Şimdi Ara

Citroen Bx 15 kullanıcıları (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
17
Favori
336.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SİFER ÇALIŞMALARIMI ŞU AN İŞLERİMİN YOĞUNLUĞU SEBEBİYLE YAPAMADIM...
    SİFERLERİ 60-70-80 TL CİVARINDA PİYASADA KOLAYLIKLA BULABİLİYORUZ...
    AMORTİSÖR ,POMPA ,BASINÇ KOLLEKTERÜ ÇALIŞMALARINDAN YÜZDE YÜZ OLUMLU SONUÇ ALDIM...
    POMPA İŞİNİ HATTA FAZLA ABARTTIM...
    SAYGILAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumuf

KARDEŞLER...
    SİFER ÇALIŞMALARIMI ŞU AN İŞLERİMİN YOĞUNLUĞU SEBEBİYLE YAPAMADIM...
    SİFERLERİ 60-70-80 TL CİVARINDA PİYASADA KOLAYLIKLA BULABİLİYORUZ...
    AMORTİSÖR ,POMPA ,BASINÇ KOLLEKTERÜ ÇALIŞMALARINDAN YÜZDE YÜZ OLUMLU SONUÇ ALDIM...
    POMPA İŞİNİ HATTA FAZLA ABARTTIM...
    SAYGILAR...

senin yerin nerde dostum cünkü AMORTİSÖR ,POMPA ,BASINÇ KOLLEKTERÜ sorunlarım var ve ayarların yapılması gerek.
  • arkadaslar benim arac lpg li arac calsrken 5 dk snra gaz yemyo.braz yuruyorm 20 25 m snra gaz yemiyo istop edyo neden olablr bide su sifere gaz basma olayni bi cozelm.azot gazi basilyo dimi
  • selam arkadaslar bana citroen zx direksiyon simidi lazım elinde olan varsa yada bulabileceğim bi parcacı varsa yazsın lutfen saygılarımla.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetpamir

bostancıda siferlere azot basan varmı. illa maslaka mı gitmek lazım .maslakta kim yapıyor azot kontrolunu..siferleri söküp götürsem sökerken problem olurmu nelere dikkat etmek lazım aydınlata arkadaş olursa sevinirim. arızasız kazasız yolculuklar hepinize

cevap yok mu?
  • yusuf usta pompa tamiri yaparmısın nekadara mal olur.ön amasörlerden iç kaçak varpompa sık devreye giriyor.arka pistonları kendim hallettim.tornada teflon yaptırdım.
  • slm arkadaslar bu gostergede aku isiginin altinda bi gostrge isgi yaniyo dalgali bisey
  • bu isik ne anlama gelyo bilen warmi
  • so ışık suyun kalmadıgı gösterir
  • SLM ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM BX 1.9 DİZEL DE PARTNER MOTORU MU VAR ? MESALA 98 MODEL BİR PARTNERLE MOTORU AYNIMI
  • ya bu isik yaniyo suyuda war.radyator hortumu koptu.yaptm sonrada ustaya gotrdum bakti bisey yok dedi.simdi calismadan once isik yaniyo calisinca sonuyo.bi sorun olurmu ki
  • tamam çalıştıgında söner sönmezse sorun olur
  • Arkadaslar marş motorum bozuldu.Şimdi ya tamir ettireceğim ki, bu biraz zor çünkü zaten tamir görmüştü daha önce. Diğe seçene almak tabi. Ama çıkma bulmak lazım sanırm fiyat bayaa iyi tutar.Ankara da önerisi olan varsa sevinirim.
  • Citroen kullanan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım. Ben de öğretmenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metearslan

Arkadaslar marş motorum bozuldu.Şimdi ya tamir ettireceğim ki, bu biraz zor çünkü zaten tamir görmüştü daha önce. Diğe seçene almak tabi. Ama çıkma bulmak lazım sanırm fiyat bayaa iyi tutar.Ankara da önerisi olan varsa sevinirim.

reno brodveyin marşı aynı bak ikinci el al kullan
  • Arkadaşlar bx 15 imi parça olarak satıyorum herparçası faal ve temiz durumdadır ilgilenen arkadaşlar 0506 778 83 98 den bana ulaşabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: armansezgin

Arkadaşlar bx 15 imi parça olarak satıyorum herparçası faal ve temiz durumdadır ilgilenen arkadaşlar 0506 778 83 98 den bana ulaşabilirler

siferleri sağlam mı? sağlam ve gazı dolu ise kaç tl tek fiyatı?
  • dostum araçta herşey faal durumda ama bx 15 aracının bazı parça isimlerini bilemiyorum sifer dediğin şeyi anlayamadım telefondan ulaşabilirsin
  • sifer dediğim şey hani arabada kalkmayı sağlayan içine hava basılan önde ve arkada bulunan parça
  • amortisör kulelerindeki yeşil toplardan bahsediyosan tek olarak 90 tl araç inip kalkıyordu gazı doludur sanırım
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.