Şimdi Ara

7.9 Tablet Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sadece sosyal ağlara girmek için kullanacağım bir tablet almak istiyorum. İşin doğrusu bu işleri yapmak için İpad'e bu kadar para vermek istemiyorum. 7.9 ekranlı bir Tablet tavsiyesi verebilecek var mı? Aşağıda ki modeller baktım fakat yorumlardan dolayı vazgeçtim.

Ezcool miniPAD C 8GB 7.9" IPS Tablet

Artes D816 8GB 7.9" Siyah Tablet

Polypad 8708 8GB 7.9

• İlla 7.9" mi olacak? 8 yada 7 olsa olmaz mı?
  • emreyuksel E kullanıcısına yanıt
    hiç şüphesiz ezcoolun minipadc si tavsiye ederim, smartten olan tabletini kullanıyorum, hem cihazı çok iyi hem de servisleri hele ki forum siteleri falan çok faydalı. ilgili bir firma

@emreyuksel
  • quote:

Orijinalden alıntı: OchiMochi

hiç şüphesiz ezcoolun minipadc si tavsiye ederim, smartten olan tabletini kullanıyorum, hem cihazı çok iyi hem de servisleri hele ki forum siteleri falan çok faydalı. ilgili bir firma

@emreyuksel

Elden teslim alabileceğim bir yer yada teknoloji marketi var mı?
  • Ben de bu boyutta tablet arayışındayım. Yukarıda belirttiğiniz modeller HDMI çıkışı olup, işlemcisi Intel Atom olanlara göre biraz daha yavaş olan modeller galiba.

Benim baktığım modeller GPS'i olup HDMI çıkışı olmayanlar (galiba Intel chipsetinin HDMI desteği yok). Reeder A8i ve Acer Iconia A1-830 modellerini araştırıyordum ancak forumda ilgili başlıklarda sorduğum sorulara maalesef yanıt alamıyorum. Galiba burada adamına göre muamele var!

Birde General Mobile Discovery 8 modeli var 3G+GPS+HDMI'lı,

GPS ve HDMI çıkış size lazım değilse Reeder A8iC modeline bakabilirsiniz.

Marka güvenilirliği sizin için önemli fakat işlemci hızı çokta önemli değilse Acer Iconia A1-810 (HDMI'lı) indirimli yakalarsanız iyi bir seçenek olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NJ

Ben de bu boyutta tablet arayışındayım. Yukarıda belirttiğiniz modeller HDMI çıkışı olup, işlemcisi Intel Atom olanlara göre biraz daha yavaş olan modeller galiba.

Benim baktığım modeller GPS'i olup HDMI çıkışı olmayanlar (galiba Intel chipsetinin HDMI desteği yok). Reeder A8i ve Acer Iconia A1-830 modellerini araştırıyordum ancak forumda ilgili başlıklarda sorduğum sorulara maalesef yanıt alamıyorum. Galiba burada adamına göre muamele var!

Birde General Mobile Discovery 8 modeli var 3G+GPS+HDMI'lı,

GPS ve HDMI çıkış size lazım değilse Reeder A8iC modeline bakabilirsiniz.

Marka güvenilirliği sizin için önemli fakat işlemci hızı çokta önemli değilse Acer Iconia A1-810 (HDMI'lı) indirimli yakalarsanız iyi bir seçenek olabilir.

GPS, HDMI gibi özelliklere ihtiyacım yok dostum, sadece haber takip etmek ve sosyal ağlara girmek için kullanacağım. Telefon'a şarh yetmiyor akşamları :)

• emreyuksel E kullanıcısına yanıt
    burada yetkilisi var. ona sor bence, veya forum sitelerine soruver.

@emreyuksel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.