Şimdi Ara

Citroen Bx 15 kullanıcıları (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
17
Favori
336.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değerli arkadaşlar bilgi verilir ve alınır alınan bilgi doğru ise uygulanır eğer doğru değilse görüş alınır ve paylaşılır
    bilgi kaynağından gelirse sonuca ulaşılır yoksa deneme yanılma yöntemiyle bu iş çok daha uzun sürer ben bunu demek istiyorum
    birçok arkadaşımız doğru bilgi vermesine rağmen hala sonuç alamayan arkadaşlarımız geriye dönük sayfaları incelediklerinde aradığı bilgileri bulacaklarına eminim
  • değerli arkadaşlar bilgi verilir ve alınır alınan bilgi doğru ise uygulanır eğer doğru değilse görüş alınır ve paylaşılır
    bilgi kaynağından gelirse sonuca ulaşılır yoksa deneme yanılma yöntemiyle bu iş çok daha uzun sürer ben bunu demek istiyorum
    birçok arkadaşımız doğru bilgi vermesine rağmen hala sonuç alamayan arkadaşlarımız geriye dönük sayfaları incelediklerinde aradığı bilgileri bulacaklarına eminim
  • ZNGN61 yeni isim olarak 888153818 ile yeniden üye oldum. Herkese iyi günler. Miraç kandiliniz mübarek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 888153818

ZNGN61 yeni isim olarak 888153818 ile yeniden üye oldum. Herkese iyi günler. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

sağolun tüm islam aleminin kandili mübarek olsun

neden yeniden üyelik icap etti eski nikini neden kullanmıyorsun
  • ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA,
    bende bir haftadır bx kullanıcıysım.formu bayağı bir okudum kendim ankaradayım.bugün şaşmaz başkent sanayi sitesine aracımı götürdüm.eksiklerini yaptırmak amaçlı.oto saygın isimli bir servise girdim.ön balatalar bitmiş 40 tl değişti.aracın lhm pompasından 2 sn yede bir cırt cırt ses veriyordu sordum ustaya.usta aracın ön tarafına yüklenip biraz esnetti.dediki merkez siferin bozuk.çıkması 50 tl dedi(yenisi şu an elinde yokmuş).dedim değiştir.ve araçtakı cırt cırt sesi kesildi ve şu anda 20-40 sn arası cırt sesi veriyor ve eskisi kadar da gürültülü vermiyor.80+80=160 tl arka siferlerde bozukmuş değişti(yeni takıldı)şu an araç uçan halı:)ayrıca lhm pahalı dedi 10 numara yağ kullan dedi.parça durumunu sordum nasıl diye .şu günlerde sıkıntı yokmuş fakat geçmiş günlerde bi ara yaşanmış.ilerdeki günlerde tekrar gideceğim sorusu olan arkadaş olursa parça veya başka birşey yardımcı olmaya çalışırım.forma emek veren üstadlara selam edrim..

• ZNGN 61 Merhaba. Bir anda erişimim kesildi. ZNGN61 ile yeni şifrem geldi yine giremedim. Sonunda güç bela yeni kullanıcı adı ile ancak girebildim. Allah'a emnet olun.
  • selamlar bx çi arkadaşlar bu yaptıklarınızın ne kadar iyi bişey olduğunu biliyormusunuz HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN iyiki bu siteyi bulmuşum yolsa halim haraptı sayın<<<<<<<<< ASBAŞKANIM<<<<<< benım bx iz önler en yüksekte asılı kaldı kazık gibi arkalar normal çalışıyor bilginiz varmı bu konuda
  • iyi günler arkadaslar cıtroen bx araçların bütün parçaları mevcuttur
    ieletişim için

tel 0506 367 58 18

msn: fatyyy@msn.com

yarı fiyatına verilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alialtınbaş

selamlar bx çi arkadaşlar bu yaptıklarınızın ne kadar iyi bişey olduğunu biliyormusunuz HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN iyiki bu siteyi bulmuşum yolsa halim haraptı sayın<<<<<<<<< ASBAŞKANIM<<<<<< benım bx iz önler en yüksekte asılı kaldı kazık gibi arkalar normal çalışıyor bilginiz varmı bu konuda

değerli kardeşim içerde yükseklik ayarı bulunan kolu park konumuna getir eğer düzelmezse ön amartisörleri kumanda eden düzenleyicinin bağlantısı gevşemis veya sıkışmış olabilir araç kanalda veya lifteyken konturol et mutlaka arızayı göreceksin eğer kendin becerebilirsen yap yoksa fazla kurcalamadan anlayan birine göster hangi semttesin bilmiyorum ama mutlaka sana yakın bi bxçi vardır ona ulaşmaya çalış veya biz ulştıralım sen yerini belirt

