Şimdi Ara

Mobilite: Apple'ın yeni mağazasında başımıza gelenler ve dahası... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
20
Favori
15.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apple ın yaptığı saygıasızlık erdi bey e değil bizleredir.Sonuçta reklama değil ürün hakkında bizlere objektif olarak bilgi vermek için orada gazeteci sıfatıyla bulunuyor.
    fazla söze gerek yok apple ın kibirli olarak aklımdaki intibası yerini sağlamlaştırdı.
    Kendi kişisel fikirlerini özgürce söylemesini engelliyorlarsa şirket kendini sorgulamalı.ileride iphone 6 alacağım fakat bu durumda fanlığın lüzümu yok

• o yandaki eleman kim ya her şeye gülüyor. çok mu komik?!
  • Hiçbir beklentisi olmadan çekim yapıyomuş tabi canım babanın hayrına yapmıyosun siten için yapıyosun şunu kabul edin Apple ile ilgili herşey dikkat çekiyor ve tık alıyor.Donanımhaber tamamen Apple karşıtı görünüyor ama nasıl oluyor ki diğer Türk sitelerinin kat kat Apple haberleri bulunuyor.Koskoca mağzada sırf sen çekim yapabil diye müzik kısılsın ve bikaç dakika sonra ses açıldı diye kız kusura bakmayın ama Çin'de de gördük bangır bangır çalan müzik ve seslerin arasında bir yerlerinizi yırtarcasına bağrarak yaptığınız çekimleri.İnanın ben şu sizi Apple WWDC etkinliğine almadığı zaman bekliyordum yakında böyle bişeyler yapacağınızı.

• Size yapılana bende çok sinirlendim. Bana göre oradaki o şahıslar markanın dünya üzerindeki popülerliğini bildiği için kendini ulaşılamaz sanmalarından dolayı bu terbiyesizliği yapmışlar. Zaten Apple Store TR ye gidip memnun kalan hiç arkadaşım yok hepsi pişmanlıklarını ve memnuniyetsizliklerini belirtti büyük ihtimal bende bir apple store'a bu ülkede gitmem heralde... O şahıslarında kovulmasını temenni ediyorum.

@twt105fb18

yarın konu dışında #AppleOzurDilesin hashtag'ını twitterda yaymak için konu açalım diyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 27 Ekim 2014; 4:01:39 >
  • adam başına gelen -hiç hak etmediği- olayı anlatıyor, bazı zekiler de "nedir sizin apple düşmanlığınız?" diyor.
    Bu nasıl bir kafadır?

• Kraldan çok kralcı arkadaşlar bu durumda bile hemen savunmaya geçmiş. Pes vallahi. Ruhunumuzu sattınız be kardeşim Apple'a. İnsan bir malın da bu kadar mı kölesi olur?
  • Arkadaşlar, burayı Apple hastaları bastı. Bakın kendi ülkesinde, kendi gazetecisine ve kendi halkına adam gibi muamele etmeyen firmayı delicesine savunanlar var.

Hay Allah size akıl versin.

Belki Allah akıl dağıtırken, bu akıllı görünen akılsızlar şemsiye açıp beklemişlerdir.

Nimete uzak kalan nasipsizler sizi.

Apple babanızın firması mı ulan?

• Neden burada Erdi abiyi eleştiriyorsunuz anlamış değilim adamın işi o,
    editor ve gazeteci böyle davranmak zorunda, tarafsız olmak zorunda, artısını eksiğini söylemek ve göstermek zorundadır ama siz inanırsınız inanmazsınız o size kalmış
    Apple bu yapmış olduğu hareket belkide apple politikası böyle değildir sadece orada ki yetkili olan kişinin istekleri doğrultusunda böyle bir şey yaşanmıştır ama bu sansür değil de ne?? gerçekçi olalım tarafsız olalım

• quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

o yandaki eleman kim ya her şeye gülüyor. çok mu komik?!

