Şimdi Ara

FM15 Wonderkidler ve gelecek vaadeden oyuncular konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
6.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 26 Ekim 2014; 14:26:39 >

• İlki benden olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

İlki benden olsun

NAyır, Olamaz Hocam bu adam artık Djurgarden'de değil mi ? Birde Simon Tibbling'e bakar mısınız?

• Enes'i kapıyomuş hemen büyük takımlar.
  • Burada detaylı bir çalışma var. Wonderkid severler inceleyebilir :http://www.fmscout.com/a-football-manager-2015-wonderkids.html

Not: fm 15 data editör çıkınca asıl listeyi ben hazırlayacağım.
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Hocam sonunda ozellik analizini kullanan birine rastladim.Uzun zamandan beri ona alistigim icin normal ozellikleri idrak etmekte sıkınti yasayabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Baktım oyuncu görünüyor normalde ama sonuç bulamıyor. Betadan dolayı sanırım
  • Freedom` kullanıcısına yanıt
    Özellik ekranı da benim için çok önem taşıyor
  • oyundaki tüm genç yeteneklerin olduğu wonderkid listesi yayımlanmış.

fakat şöyle bir durum var, listedeki tüm oyuncuları görebilmek için oyuncuların olduğu ülkelerin veritabanlarını da yüklemek gerekiyor. denedim şahsen ve bazı oyuncular ancak böyle görünüyor.

kısacası siz siz olun, oyun kurarken brezilya ve arjantin liglerinin veritabanlarını da yükletin oyuna.

http://superkarga.com/football-manager-2015-wonderkid-listesi/
  • Tielmans'ı zorlicam inşallah alırım
  • Laurentiu Branescu'yu çok merak ediyorum. FM 13'ten beri takip ederim. Fm 13'te 30 yaşlarında iken Fenerbahçe almıştı profilini gördükten sonra kendime çok kızmıştım nasıl fark edemedim böyle bir kaleciyi diye. Sanırım Juve'den başka bir takıma kiralanmış. Kiralanmış olması kötü oldu benim adıma.
  • Güzel konu,bol bol paylaşım yaparız buldukça.Enes konusunda haklısınız.Galatasaray açtım Enesi Psg aldı.
  • Porto'nun dünya futboluna yeni hediyelerinden Ruben Neves. İlerlediğim için 18 yaşına geldi ama oyun başında 16-17 yaşlarında. Mental özellikleri ile dikkat çeken bir oyuncu. PA'sı kaç belki görmek istemeyen olur diye söylemeyeceğim ama yeni Sergio Busquets veya Schweinsteiger olmaması için bir sebep yok gibi :)

Şahsi düşüncem: 16-17 yaşında bir çocukta bu kadar mental varken aklını kullanıp futbolcu değil uzay mühendisi filan olmasını beklerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: mumutheking

oyundaki tüm genç yeteneklerin olduğu wonderkid listesi yayımlanmış.

fakat şöyle bir durum var, listedeki tüm oyuncuları görebilmek için oyuncuların olduğu ülkelerin veritabanlarını da yüklemek gerekiyor. denedim şahsen ve bazı oyuncular ancak böyle görünüyor.

kısacası siz siz olun, oyun kurarken brezilya ve arjantin liglerinin veritabanlarını da yükletin oyuna.

http://superkarga.com/football-manager-2015-wonderkid-listesi/

O kadar sacma bir liste.ki muhammed demirci varken oguzhan ve kerim frei yok

• Bu wonderkid listesini kısaliste olarak oyuna nasıl entegre edebiliriz?sanırım .slf uzantılı oluyordu o dosyalar öyle oldu mu tek tek arama yapmadan takip listesi oluşturuluyor oyunda..
  • Fmscout.com linkinde slf türü var, oradan çoğu doğru.

Bizzat test ettiklerim:

1-) Pavel Savitsky AML

2-) Humam Tariq AMLC

3-) Daniel Rotariu AMRLC

Ayrıca genie scout sağolsun info alıyoruz

Türk olarak da herkes bilir ama "Enes, Emre Can, Levin Öztunalı, Salih Uçan"

GSli arkadaşlar, Bruma cacık, arada iyi oynar, satın bu yazdıklarımı alın
  • Humam Tariq

Bu sene ki bütün FM15 konularını ben açıcaktım sana kaptırdı iyi mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kandorfeyta -- 5 Kasım 2014; 20:27:45 >

• Sparta prag ve steaua bükreşteki yetenekler halen aynımı ? tek tek yazdırmayın 14 oynayan biliyor kimlerden bahsettigimi :)
  • Vélez'den Lucas romero (oyunun en iyi orta sahalarından biri oluyor) ve kanat olarak Agustin allione kesinlikle tavsiye ederim

• kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    15 milyon istiyorlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.