- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Müşteri Temsilcileri ne iş yapar...
7 Cevap38776 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

289 Mesaj
16 Ekim 2006; 19:44:36 

Ya arkadaşlar, müşteri temsilcisi ne iş yapar bilen var mı? Bide ne gibi özelliklri olmalı bir müşteri temsilcisinin?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi diye bir iş tanımı var, bu nedir?

Saygılar, sevgili DH halkı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aldirma128 -- 16 Ekim 2006; 19:45:34 >

449 Mesaj
16 Ekim 2006; 19:53:59 

mesela türk telekom müşteri temsilcisi vardır :D hiç bir bilgisi olmadıgı halde adsl den anlamaz modemden anlmaz ama o müşteri temsilcisi olur

yani müş tem. herşeyin en iyisini en iyi en son en güncel şekilde bilecektir kendini her zaman geliştiricektır
bu hangi işte çalışırsa hangi konuda çalışırsa çalışssın diger konulardada bilgisi olması gerekir
benim düşüncem budur arkadasım

yani insanları bilgilendirir

Düşman kelimesinin anlamını arkadaş
sıfatını taşıyanlardan öğrendim...
| N-Gage Qd | canon ixus 700 |Creative Zen Nano Plus 1gb |sennheiser cx300 + iriver t30 | Creative Sound Blaster 5.1 Live | U.S. Robotics 9107 |

289 Mesaj
16 Ekim 2006; 19:56:28 

quote:

Orjinalden alıntı: unutmamali89

mesela türk telekom müşteri temsilcisi vardır :D hiç bir bilgisi olmadıgı halde adsl den anlamaz modemden anlmaz ama o müşteri temsilcisi olur

yani müş tem. herşeyin en iyisini en iyi en son en güncel şekilde bilecektir kendini her zaman geliştiricektır
bu hangi işte çalışırsa hangi konuda çalışırsa çalışssın diger konulardada bilgisi olması gerekir
benim düşüncem budur arkadasım

yani insanları bilgilendirir

hmm, anladım

330 Mesaj
16 Ekim 2006; 20:01:22 

çalıştığı şirketten maaş alır
bi nevi denetlemeye gittiği şirkettede öğle yemeğini yer haracını alır işleri düzgün gösterir ve gelir
( çok az tanırım adam gibi çalışan müşteri temsilcisi )

Yaşlanarak değil,
Yaşayarak tecrübe kazanılır.
Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır.
Çaresiz kaldığım zamanlarda gider, bir taş ustası bulur seyrederim.
Adam belki yüz kere vurur taşa. Ama değil kırmak, küçücük bir çatlak bile oluşturamaz.
Sonra birden, yüzbirinci vuruşta taş ikiye ayrılıverir. İşte o zaman anlarım ki; taşı ikiye bölen o son vuruş değil, ondan öncekilerdir.
Oben54

52 Mesaj
16 Ekim 2006; 20:01:33 

Müşterinin haklarını savunan kişi(!) Büyük şirketlerde müşteriyle ilgili muhatabı. Şirketle müşteri arasındaki aracı gibi manalara gelir.

289 Mesaj
16 Ekim 2006; 20:25:34 

Teşekkür ederim arkadaşlar...

7125 Mesaj
16 Ekim 2006; 21:51:45 

Tezgahtarın modernize edilmiş hali

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı

260 Mesaj
17 Ekim 2006; 1:50:07 

Ben çalışmıştım bir aralar müşteri temsilcisi olarak yerleri siler koli taşır sinirleri bozulur part time diye girer bi bakar günde 12 saat çalışmış yardımcı olabilirmiyim aradığınız bişey varmı diye sorar karşılığında bakmak yasak mı ulen diye bi cevap alır cins müdürlere denk gelir iyice sinirleri bozulur vs vs vs

Ama aslen arkadaşımında dediği gibi bölümüyle ilgili yeni çıkan yada eski her şeyi bilmelidir sattığı ürünün fiyatından yetkili servisinin adresine kadar , Biraz katlanırsan 3 sene kadar ayrıca üniversite mezunuysan bide müdürü kafaladıysan ondan bi referans alabilirsen kimbilir ilerde mağaza müdürü bile olabilirsin.....

GamertagTharnan
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Müşteri Temsilcileri ne iş yapar...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.213