Şimdi Ara

Söylenti: Battlefield 5, 2016'da Piyasaya Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Her ne kadar şimdilerde Battlefield 5 denen bir oyun olmasa da ve EA'in hedefi Battlefield: Hardline olsa da DICE tarafından Battlefield 5'in geliştirileceğini biliyoruz. Stern Agee isimli analiz firması, DICE'ın yeni Battlefield oyunuyla ilgili araştırma yaparak raporlar sundu

Raporda belirtilenlere göre Electronic Arts ve DICE, Battlefield 5'i 2016 senesi içerisinde piyasaya sunacak. Bunun nedenleri arasında Battlefield: Hardline ile Star Wars: Battlefront'un önümüzdeki sene içerisinde piyasaya çıkacak olması gösterilmiş. Firmanın yayınladığı raporlara göre EA, önümüzdeki seneye iki farklı Battlefield oyunu sığdırmayacak. Böylelikle Battlefield 4 fiyaskosu da bir kez daha tekrarlanmış olmayacak. 

• Bide seri olmayacak her sene Cod gibi AC gibi çıkmayacak diyolardı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bf3 2011in 4. çeyreğinde bf4 2013ü 4. çeyreğinde çıktı ama bf hardline 2015 in ilk çeyreğinde çıkıyor yani aslında bf4 le arasında 2 yıl yok o yüzden saçma bi haber olmuş

• Bad Company 3 çıksa keşke.

• Hardline sıkıntılı çıkarsa satış anlamında bf5 i biraz erken görebiliriz

• Geçen gün içinden geçirdim beşinci oyun gelir diye. Geçen yaz eşek gibi çalıştım ve kazandığım parayla Battlefield 4 Xbox 360 sürümünü aldım. Ben oyunu alana kadar hatalar az da olsa giderilmişti. Son gelen sonbahar update inde oyun gayet güzel hale geldi. 4. Oyunun ömrü 3 gibi olsaydı eminim ki bu kadar olay olmazdı. Oyunu hala zevkle oynuyorum ve yazın güzel bir bilgisayar edinince pc platformuna premium ile almayı düşünüyorum.

• bu sevındırıcı bır haber acıkcası
  • Artık her sene bir Battlefield çıkar.
  • Bi söylentide Battlefield 6 2017 de çıkacak hadi buyrun

• Derler 2015 haziranda çıkar yine :)

• Bundan sonra her sene artik bi bf goruruz

• bari bu arada yeni bi medal of honor çıkartsalar ne zamandır seriye dair hiçbir haber yok...

• bu seferde bf4 faciasını yaşamayalım

• Bf3 çok güzeldi ..tanklar savaş uçakları felan harika..bf4 de sanki yapmacık gibiydi..BF3 de ki başarıyı BF5 de bekliyorum..

• ya adamlar demisti zaten bf5 (siz oyle diyorsunuz) 1945 zamanlarinda gecen bir oyun olacak ve 2017-2018 de cikacak demislerdi ama gel gelelim forumda her gun haber paylasmak farz olmus sanki sacma sapan soylentileri haber yapiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsux

bari bu arada yeni bi medal of honor çıkartsalar ne zamandır seriye dair hiçbir haber yok...

medal of honor warfighter ile beraber çöküş yaşadı ki ben oyunu çok iyi buldum multiplayer modları gayet iyidi bence ama otoriteler artık moh oyunu gelmicek diyor.

• Battlefield 2'den yıllar sonra Battlefield 3 ismi ilk dillendirildiğinde ne kadar da heyecan verici gelmişti halbuki, hele de Bad Company 2 gibi çok iyi bir oyun sonrası; şimdiyse bir anda 2016 ve Battlefield 5'ten bahsediliyor, keşke Battlefield adının sonuna bir sonraki numarayı getirip yeni oyunlar çıkarmakta böylesine cüretkar davranmasaydı EA ve DICE, satışlar elbet tatmin edici olsa da oyun henüz rayına oturana kadar pek de olumlu bir şöhretleri olamadı sonuçta.

Hardline fikri Battlefield 4'e DLC olabilecek düzeyde midir, yoksa ayrı bir oyun olmayı hak eder mi tartışılır ama ilgi çekici olduğunu inkar edemem; tabii Hardline, Bad Company serisinin yerine sayılıp uzun bir süre daha Bad Company 3 görmeme ihtimalimiz olmaz umarım, gerçi gidişat öyle olacakmış gibi gösteriyor ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

ya adamlar demisti zaten bf5 (siz oyle diyorsunuz) 1945 zamanlarinda gecen bir oyun olacak ve 2017-2018 de cikacak demislerdi ama gel gelelim forumda her gun haber paylasmak farz olmus sanki sacma sapan soylentileri haber yapiyorlar

Keşke arada WW 2 oyunu yapsalar değişiklik olurdu, ama hiç sanmıyorum hep modern savaş birbirine benzer oyunlar olacak sadece, o yüzden BF 5'i almayı hiç düşünmüyorum BF 4'ün üzerine ne kadar koyabilirler.
  • Activision'a bağladı bunlar da.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIWorldLifeII

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: porsux<br><br>bari bu arada yeni bi medal of honor çıkartsalar ne zamandır seriye dair hiçbir haber yok...</blockquote><br><br>medal of honor warfighter ile beraber çöküş yaşadı ki ben oyunu çok iyi buldum multiplayer modları gayet iyidi bence ama otoriteler artık moh oyunu gelmicek diyor.

moh gibi bir seriyi tarihe gömeceklerini sanmıyorum belki ara vermişlerdir birkaç sene ama eninde sonunda yeni bir moh gelir bence aksi olursa EA hata yapar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.