Şimdi Ara

Aracımla kaza yaptım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bugun yeni bir pejo 306 aldım satşını yaptım eve gidiyordum solumdan ters şeritten önüme fırlayan ticari araca çarptım savruldum ve kaldırımda duran ekmek arabasının altına girdi kaputum falan mahvoldu 3lü tutanak tuttum ama karşı tarafa ben ters şerite girdim kural ihlali yaptım dedirttim tutanakda sizce ne olur sigortası axa sigorta lütfen yardım perişan haldeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun. Arabanızı alır almış kaza yapmış olmanız üzücü ama Allah beterinden saklasın demek lazım. Size bir şey olmamış. Arabanız bir şekilde yapılır cana gelmesin
  • Daha önce kazası varmıydı aracın kazasız diye mi aldınız ? Eğer öyleyse perte çıkarmaya bakın derim içinize sinmez arabayı kullanırken.
  • perte çıkarmaya bakın derim anlattığınıza göre ne teker kalmış ne kaporta
  • Daha önce arka sol çamurluk ve on sol çamurlukda var eniştem boyacı benim takıldıgım nokta exprr gelip benım aracımın soldan sana vurmuş sag taraflada sen duran araca vurmussun dermi diye şüphe içindeyim bende renault maslak hasar servisinde çalışıyorum ama bazen yapabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pertlil bişe yok aslında kaput tampon farlar fanlar ve çamurluklar hasarlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cologne -- 30 Ekim 2014; 15:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egoisthen

Pertlil bişe yok aslında kaput tampon farlar fanlar ve çamurluklar hasarlı

Aracınızın motor kısmında bir sıkıntı yok ise kaporta kısmı bir şekilde yapılır. Fakat ön tarafı komple değişik yada onarılmış bir aracı satmak herzaman zor olur ve değer kaybeder. Bu değer kaybını karşı tarafın sigortasından talep etme hakkınız mevcut. Bunun için eksperin rapor vermesi gerekli tabiiki değer kaybı hakkında.

Biniciyseniz , arabanın motor ile alt takımında sorun yok ise ve bu şekilde yaptırmak içinize siniyorsa sıkıntı olmaz. Yada yaptırıp satıcaksınız ve değer kaybını karşı tarafın sigortasından talep edeceksiniz. Bunu satsanızda satmasanızda yapın yalnız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.