Şimdi Ara

Türksat HD yayınları (neta-next)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, sahibi olduğum LG 42LS5600 tv de dahili uydu yok. sd nin yanında türksattaki 20 ücretsiz kanalı izlemek istiyorum. Receiver almadan tv nin yanındaki PCMCIA girişine modül-kart takarak bu 20 ücretsiz kanalı izleyebilirmiyim? illaki uydu alınacaksa neta 6200 yada next 18000 cx plus fiyatları birbirine yakın. hangisini önerirsiniz? sti çipli hızlı kanal geçişli. sd yi azda olsa iyi gösterebilen. max. 150 tl. cihaz önerilerinizi bekliyorum. televizyonnum full hd , mci 100hz.( gerçekte 50)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_ALTINOK

Selamlar, sahibi olduğum LG 42LS5600 tv de dahili uydu yok. sd nin yanında türksattaki 20 ücretsiz kanalı izlemek istiyorum. Receiver almadan tv nin yanındaki PCMCIA girişine modül-kart takarak bu 20 ücretsiz kanalı izleyebilirmiyim? illaki uydu alınacaksa neta 6400 yada next 18000 cx plus fiyatları birbirine yakın. hangisini önerirsiniz? sti çipli hızlı kanal geçişli. sd yi azda olsa iyi gösterebilen. max. 150 tl. cihaz önerilerinizi bekliyorum. televizyonnum full hd , mci 100hz.( gerçekte 50)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

selam
    tvnızdekı gırıse ancak kablo tv ıcın conax modul takabılırsın

netada stı ıslemcı vardır hd ve sd goruntuyu kendı sınıfında en ıyı veren cıhazdır

ama nextte alıçip set vardır

http://www.sanalpazar.com/Neta-Hd-6400-full-Hd-Uydu-Alicisi__isp21971854

• yine sti işlemcili goldmaster 1010 hd modeline de bakabilşrsiniz fiyatı hem daha uygun hemde 2 tane modül girişi var yani dsmart + filbox ı sorunsuz izleyebilirisiniz
  • Teşekkürler, bende biraz araştırıp ali çipli cihazları eledim. goldmaster sat-1010 yada neta hd6400 düşünüyorum.bakalım hayırlısı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.