Şimdi Ara

DİGİTURK NEDEN PAHALI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben fazla tv izleyen biri değilim.Hafta sonları bir maçım birde history channel belgeseli izlemek için alıcaktım Lakin adamlar bana 79 Tl fatura çıkardı.Yuh be kardeşim bu kadarıda olmaz ki?

Sizin fatura ne kadar?

• Alacaksanız Mediamarkt'tan yıllık paket alın.

History Channel için almayın. Bir tek World Wars belgeseli var gerisi hikaye. Tutturmuşlar Kont'un Arabaları falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Alacaksanız Mediamarkt'tan yıllık paket alın.

History Channel için almayın. Bir tek World Wars belgeseli var gerisi hikaye. Tutturmuşlar Kont'un Arabaları falan.

mediamarktka bakayım bi.hocam bu adiler en az iki paket seçmek zorunludur diyorlar.bende mecburen seçiyorum yoksa çokta önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Where Are You

quote:

mediamarktka bakayım bi.hocam bu adiler en az iki paket seçmek zorunludur diyorlar.bende mecburen seçiyorum yoksa çokta önemli değil.

Hocam şu anda 549TL yıllık taahhütsüz Giriş+2Keyif+Şampiyonlar paketi+HD

http://forum.donanimhaber.com/m_79634265/mpage_7/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

Hocam şu anda 549TL yıllık taahhütsüz Giriş+2Keyif+Şampiyonlar paketi+HD

http://forum.donanimhaber.com/m_79634265/mpage_7/tm.htm

teşekkürediyorum hocam.

• quote:

Ben fazla tv izleyen biri değilim.Hafta sonları bir maçım birde history channel belgeseli izlemek için alıcaktım Lakin adamlar bana 79 Tl fatura çıkardı.Yuh be kardeşim bu kadarıda olmaz ki?

Sizin fatura ne kadar?

hocam belgesel merakın varsa kafadan teledünya derim donmalar mozaiklenmeler falan oluyor ama teledünya belgesel konusunda 1 numaradır
  • insanların başka alternatifleri olmadığı için pahalı tıpkı ttnet gibi soyguncu ..erefsizler
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    Lig TV'li yıllık paket var mı ?
  • Olması lazım hocam, yakınınızdaki Mediamarkt a uğrayın, ya da verdiğim linkten turancevik'e ulaşın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    hocam o kampanya bu sene yok,geçen yıldı
  • guven_35 G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben diyorum ki, yine de sorun kontrol edin, eelde kalmış paketler olabilir. Hatırlarsınız mart Nisan ayında 299 dan 2013 tarihli paketleri verdiler. Yaz aylarında 549 dan yeni paketleri verdiler. Hala olabilir. Şansınızı denemelisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.