ayıp yahu n11 buna bir çözüm bulamıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. kampanya 3 farklı indirim oranı
  • geçen hafta 20 indirim vardı ordan tablet aldık
  • cardfinansla birleşmiyormu bu

şartlarda öyle yazıyor sanki
  • birde şu finansbank değişse bonus olsa daha iyi olurdu.herkeste finansbank yoktu çevremde mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

cardfinansla birleşmiyormu bu

şartlarda öyle yazıyor sanki

cardfinansla birleşiyor. 11tl yeni üyelik indirimi ile de birleşiyor. avantajixi de unutmayın.
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    bizde de kullanacak finansbank kartı kalmadı :D 3 sefer kullandık iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 28 Ekim 2014; 10:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

birde şu finansbank değişse bonus olsa daha iyi olurdu.herkeste finansbank yoktu çevremde mesela

Kesinlikle katılıyorum.
    Ne fırsatlar kaçtı 1 aydır şu cardfinans yüzünden.
    4 Gözle aybaşını bekliyom.
    Bonus, world, axess artık ne olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cardfinans kalmadı + alt limit 1000-1250 falan olsaydı tadından yenmezdi.
  • ah 1500 harcama yapacak durum yok bu aralar
  • quote:

birde şu finansbank değişse bonus olsa daha iyi olurdu.herkeste finansbank yoktu çevremde mesela

n11'de en sık anlaşma yapılan banka nedir biliyor musunuz? Mesela gg'de bonus. Ben genelde gg takip ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

n11'de en sık anlaşma yapılan banka nedir biliyor musunuz? Mesela gg'de bonus. Ben genelde gg takip ediyorum

Bonuscard gibi.

• N11 böyle giderse millet de para kalmayacak. Anindalar bitiyor tik hizinda kupon onlar bitiyor aninda indirim farkında olmadan ihtiyaç olmayanlar ihtiyaç listesine giriyor . ayaklar yorganin dişinda kalacak arkadaslar.
  • zamanında biri yazmıştı
    ala ala perişan olduk

o geldi aklıma :)
  • n11 bir sürü de hokus pokus kuponu tanımlamış. yüzde 4 ve yüzde 10 var. bu indirimle ve cardfinansla birleşiyor.1500 tl.nin üstü ürün alınırsa geçen ki 200 tl.lik indirimden bile fazla indirim oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 28 Ekim 2014; 11:22:37 >
  • Değerlendirmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oasisi -- 28 Ekim 2014; 11:30:02 >
  • Altında geçiyor mi deneyin bence gecenndis giyimin yanina altin atinca ona da uygulamisti indirimi

• %15 Hokus Pokus-30041597 tanımlanmış ama Geçerli Kategoriler yazmıyor..
  • telefonda geçerli oluyor mu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.