Şimdi Ara

Lütfen Yorumlarınız Önemli:((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malesef 2 gün önce kızılayda bir kaza geçirdim hayat kadınlarının kullandığı araba aniden durunca 3 lü zincirleme oldu
    şimdi aklımda iki soru var arbam perte çıkarmı masrafı ne kadar
    kim şuçlu şimdilik arabam çalışıp yürüyüor fakat radyötör patlak o yüzden biraz yürüyüp hararet yapıyor arakaşlar lütfen yardım edin yorum yazın
    arabam hyundai accent 1.3ls

Lütfen Yorumlarınız Önemli:(( Lütfen Yorumlarınız Önemli:(( Lütfen Yorumlarınız Önemli:(( Lütfen Yorumlarınız Önemli:(( Lütfen Yorumlarınız Önemli:(( Lütfen Yorumlarınız Önemli:((

• fotoğraflar gözükmüyor hocam bir de hayat kadınlarının kullandığı araba derken neyi kastettiniz
  • HayrullahKNY kullanıcısına yanıt
    forumda yeniyim hocam nasıl olur bilmiyorum zaten suçu bana verdiler ama hile yapöıi gibi gözüküyorlar ima ettiğim o kızılayda o dediğim kişi kadın kafasına göre durdu bende çarptım aracın muyaneside yokmuş içkide işmiş olan bana oldu diğr araç kasokluymuş hasar tutarı 4 bin diyolar hasarlı olarak satabilirmiyim yaptıracak gücümde opeksizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: WihiteRoze

forumda yeniyim hocam nasıl olur bilmiyorum zaten suçu bana verdiler ama hile yapöıi gibi gözüküyorlar ima ettiğim o kızılayda o dediğim kişi kadın kafasına göre durdu bende çarptım aracın muyaneside yokmuş içkide işmiş olan bana oldu diğr araç kasokluymuş hasar tutarı 4 bin diyolar hasarlı olarak satabilirmiyim yaptıracak gücümde opeksizce

Geçmiş olsun fotoğraflar olmadan birşey diyemiyorum ki perte cıkar desem 4.000 diyorsun Bilir kişiler konuyaaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.