Şimdi Ara

yazıcı konusunda yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben kpss öğrencisiyim yazıcılar konusunda fazla bir bilgim yok uzaktan eğitimden ders alıyorum hocanın verdiği makaleleri yazıcıdan çıktı şeklinde almak istiyorum en fazla 200 tl limitim var yazıcıyı aldıktan sonra dolum sırasında bana cok malıyet cıkartmayan kuruma yapmayan kolay basit kullanımı olan bir yazıcı tavsiye etmenizi istiyorum.lütfen reklam amacı gütmeden öğrenci bütcesine sahip olduğumu göz önüne alarak yardımcı olursanız sevirim

• yardım edecek bir Allahın kulu yok mu bu site de :(
  • tugbamenan T kullanıcısına yanıt
    ADF (çoklu döküman besleme) özelliği ile bu cihazı alın. Kartuş dolumu da gayet kolaydır.
    http://www.vatanbilgisayar.com/mx475-renkli--yazici--tarayici-fotokopi--faks.html
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkür ederim bilgi için ama ben cok fonksiyonlu istemiyorum sadece fotokopi ceksi aldıktan sonrada masraf çıkarmasın istiyorum renkli olmasına da gerek yok siyah-beyaz yeterli bu konuda yardımcı olur musunuz
    bütçenize uygun bir model önerdim. bir öğrenciye tarayıcı her zaman lazım olur. 5-10 sayfalık bir fotokopi çekmek için her seferinde kapak açıp kağıt yerleştirmeden tarama yapabileceğiniz bir yazıcı bu. Renkli olmasının ne mahsuru olur onu da anlamıyorum. Mono bastırırsınız olur biter. Belki arada fotoğraf basmak isteyeceksiniz. Geniş düşünmek lazım. İnkjetlerde mono pek yoktur zaten.
    eger siyah beyaz makine işini görürse ve fiyat olaraakta biraz cıkarsan bu makina tam senlik olur
    http://www.n11.com/hp-l...-lazer-yazici-P22585303
    250 tl fiyatı vardır ve laserjet oldugundan kuruma akma yapmaz toneri ile ortalama 1200 sayfa kopya alırsın
    bittiğindede dolumunu bulundugun yere göre kırtasiyelerden 20-30tlye doldurtursun
    ikinci el düşünürsen yardımcı olabilirim
    www.myservisbilisim.com
     yazıcı konusunda yardım! yazıcı konusunda yardım!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.