Şimdi Ara

TTNET 3'lü avantaj paketi Tahahhüt Yenileme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ocak ayından beri 3 lü avantaj paketi (internet:24mbps sınırsız fiber+TV:tivibu maxi+telefon:alo konuştukça öde) kullanmaktayım.
    Bugün aradılar devam etmek için aylık 66,80TL ye 24 ay tahahüt vererek kullanmaya devam edebileceğimi söylediler.

Sizce nasıl kabul etmelimiyim.
    Şöylede bir sorun var; ayrıca bir aylık fatura bedeli almayacaklarını ve önümüzdeki aydan itibaren 66,80TL ödeyecekmişim.
    Yani toplamda 25 adet fatura kesilecek. mevcut tahahütüm bitmeden yeni tahahüt yapmış olacam.

Mevcutta 54TL ödüyorum aynı pakete 2 ay tahahütüm kaldı.

• iskender86 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım 3'lü paket kapsamında internet + ev telefonu 100dk + tivibu var ve 54,90TL ödüyorum . Aynı bu şekilde paket bakıyorum fakat göremedim son zamanlarda forumda.. Beni arayan soran olmadı max. aynı pakete 55-60TL vermek istiyorum acaba yine sunarlar mı bize kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Bende aynı durumdayım 3'lü paket kapsamında internet + ev telefonu 100dk + tivibu var ve 54,90TL ödüyorum . Aynı bu şekilde paket bakıyorum fakat göremedim son zamanlarda forumda.. Beni arayan soran olmadı max. aynı pakete 55-60TL vermek istiyorum acaba yine sunarlar mı bize kararsız kaldım

istersen 4440375 i arayıp bilgi al.
    cevabıda burada paylaş.
    tv bu tekrar izle özelliği çok iyi. yağmurda karda yayın kesilmiyor.
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    Az önce aradım iptal bölümüne bağlayın dedim ve durumu anlattım..

16mbit sınırsız internet (50GB AKK)
    100 dk ev telefonu
    tivibu ev paketi..

Fiyat olarak 60,90 TL fiyat çıkardılar.. İnternet ve tivibu 24 ay ev telefonu ise 12 ay taahhütlü
  • quote:

100 dk ev telefonu
    tivibu ev paketi..

Fiyat olarak 60,90 TL fiyat çıkardılar.. İnternet ve tivibu 24 ay ev telefonu ise 12 ay taahhütlü

yalnız benimki 24mbps fiber bu yüzden o fiyat verirlermi bana bilmiyorum.
    ama senin için çok iyi olmuş tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

quote:

100 dk ev telefonu
    tivibu ev paketi..

yalnız benimki 24mbps fiber bu yüzden o fiyat verirlermi bana bilmiyorum.
    ama senin için çok iyi olmuş tabiki.

Sizede o paket kamsamında fiyat verirler. Ayrıca teklifi kabul etmedim sadece fiyat aldım. Aralık sonunda taahhütüm bitecek ve teklifte 2 yıllık olduğu için kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende üçlü avantaj abonesiyim. dün mesaj geldi telefonumuzu bekleyin diye. ne teklif edecekler merak ediyorum doğrusu...
  • banada mesaj geldi...

aramalarını beklemedim..ben aradım

3 lü avantajı artık sunmadıklarını söylediler..

aynı paket için 24 ay lık 56 tl 12 aylık tahhuttulu 67 lira fiyat istediler..

6 aralıkta tahhuttum bitiyor.. O zamana kadar bekleyeceğim..iyi bir kampanya için
  • Az önce ttnet müşteri temsilcisi aradı. Görevli bayanın aksanı hakikaten çok ama çok garipti. bazen anlamakta güçlük çektim doğrusu.
    Mevcut TTNET üçlü avantaj paketimi 12 aylık taahhüt ile 68,80 tl 12 ay ve bir ay ücretsiz kullanım önerdi.
    Pek uygun gelmedi doğrusu, fikri olan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanli18

Az önce ttnet müşteri temsilcisi aradı. Görevli bayanın aksanı hakikaten çok ama çok garipti. bazen anlamakta güçlük çektim doğrusu.
    Mevcut TTNET üçlü avantaj paketimi 12 aylık taahhüt ile 68,80 tl 12 ay ve bir ay ücretsiz kullanım önerdi.
    Pek uygun gelmedi doğrusu, fikri olan???

Cumartesi günü 3 lü paket sürem doluyordu. Telekoma iptal için gittim.Uygun bir teklifiniz varmı yoksa iptal ettireceğim dedim.Bayan (49+7) 56 TL ttnet fiber 24 mb sınırsız+Alo telefon konuştukça öde 1 yıl taahhüt vererek uzattım.24 ayda taahhüt verebilirsiniz dediler.Ben 1 tyıl yeterli dedim.1 yıl sonra alternatif kampanyalara bakarım.
  • yeniden aradılar bu ttneti anlamak mümkün değil.
    Mevcut TTNET üçlü avantaj paketimi 24 ay taahüt 1 ay ücretsiz kullanım, 66,80 diyorlar bu seferde.
    sorduğumda bir yıllık taahütün olmadığını söylediler.
  • Diğer konuda bir arkadaş, 41,5 liraya 24 mbps 75 gb akk + ttnet alo teklif ettiklerini yazmış.
  • Arkadaslar benimde 25 aralikta bitiyor taahutum aradilar cok yuksek fiyatlar vediler aklima su geldi ttnet hizi kesfet kampanyasi yapmistim amcama benim adima 44 tl ye 16 mb tivibu alo paket acaba hatti kapatip sifirdan esimin adina yeni abonelik mi yaptirsam

• deathrider13 kullanıcısına yanıt
    Aynı 3'lü paket gibi içerik mi var 56TL olan pakette internet - telefon - tivibu ev şeklinde ?
  • sakın benim yaptığım hatayı yapmayın. telefondaki temsilci 3 lü avantaj paketimin aynen devamının yapıldığını söyleyip 68,80x24 ay tahütle bir ay ücretsiz olduğunu söyledi. ertesi gün 4440375 ten tivibu servisiniz için arıyoruz deyince öğrendimki. 3 lü avantaj paketimi iptal edip çiftetelli kampanyasına çevirmişler tivibu servisinide ayrı aboneliğe çevirmişler. arayıp şikayet kaydı oluşturdum ama bakalım sonuç ne olacak.
  • osmanli18 O kullanıcısına yanıt
    BTK'ye şikayette bulunun, kesin çözüm. 10 gün içinde şikayetiniz çözülür..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya bitti diye bizimkini iptal etti ibişler aradık devam edek diye olmaz dediler

bunlarda kafasına göre adamı mı seçiyo anlamadım gitti
  • Bu günn taahhütünn son günüydü mhyi arayıpp iptal bölümüne aktarın dedim iptal bölümü en yetkili bölüm oldugundan. Yalın erişim + tivibu ev maxi+ 16 mbit 50 gb aknye 61 tl çıkardılar. Dikkat edin bi kaç gün önce 80 küsur çıkarıyorlardı ve bu günn bile bi kaçç görüşmee içinde 68 ve 63 de teklif etmişlerdi. Mutlaka iptal bölümü ile görüşün ve son gününü bekleyin. Sistemm bu fiyatlarıı çıkarıyor belirli opsiyonlarıı güne ve abonelik halinize göre veriyor.

• btk ya başvurdum iptal servisini aramadığım için pişmanım valla...
  • tahahütümün son ayındayım bakalım son gün ne gibi bir teklifte bulunacaklar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.