Şimdi Ara

Rus Keyler risklimi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu rus key olayını tam çözebilmiş değilim. şimdi bazı sitelerde görüyorum ingilizce dil de dahil rus keyler var.. Bunları aldığımızda oyunu aktive etmek için mi sadece vpn kullanıyoruz yoksa her oyunu açacağımızda vpn le rusya ya mı bağlanmamız lazım . Riski var mı ? Banlanır mıyım ? Kullanmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• Şuanda durum nedir bilmiyorum ama Mw3 ilk çıktığında rus key olarak aldım ve halen bir sorun çıkmadı ban falan yemedim
    Ama dediğim gibi o uzun süre önceydi belki şimdi belli başlı önlemler almışlardır.
  • Evet Arkadaşlar bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı. RUS Key aldığımızda sadece oyunu Aktive ederkenmi VPN Kullanıyorum. Yoksa Oyunu her actığımızda VPN Kullanmak zorundamıyız. Ne Gibi sıkıntıları vardır. Birde Benim aklıma takılan birşey var. Ben şimdi Rus`yada okuyorum diyelim. Orada oyunu aldım 3 ay sonra başka bir ülkeye yada türkiyeye geldim. Ne olacak ozaman aldığım oyun oynayamayacakmıyım çöpmü olacak.
  • Hiçbir olayı yok. En azından ben Watch Dogs'u alırken öyle oldu.

Aldığım key Rus çıktı. Ancak satıcı sağolsun baya yardımcı oldu.
    Hatta oyunda İngilizce dil seçeneği falan da yoktu, sesler Rusçaydı falan...
    VPN vs. de kullanmadık. Uplay'e yazdık çalıştı.
    Kendisi bana link attı, 1 gb civarında İngilizce sesleri indirdim, klasöre kopyaladım, bi dosyayı da edit edip Rusçayı İngilizce yaptık. Sorun kalmadı. WD'yi orijinal olarak oynuyorum halen.

EDİT: Olayı varmış.
    G2A mıydı neydi bi tanesinde baktım Rus VPN istiyor diyor Steam aktivasyonu için.

Ama sonrasında da her seferinde Rus VPN üzerinden mi oynamak gerekiyor onu ben de bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 1 Kasım 2014; 9:07:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

Evet Arkadaşlar bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı. RUS Key aldığımızda sadece oyunu Aktive ederkenmi VPN Kullanıyorum. Yoksa Oyunu her actığımızda VPN Kullanmak zorundamıyız. Ne Gibi sıkıntıları vardır. Birde Benim aklıma takılan birşey var. Ben şimdi Rus`yada okuyorum diyelim. Orada oyunu aldım 3 ay sonra başka bir ülkeye yada türkiyeye geldim. Ne olacak ozaman aldığım oyun oynayamayacakmıyım çöpmü olacak.

evet ya iyi bilen birisi cevaplarsa ne güzel olur :)
  • Güvenilir bir yerden bulursan sorun olmaz. Oyunu her açtığında vpn ayarı gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben rus key olarak cod mw3 almistim. aktivasyon yaptiktan sonra 1 ay turkiyede daha sonra yurt disinda oynadim. hic bir sorunla karsilasmadim simdiyekadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurthitman

Güvenilir bir yerden bulursan sorun olmaz. Oyunu her açtığında vpn ayarı gerekir

off o zor işmiş ya.. hiç uğraşılmaz :D
  • VPN Ayarı Olayı Riskli Biraz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Hiçbir olayı yok. En azından ben Watch Dogs'u alırken öyle oldu.

Kendisi bana link attı, 1 gb civarında İngilizce sesleri indirdim, klasöre kopyaladım, bi dosyayı da edit edip Rusçayı İngilizce yaptık. Sorun kalmadı. WD'yi orijinal olarak oynuyorum halen.

G2A mıydı neydi bi tanesinde baktım Rus VPN istiyor diyor Steam aktivasyonu için.

Ama sonrasında da her seferinde Rus VPN üzerinden mi oynamak gerekiyor onu ben de bilemiyorum.

Steam üzerinden rus key almak yasak diğer uplay orginde herhangi bir sorun yok . Steam de yakalanırsanız banlanıyorsunuz.
  • dreamboi kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar playstore üzerinden pes 14 key aldım fakat oyun açılmıyor neden olabilir diğer oyunlar acılıyor steamda ama pes acılmıyor yardımcı olaiblirseniz dosya dogruladm yok steam sildim yukledım oyunu sıldım yukledım ama calısmıyor yardımcı olurmusnuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Hiçbir olayı yok. En azından ben Watch Dogs'u alırken öyle oldu.

Steam üzerinden rus key almak yasak diğer uplay orginde herhangi bir sorun yok . Steam de yakalanırsanız banlanıyorsunuz.

bi siteden oyunun bi tanesini rus key aldım , ama rus keylerinde worldwide versiyonu var . sadece bir kere etkinleştirmek için vpn bağlantısı yaptım şimdi oyunu herhangi bir bağlantı yapmadan normal şekilde oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfireshakwill

arkadaşlar playstore üzerinden pes 14 key aldım fakat oyun açılmıyor neden olabilir diğer oyunlar acılıyor steamda ama pes acılmıyor yardımcı olaiblirseniz dosya dogruladm yok steam sildim yukledım oyunu sıldım yukledım ama calısmıyor yardımcı olurmusnuz?

playstore dan bende kaç kez key aldım ama hiç sorun yaşamadım .. oyun etkinleştirme den keyi etkinleştirmeyi deniyorsun değil mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.