• 2000 lira verdiğin cihazına teknik servis talep ettiğinde "saat 12 ye 2-3 dk kala sisteme girin randevu alın" gibi bir cevap veren firma apple sonuçta ciddiye almamak gerekir. Genius bar rezaleti gibi birşey başka hiçbir firmadan görülmedi bu zamana kadar. 2014 yılında 750 inch perde de gerile gerile adım sayar tanıtırsın anca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 27 Ekim 2014; 6:16:16 >
  • Sevgili Erdi,

Aklinca Apple gibi bir firmaya ahlak dersi vermeye calistigin su videoya cevap nitelidiginde paragraflar yazmak gercekten cok basit nitekim sozlerin ancak egitim seviyesi dusuk standart DH okuyucu profilini ikna edecek seviyeyi gecememis. Ancak bu cevabimi okuma ihtimalinin dusuk oldugunun farkinda olarak kendimi fazla yormayacagim, tek bir konuya deginmek istiyorum; dedin ki "bari ozur olarak urunu test icin ofise yollayin dedim ama onuda yapmadilar". Aklima bu forum uzerinden olumlu yonde tanitip reklamini yapmak icin buyuk firmalardan aldiginiz paralar ve test icin aldiginiz urunlerin yarisindan cogunu firmalara geri gondermemeniz geldi. Belki apple'in sana test urunu yollamama sebebi "olumlu tanitim" icin para istemis olma ihtimalin(iz) veya test urununun ustune yatma ihtimalin(iz) olabilir. Aklinda bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili Erdi,

Davranislar sonucu belirler, hangi kimlikle gidersen git, istedigimi yaparim olmaz. Senin de habere, ise, birseyleri tanitmaya ihtiyacin var. Buna uygun davranman gerekirdi.

Benim DH'a tavsiyem kurucu, yonetici basta her kim varsa Apple ile ilgili haberlere farkli bir calisani atamasi yonunde.

Bir de video haber yapiyorsunuz daha ozenli olmalisiniz, o yandaki arkadasi hayrina sevabina tras ettirin, su videoyu bir kendiniz izleyin, kusura bakmayin ama bu halinizle onemsenmeyi zaten bekleyemezsiniz.

• Gerçek Apple bu değil!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En doğrusunu yaptığınızı düşünüyor ve dik duruşunuz için tebrik ediyorum.

• aplle turkıyede kazık atan fırmadır kullananlar ıse kazık yıyenlerdır marka takıntısı olan parası bol olancat dıye alan dır parası olmayanda ekmek parasını aplleye yatıran lavuktur param olmayıpta 3000 tl o cıhaza vermem bırde kuyruga gırme var yav kardesım ne bok oluyor bu kuyruk toplasam 250 kısı kuyrukta magazanın kapasıtesı 150 kısı zaten adamları bırakırsan doldur bosaltla sıkıntı olmaz ama aplle oyle ıyı bır markayım havası yaratmaya calısıyor kı mılletı kuyruklarda surunduruyor bok var sankı pılı 1 gun gıden aplle tel gormedım ben neyın markası bu anlamıs degılım malzeme kalıtesı ıyı ama bukulmedıgı surece zaten bukmmek de zor degıl yazılımsal hatalarıda bır ton var aple alan 1 kez daha dusunsun general mobıle en azından turk fırması yerlı malı oda olmadı asus al en guzel servısı o verıyo 3000 lıranıza yazık

• izleyelim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: foreveriphone

Bence erdinin yaşadığı sorun mesut çevikten kaynaklanıyor mesutun yüzünden dh ile apple'ın arası açıldı bence oradaki müdür erdinin dh den geldiğini bildiği için bilinçli yaptı bunu.mesut ceviğin dh ile ilişiğinin kesilmesi lazım o külhanbeyliği yapıyor onun yeri webtekno orada çin malı telefon tablet kırsın videodalardaki ayarsızla beraber hatta sövsün bol bol yazdıklarım beni bağlar kişisel görüşümdür katılırsınız katılmazsınız ben böyle düşünüyorum tek suçlu mesut çevik onun artisliğinin cezasını erdi çekti.

Mesut abi yüzünden apple ile dh nin arasının açılmasının sebebi mesut abinin yerinde eleştirileri ise ,bırakın açılsın.Apple dediğiniz bir şirket.senede birkaç ürün çıkaran.Ötesi değil.Çok hızlı tasarımı güzel (+aklınıza gelene ne kadar iyi özelliği varsa başka onları da sayın) ürünleri var diye o şirket ötesi ve eleştirilemez birşey olmuyor ki.onlar tanıtımlarla hedef kitlesine,ürün satıp ulaşıp para kazanmaya çalışan bir firma.

