Şimdi Ara

Mobilite: Apple'ın yeni mağazasında başımıza gelenler ve dahası... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
20
Favori
15.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok takılmamak lazım... ayıp etmişler ama,
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Siz Apple'ı eleştirin eleştirin sonra vay efendim neden şöyle böyle oldu.

Ulan zeki adam apple i eleştirmese bu forumun yada teknoloji sitelerinin ne anlamı var

Çünkü Apple kötü bir şekilde eleştirilecek değil sadece övülecek bir şirket.
    Bunu açıklardım ama telefonun gibi kasan bir beynin olduğu için tek madde bile yazmam, hadi canım yandan yandan diyerek uğurlarım

Demek Sadece övülecek...hiçbir şirket kusursuz değildir sırf o iphonedeki fiyatlandırma bile bir kusur olmaya yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ulan zeki adam apple i eleştirmese bu forumun yada teknoloji sitelerinin ne anlamı var

Bunu açıklardım ama telefonun gibi kasan bir beynin olduğu için tek madde bile yazmam, hadi canım yandan yandan diyerek uğurlarım

Evladım önce kullandığım ürünler hakkında bilgin oluşması için daha önce sattığım ürünlere bak.

Sonrada malum yerine şarj aletini tak aman bitmesin. Malum iPhonelerin şarjı gitmiyor.

Sen bence malum yerine tak telefonu boşver de şu beynine enerji gitsin
    Siz bu Samsung fanboyları olarak bu kadar vitaminsiz olmak zorunda mısınız?

Bu kadar erkeksen pmden telefon numaranı at bu bir ergen ergen atarla olmuyor.

İki ben note 3 ü satalı kaç ay oldu z2 kullanıyorum ki bunuda alalı 1 ay olmadı öncesinde 5s vardı bilip bilmeden ötme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• büyük ayıp; kendi bloğumda destek konusu açtım.http://sonuygulama.com/apple-firmasinin-donanim-habere-buyuk-ayibi/
  • quote:

quote:

quote:

Aranan kan bulundu.

• Apple genel olarak maalesef böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCNerd

Merhaba Erdi Bey. Yaşadığınız olay gerçekten üzücü, kesinlikle kabul edilebilir değil. Bazı konularda da fazla duygusal yaklaştığınızı düşünüyorum. Mesela oraya kadar geldik, bazıları karşıdan geldi bir şey ikram edilmedi dediniz. Yani tabi bir şeyler ikram edilse güzel olurdu ama ikram etme zorunlulukları yok. Yani karşıdan bile gelinse Marmaray sistemi ile sadece 7 dakikada kıta değiştirilebiliyor. Video konusu tam bir skandal bence, sizi oraya davet ettilerse bu konuda her türlü kolaylığı sağlamak zaten Apple'ın işine gelir. Sanmıyorum ki başka ülkelerde de durum böyle olsun. Türkiye'deki personel ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu olay dışında açıkçası her ürüne objektif yaklaştığınızı düşünmüyorum. Galaxy S5 için dizi halinde inceleme yayınladınız ama iPhone 5S incelenmedi bile. "Apple Samimiyetsiz" diye haber başlığı girildi Mesut Bey tarafından. Samsung Apple'ın Parmak izi okuyucusunu ve çift led flaşını 6 ay aradan sonra taklit etti fakat Samsung aleyhine bu kadar sert haberler yapmadınız. Sizin Samsung'a Mesut Beyin ise HTC'ye sempati duyduğunuzu siteyi takip eden herkes anlayabilir. Bunu kesinlikle eleştirmiyorum, her ne kadar editör de olsanız elbet seveceğiniz markalar olur. Fakat maalesef incelemelerinizde ve haberlerinizde objektif davranamıyorsunuz.

+1

• eline apple alıp kendini bi halt zanneden kemirgenlere gelsin sandy gitse yapmazlardı belki;))

• quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

Orijinalden alıntı: PCNerd

Merhaba Erdi Bey. Yaşadığınız olay gerçekten üzücü, kesinlikle kabul edilebilir değil. Bazı konularda da fazla duygusal yaklaştığınızı düşünüyorum. Mesela oraya kadar geldik, bazıları karşıdan geldi bir şey ikram edilmedi dediniz. Yani tabi bir şeyler ikram edilse güzel olurdu ama ikram etme zorunlulukları yok. Yani karşıdan bile gelinse Marmaray sistemi ile sadece 7 dakikada kıta değiştirilebiliyor. Video konusu tam bir skandal bence, sizi oraya davet ettilerse bu konuda her türlü kolaylığı sağlamak zaten Apple'ın işine gelir. Sanmıyorum ki başka ülkelerde de durum böyle olsun. Türkiye'deki personel ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu olay dışında açıkçası her ürüne objektif yaklaştığınızı düşünmüyorum. Galaxy S5 için dizi halinde inceleme yayınladınız ama iPhone 5S incelenmedi bile. "Apple Samimiyetsiz" diye haber başlığı girildi Mesut Bey tarafından. Samsung Apple'ın Parmak izi okuyucusunu ve çift led flaşını 6 ay aradan sonra taklit etti fakat Samsung aleyhine bu kadar sert haberler yapmadınız. Sizin Samsung'a Mesut Beyin ise HTC'ye sempati duyduğunuzu siteyi takip eden herkes anlayabilir. Bunu kesinlikle eleştirmiyorum, her ne kadar editör de olsanız elbet seveceğiniz markalar olur. Fakat maalesef incelemelerinizde ve haberlerinizde objektif davranamıyorsunuz.

