Şimdi Ara

pioneer htp-071 - Hoparlör tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iyi günler hocam Ohm değeri aynıysa çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: homebass

iyi günler hocam Ohm değeri aynıysa çalışır
    hocam benim sistmein özelliklerinde 6 ohm yazıyor

aynı sekilde bu hoparlorun kule tipi olanında 6 ohm yazıyor

sanırım uyumlu sekılde calısır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçan Aşık -- 26 Ekim 2014; 16:28:37 >
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam verdiğin linkteki hoparlörleri kullanabilirsin sorun olmaz ama dikkat et adet fiyatı olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam verdiğin linkteki hoparlörleri kullanabilirsin sorun olmaz ama dikkat et adet fiyatı olmasın

tmm hocam arka 2 hoparlör ıcın öneriniz vasrmı ?bu sisteme uyumlu
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    hocam gene yamaha tercih edin derim örnek olarak nsp-8900 set olabilir
  • Hocam sistemden memnun musunuz?? Müziklerde, filmlerde, oyunlarda sesi nasıl??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam sistemden memnun musunuz?? Müziklerde, filmlerde, oyunlarda sesi nasıl??

memnunum hocam ben hem tv hemde madia player ile kullanıyorrum dts filmler olsuın odam da çok büyük değil tatmin edici diyebilriim
  • Subwooferı nasıl uydu hoparlörleri nasıl??

• quote:

Subwooferı nasıl uydu hoparlörleri nasıl??

subwoofer en iyilerinden zaten uydu hoparler standard hocam yalnız
    örnek veriyim , yüzüklerin efendisi bluray açtım geçen gün patlama sahneleri vs sağdan sola doğru sesin yayılmaları hissettiriyor yani beni tatmin etti ,

sesi genelde 40 ve 50 oranında açıyorum 100 üzerinden oda gürültülü oluyor baya.

ben 550 tl ye mediamarkt dan almıstım 6 ay önce su an fiatları ne bilmiyorum ama o paraya alınabilcek en iyisi diyebilirim su an 1000 - 1200 tl ye kadar zaten

amfi li sistem yok
  • sirkecide istanbul hifi var, orayi arayin, sahibinden comda uygun fiyatli setletde var onlarada bakin, bende de ayni sistem var bende degistirdim hoparlorleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende logitech z906 ila pioneer htp073 arasında kaldım ondan benim amacım müzik, film ve oyun için sistem arıyorum logitech z906 yı teknosada dinledim beni tatmin etti pioneer htp073 çü dinlemedim denk gelirse onuda dinlerim hangisi iyiyse onu alırım??

• quote:

Hocam bende logitech z906 ila pioneer htp073 arasında kaldım ondan benim amacım müzik, film ve oyun için sistem arıyorum logitech z906 yı teknosada dinledim beni tatmin etti pioneer htp073 çü dinlemedim denk gelirse onuda dinlerim hangisi iyiyse onu alırım??

z906 ugrasma htp073 her türlü tatmin eder seni bende senınle aynı amac ıcın kullanıyorum ,

ayrıca bu sıstemde hoparlarleri değiştirip büyütmen mumkun.
  • birinde gercek bir amfi var, digeri ise daha ziyade bilgisayar icin yapilmis baglanti secenekleri kisitli, pioneere 6-8 ohm 100 w ye kadar her hoparloru baglarsin adamlar aslinda sana amfi satiyorlar yaninda da giris seviyesi bir hop seti hediye ediyorlar. htp 073 yada 071 i al paran oldukca hoparlorleri degistirirsin

• bende 2 tane 8ohm 300watt kule Hoparlör var kullanmıyorumda belki pioneer htp073 alınca değerlendiririm daha sonra satıp başka hoparlör set alırım?? Valla kafam çok karışık logitech z906 ile pioneer htp073 arasında kaldım??

• alakasiz sistemler, logiteche kac cihaz bagliyabiliyorsunki ben su an 071 e 5 cihaz bagladim, tvnin sesinide amfiden aliyorum .logitech te bu mumkun olmazdi

• homebass H kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam hpt-071 ve 073 setin hoparlörleri aynı sadece avr si değişik ondaki fark olarak 073 de usb girişten müzik çalabiliyor
  • quote:

bende 2 tane 8ohm 300watt kule Hoparlör var kullanmıyorumda belki pioneer htp073 alınca değerlendiririm daha sonra satıp başka hoparlör set alırım?? Valla kafam çok karışık logitech z906 ile pioneer htp073 arasında kaldım??

Pioneer set daha mantıklı. Kuleler de hazırmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.