• başkan ben bostancıdayım kimi tavsiye edersin kaldırımda bakrım sıkışmış gibi bir hali var ama bi ustaya bağlansam iyi olur bence <<SAYGILAR>>
  • arkadaşlar merhaba bende 12 yıllık bx kullanıcısıyım bende bx 19 trs benzin lpgli piyasa olarak fiyat bilgisi verebilirmisiniz satmayı düşünüyorum birde bx 15 tge aldım yedek parça olarak parçaladım ihtiyacı olan arkadaşlar arasın yardımcı olurum ön ve arka sifer kuleleri arka dingil silindir kapağı blok 5 kapı motor yağ pompası suspansiyon yağ pompası torpido ön ve arka fren merkezleri şarz ve marş dinamosu karbüratör krank eksantirik mili piston kolları direksiyon kutusu gaz fren debriyaj pedalları elimde mevcut 05462829456
  • arkadaşlar tekrar merhaba bana bx arka fren diskleri lazım elinde olan varmı muayeneden disk ince diye geçmedi şimdiden ilginize teşekkürler
    benim bx 19 trs satlık ama piyasasını bilmiyorum aynısınada hiç rastlamadım bx 19 var ama trs değil dizeli var bendeki benzinli
  • dağıttığın arabanındamı disleri bozuk onların yenileri var aksarayda çokda pahalı değil yanlış hatırlamıyorsam 80 lira filan
  • selamlar arkadaşlar benim frenler basıp bıraktığım zaman nesela hafif rampa olan biryerde basıp bıraktığım zaman tam bırakmıyor çaresini bilen varmı
  • fren pedalın oringleri bozulmuş herhalde yağ transferi devam ediyor demekki onun için firen basılı kalıyor
  • benimde olmustu fren merkezini degiştirdim oldu
  • Bütün bx sevdalılarına merhabaüç yıldır bende bx kullanıyorum ve Allah ömür verdiği sürecede vazgeçecek gibi değilim yıllarca malibu clasiğe bindim imkansızlıklardan dolayı restorasyonunu yaptıramadım yarım kaldı şu anda akhisar belediyesinin hurdalığına atıldı o arabadaki konfor ve emniyeti belkide fazlasını bx te buldum devamlı işim gereği uzun yola çıkıyorum ve son model pahalı araçların hız kestiği virajlı yollarda yanlarından süzülerek geçmenin verdiği keyif bambaşka bir duygu arada bir altına yatıyorum şimdide ön amortisörler sertleşti forumda bilgilerini aldığım arkadaşlar sayesinde onunda çaresini öğrendim kısmetse pazar günü yükseklik ayarına bakacağım inşallah düzelir hepinize bildiklerinizi paylaştığınız için teşekkürler .
  • sağolasın asbaşkan boş bi zamanımda maslaktaki ustaya bi bağlanmam lazım gün olmuyoki bi problem çıkmasın
  • bu araçların güzel yanı ustasının az olduğundan dolayı herkes kendi çapında yapıyor olması tabi buda insana ayrı bir haz veriyor insanlar yapılan işi görünce mutlu oluyorlar tabi yapamadığı zaman sinir oluyorlar ama o ayrı genellikle %100 onarılmazsa bile işini görecek kadar yapabiliyor insanlar

• selam musicburger kardeşim şu bülent ustayla.ve maslaktaki ustayla nasıl kontak kurabiliriz bilgileri sende mevcutsa iletirmisin zahmet olmazsa. karşıya geçtiğim zaman seni rahatsız edebilirmiyim 500 evlerde akrabam var ona geldiğim zaman
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.