Lütfen eleştirilerinizi yaparken Apple'nin para amaçlı bir kuruluş,Mesut abinin de mesai saati tatil zamanı dinlemeden bizim için çalışan bir abimiz olduğunu unutmayın.Donanımhaber'de inceleme videoları dışında hiç birşey yapmasa onu işten atmazlar.O tatil gününden dinlenme zamanından feragat edip bize ulaşmaya çalışırken,maddi kazanç için ürün piyasaya süren bir şirketin mesut abiden üstün tutulması ve ara bozulduğu için mesu abinin işten ayrılması gerektiği gibi bir şey düşünülemez .Hiç bir şey Apple'nin Amasyanın meşhur olan meyvesinin ingilizcesini isim olarak almış bir şirket olduğu gerçeğini değitirmez .komik gelecek biliyorum hep farklı kelimelerle yazdım ama mahallenizdeki bakkaldan farkı ürünlerini pahalı olması ve daha çok satması;Apple olması hatta çok harika ürünlerinin olması, bu işi kâr amacıyla yapan bir şey olduğunu değiştirmeyeceğini daha iyi açıklayabileceğimi düşündüğüm farklı şekillerde yazdım

Bence mesut abiye büyük bir özür borçlusunuz

Erdi abiye saygısızlık yapmalarını mesut abiye bağladınız.sonuç bu.bi durun tekrar düşünün bence
  • Erdi Bey'e yapılan tam anlamıyla terbiyesizliktir.
    Özür bekliyoruz..
    Zaten Apple kulanmıyorum sevmiyorum pahalı buluyorum falan filan...
    Bu yapılanla Apple tamamiyle benim için bitmiştir....
    Ayrıca bir gazeteciye yapılan terbiyesizliği asla kabul etmiyorum. Gazeticiler Cemiyetini göreve davet ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Batu

Sevgili Erdi,

Aklinca Apple gibi bir firmaya ahlak dersi vermeye calistigin su videoya cevap nitelidiginde paragraflar yazmak gercekten cok basit nitekim sozlerin ancak egitim seviyesi dusuk standart DH okuyucu profilini ikna edecek seviyeyi gecememis. Ancak bu cevabimi okuma ihtimalinin dusuk oldugunun farkinda olarak kendimi fazla yormayacagim, tek bir konuya deginmek istiyorum; dedin ki "bari ozur olarak urunu test icin ofise yollayin dedim ama onuda yapmadilar". Aklima bu forum uzerinden olumlu yonde tanitip reklamini yapmak icin buyuk firmalardan aldiginiz paralar ve test icin aldiginiz urunlerin yarisindan cogunu firmalara geri gondermemeniz geldi. Belki apple'in sana test urunu yollamama sebebi "olumlu tanitim" icin para istemis olma ihtimalin(iz) veya test urununun ustune yatma ihtimalin(iz) olabilir. Aklinda bulunsun.

Sevgili Erdi diye giriş yapıp sevgili dediğin insana yabut çevresine iftirada bulunman çok garip..

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Sevgili Erdi,

Davranislar sonucu belirler, hangi kimlikle gidersen git, istedigimi yaparim olmaz. Senin de habere, ise, birseyleri tanitmaya ihtiyacin var. Buna uygun davranman gerekirdi.

Benim DH'a tavsiyem kurucu, yonetici basta her kim varsa Apple ile ilgili haberlere farkli bir calisani atamasi yonunde.

Bir de video haber yapiyorsunuz daha ozenli olmalisiniz, o yandaki arkadasi hayrina sevabina tras ettirin, su videoyu bir kendiniz izleyin, kusura bakmayin ama bu halinizle onemsenmeyi zaten bekleyemezsiniz.

Giyim kuşam saygıyı belirleyecekse, ürünleri için özel eleman çalıştırmasını beklediğiniz donanımhaberde, apple ın ceo sunun kot pantlon giyip küstah takılmamasını bekler, peki yaparlarmı hayır! Neden? Çünki saygı, saç-baş yahut giyim kuşam ile olmaz o devir geride kaldı azizim..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.