+1

-1

Apple'ın avukatı olmayı bırakıp biraz objektif yaklaşsanız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Foruma en son ne zaman login oldum hatırlamıyorum ama inceleme videosunu izleyip yapılan terbiyesizliği gördükten sonra sırf konuyu yukarı taşımak ve takip etmek için yazıyorum.

Çay, kahve basit şeylerde organizasyon için o kadar uğraşıp yurtdışından bile PR'cılar getirtip kamera kayıttayken müziği son ses açmak kimsenin haddine değil.
  • Tek kelimeyle yaptıkları terbiyesizlik.

• Gazetecilik kolay meslek değil zaten. Hatta bazıları biber gazı yer, dayak ye,r kamerası kafasında kırılır,aç, susuz kalır, küfür yer, çekme kardeşim denilir. vs.
    Mesleğinizin zorluklarını video haline getirmişsiniz. !?
  • Erdi başına gelen olaya bende çok üzüldüm. Heleki apple gibi bir firmanın müşteri memnuniyetinde en iyi olan firmanın bu dediklerinizi yapması gerçekten çok yanlış. Apple ı firma olarak çok beğenirim ama bu olaydan sonra apple Türkiye'ye karşı ve apple a karşı düşüncelerim belli başlı konularda çok değişti. Zaten videonuzu izlerkende farkettim rahatsılığınızı ve sinir olmuştum.

Editör olarak çok sevdiğim ve beğendiğim bir kişiliksiniz böyle olayları umarım bir daha yaşamazsınız.
  • adama bildiğin küstahlık yapılmış. etrafta dans ederek dolaşan,bilerek sesi sonuna kadar açan
    tamam kaliteli firma şöyle böylede,saygıyıda ögrenmesi lazım
  • yav şu ortaya zank diye cıkan video reklamlardan gınaıı geldi yeter artık şu reklamı biraz azaltın site full reklam oldu bide gözümüze gözümüze zorla sokuluyo.

• Erdi Bey'e yaptıkları son derece büyük bir terbiyesizlik,
    ancak daha büyük terbiyesizlik ise bazı arkadaşların şuraya girip yazdığı yorumlar.
    Bu insanlara Samsung veya Apple'dan "bizim şu ürünü sattır - rakip firmanın şu ürününü yerin dibine batır" diye herhangi bir ödeme yapılmıyor.
    Yaptıkları tarafsız incelemelerle sizin gibi cahil insanlar okuyarak,izleyerek bilgilensin; cebindeki parayla ihtiyaçlarını en çok karşılayan ürünü alsınlar diye bu tarz incelemeler yapıyorlar.
    Bu terbiyesizliğnizi, yaptığınız marka fanatizmini anlamıyorum.

Kişisel bir çıkarınız mı var ki adamların yaptıkları apaçık terbiyesizliği gelip burda savunacak duruma düşüyorsunuz? Anlamak mümkün değil...
  • elmayla armutu gene bir birine karıştıran çok var.

adam sadece oradaki yöneticilere sitem ediyor.apple ürünlerine laf etmiyor hatta çok iyi diyor.
    en ufak basın toplantısında bile çay kurabiye vardır. ikram dır
    basın toplantısına hadi gidmediniz hiç fuara bile mi gitmediniz ,firmalar standlarında kendileri bile ikram yaparlar.
    ki basın toplantıları daha önemlidir .

- ana sayfadan bu başlık neden kalktı !

- bir daha apple giderken benide çağırın ,size haber kamerası getirim
    laf söylediklerinde kamerayı çevirip tepe ışıklarını gözlerine tutim bak ne hale geliyorlar
    kedi olurlar kedi..@fx57

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 28 Ekim 2014; 12:47:57 >
  • Terbiyesizlik yapmışlar. Umarım Sonları Blackberry gibi olur...
  • iyi dediğimiz apple ne çıktı normal yani

• Bu forumdaki birçok kişiyi anlamak zor. 5K iMac videosunu izledim, yorumlarda videonun sesini video editlerken arttırdığını düşünenler var. Bu kadar Apple fanı olunmaz ki, zaten o cihazı genellikle profesyoneller alıyor, burdaki bir video ile cihazı alacak adamın almaktan vazgeçeceğini sanmıyorum. Hem Donanımhaber'in böyle birşey yapmış olduğunu farzetsek, yapılan şey ortaya çıktığında kimse sonsuza kadar unutmaz, kimse de bu siteye bir daha güvenmez. Bir marka için hiçbir editörün bu riski alacağını sanmıyorum.

Ayrıca, Donanımhaber'in Apple'ın batmasına neden olacağını düşünen kişiler falan mı var? Alan alıyor her türlü Mac veya iCihaz'larını.

Tim Cook'un falan akrabasıysanız da açık açık yazın. Çünkü bu kadar savunmayı Apple hissedarı bile yapmaz. Firmanın gidişatını beğenmiyorsa sözünü de yönetim kurulunda geçiremediyse parasını çeker gider. Klasik kapitalist bir firmayı bu kadar savunmanızın nedeni ne?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.