Şimdi Ara

SABRİ AFFEDİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dakika olarak ligtv geçti. Yarın a takımla çalışmaya başlıcakmış.

• Takım komple rezalet zaten Sabri gelse ne olur gelmese ne olur , Milli takımda banko oynayabilecek sadece Semih var o da Egemen sakat olduğundan oynuyor.
  • Prandelli'ye uğraştırma bizi istifa et mesajı
  • Doğur karar bence Engin ve Eboue de affedilmeli sağ bek sıkıntısı içinde iyi olur.Ama öncesinde Prandelli istifa
  • Albayrak'ın başının altından mı çıktı o iş arkadaşlar?
  • Galatasaray Galatasaraylılarındır Yuvana tekrar hoş geldin Kaptan.

SABRİ AFFEDİLDİ
  • Herkes kötülerken ben savunuyordum sabriyi , bence hala iş yapar . İnşallah önümüzdeki maçlarda ilk 11 de olur veysel yerine
  • gün gelecek gerçek anlamda bu adamlardan kurtulacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADH

Albayrak'ın başının altından mı çıktı o iş arkadaşlar?

Albayrak seçim günü Eboue ve Sabriyi kazanıcaz geri dedi.
  • Bizde Toraman neyse Gs de Sabri ve Engin Fb de Emre ve Volkan odur. Kendi menfaatlari icin takimi bile batirirlar. Kurtulmustunuz ne guzel yanlis yaptiniz. Bence herseyun basibu adam. Takimi ikiye ayiriyor resmen haberiniz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prandelli'nin takıma tek katkısı Sabri'yi kadro dışı bırakmaktı onuda tekrar aldılar yahu bırakın çok iyi Galatasaray'lı bilmemne ayaklarını bu takım gazla çalışmıyor saçma sapan bir hareket tekrar kadroya alınması nası olsa batıyoruz bari Sabri'nin gönlü olsunmu dediler nedir yani
  • Efsane geri döndü
  • Bizim taraftarın kurtarıcısı Sabri.
  • Bazı arkadaşlar Veysel'i izlemiyor sanırım. Sabri ilaç gibi gelir.

• Yonetim bu kafar iyi anliyorsa futbolcudan yada oynanan futbol kalitesinden, sabriyi a takims alana kadar once teknik adam prandellinin biletini kessin.

Takim ucacak sanki sabri gelince!

•  SABRİ AFFEDİLDİ
  • Hiç boşuna çenenizi yormayın. Cesar kadro dışı bırakmadı Sabri'yi ve diğerlerini. Yönetimin işiydi, şimdi de düzelttiler. Hangi teknik direktör izlemeden, adamı sahada görmeden kadro dışı bırakır. Veysel ve Tarık oynamaya devam ederse dünkü gibi ağlamaya devam ederiz. Diyeceksiniz Sabri çözüm mü? Değil. Olmadığını herkes biliyor ancak bu mali sıkıntı da ve 5 kişilik yabancı sınırında mecburuz. Yabancı sınırı esnetildiğinde, umurumda bile olmaz. O paraya canını dişine takıp oynayacak oyuncu bol dünyada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yönetimin ilk yanlış işi.
  • yahu koca kulüpte futbol yöneticiliğinden anlayan bir yönetim çıkmaz mı arkadaş !
  • Kisaca prandelliye gule gule demek istemisler bizi ugrastrima sen istifa et diyorlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.