Şimdi Ara

Logitech G502 vs Razer DeathHadder 2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende şuan Razer DeathHadder normal var mavi ışıklı falan neyse senelerdir kullanıyorum ama mouse scroll tuşu sorun yaratmaya başladı bir aşağı iniyor yukarı çıkıyor falan temizliyim falan dedim ama bir şey fark etmedi her neyse yeni bir mouse alayım diyorum yine razer alcaktım fakat şu g502 de dikkatimi çekti bir sorayım dedim sizce napsam ?

birde g502 türkiyede iyi fiyata satılıyor amazondan falan alsanda aynı fiyata geliyor nerdeyse hatta hızlı alda şuan indirimde 190 lira

http://www.hizlial.com/logitech-g502-gaming-mouse-910-004076/10473495?gclid=COD93smbzcECFc7HtAodU14AZg

razer her zaman ki gibi pahalı amazondan almak daha mantıklı ama ne alsam bilemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 27 Ekim 2014; 18:13:04 >

• kıyaslama yorumlarını bende bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    hizli al'dan almanızı kesinlikle önermem, kullanılmış, iade edilmiş refurbished ürünleri sattıkları için.

Hangi türde oyunlar oynuyorsunuz?

• fds14 F kullanıcısına yanıt
    yok fiyatı göstermek için demiştim zaten hemen almıyacağım ben alana kadar o indirim biter zaten

aslında oyun ayırmıyorum ama daha çok fps ve strateji oyunları oynuyorum
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Razer Mamba'yı bir inceleyin. Mümkünse teknoloji marketine gidip elinize alıp test edin, en iyi sonucu o şekilde alabilirsiniz.

• fds14 F kullanıcısına yanıt
    Oda cok pahali be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G502 daha güncel ve gayet te güzel bir ürün.

DA bana çok hoş gelmiyor.
  • Scroll tuşu için temizleyip kayganlaştırcı sürülmesi tavsiye ediliyor. Bu yöntem ile sonuç alanlar var. Logitech g502 i bir çok streamer da gördüm. Genelde mmo türünde oyunculardı fps için ne kadar iyidir bilemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    denedim onuda fakat 1-2 ay sonra yine sorun yaratmaya başlıyor miyadını doldurdu sanırım. aşağıdaki incelemeyi buldum ama karar veremedim henüz g502de ki shift tuşuna benzer özelliği olan Gtuşu fonksiyonu hoşuma gidiyor mesela cs go da ak-47 ile oyuna başladım ve yerden sniper buldum aldım zoom açtığımda o Gtuşuna basılı tutarım ve dpi 800 sabitlerim daha ince ayar yapabilirim zoom kapattığımda tuşa basmam ve normale döner sırf o tuş aklımı çeliyor şuan

http://www.tomsguide.com/us/best-gaming-mice,review-2220.html

• G502 aldım pazartesi günü 184 liraya bugün elime ulaştı gayet güzel razer deathadder 3.5G den daha iyi ele oturuyor bence tek sıkıntı scrollun çıkardığı sese alışmak gerekiyor biraz

Logitech G502 vs Razer DeathHadder 2013

http://www.ucuzbudur.com/logitech-g502-gaming-mouse-urun115579.html?ref=akakce&v=1.69.5

• Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.