Şimdi Ara

IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bütün siyah iphonelarda olduğu kadar ufak tefek kulanım belirtileri mevcuttur. Yine de kozmetik olarak 10 üzerinden 7.5-8 alır diye düşünüyorum.
    Ekranda kırığı çiziği vs. yoktur, jelatindeki kabarmalar vs yanıltmasın.
    Yanında kutusu da mevcuttur.
    İkinci telefon olarak kullanılmıştır.
    Pasaport kayıtlı usa ürünüdür
    TAKAS KESİNLİKLE YOKTUR
     IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI IPHONE 5 ---FİYAT REVİZE EDİLDİ--- 2. TELEFON OLARAK KULLANILDI

FİYAT 870'YE REVİZE EDİLMİŞTİR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hot_sauce -- 10 Kasım 2014; 18:02:33 >

• hot_sauce kullanıcısına yanıt
    Takas yok tamam da, fiyat niye yok?
  • Unutmuşum pardon. 900 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıkta ÇİZİKSİZ diyosun ilan içeriğine girince resimlerde vuruklu cihaz resimleri görüyoruz.
  • Telefonda çizik yoktur. Gayet temizdir. Her siyah iphoneda olan kadar yfak tefek izler mevcuttur.
    Kusursuz cihaz arıyorsan sıfır bakacaksın arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

Telefonda çizik yoktur. Gayet temizdir. Her siyah iphoneda olan kadar yfak tefek izler mevcuttur.
    Kusursuz cihaz arıyorsan sıfır bakacaksın arkadaşım.

Kusursuz ilan aradığımı söylemedim..Başlıkta çiziksiz diyosan izlerde olmamalıdır.İyi satışlar size.
  • ONUR EVSEN kullanıcısına yanıt
    Sana da iyi aramalar.
    Öyle cihaz bulursan bana da haber verirsin

• ALLAHTAN ÇİZİKSİZMİŞ HE
  • İyi ki 1. telefon olarak kullanmamışsınız. Yoksa vay haline!
    Önemli olan başlıkta bulunan açıklama ile ilandaki açıklama. İkisi birbiri ile örtüşmüyor. O sebeple 'Bulursanız banada haber verin' demene gerek yok.
  • Aeon A kullanıcısına yanıt
    beyenmezsen almazsın eleman. zorla satmıyoruz.
  • Sen bu üslupla zaten zor satarsın. Beğenmedik demedik, pahallı demedik, satamazsın demedik. Başlıkta ÇİZİKSİZ yazmışsın hata var dedik. Ama ergen bir satıcı ile karşı karşıya olduğumuzu hesap edemedik. Kolay gelsin aslan parçası!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeon

Sen bu üslupla zaten zor satarsın. Beğenmedik demedik, pahallı demedik, satamazsın demedik. Başlıkta ÇİZİKSİZ yazmışsın hata var dedik. Ama ergen bir satıcı ile karşı karşıya olduğumuzu hesap edemedik. Kolay gelsin aslan parçası!

satılır veya satılmaz sanane genç?
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuNSTuR

pm

pmnizi yeni gördüm cevap yazdım dostum. hayırlısı olsun
  • FİYAT 870'YE REVİZE EDİLMİŞTİR
  • -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 10 Kasım 2014; 20:19:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.