Şimdi Ara

KOMBİ YENİ VE BASINÇ SÜREKLİ DÜŞÜYOR...ACİLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR. KOMBİYİ DÜN TAKTIRDIM.MONTAJI YAPILDI AMA MONTAJI YAPANLAR KOMBİ ÇALILIYORMU DİYE HİÇ DENEMEDEN GİTTİLER ( BEN EVDE YOKTUM ANNEMDE ANLAMAMIŞ YOKSA BIRAKMAZDIM ONLARI ) NEYSE EVE GELDİM KOMBİYİ KENDİM AÇTIM . SONUÇTA DAHA ÖNCE KOMBİ KULLANIYORDUM. KOMBİNİN İKİ SU VANASI VE BİRDE DOĞALGAZ VANASI VAR AÇTIM. BASINÇ ÇOK DÜŞÜKTÜ BENDE ALTINDAKİ KÜÇÜK VANADAN SU VERDİM VE BASINCI UYGUN SEVİYEYE GETİRDİM. FAKAT BASINCI BİR TÜRLÜ SABİT TUTAMADIM SÜREKLİ DÜŞÜYOR? KÜÇÜK VANAYI KAPATIYORUM VE ANINDA BASINÇ DÜŞMEYE BAŞLIYOR. BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIMCI OLABİLECEK KİMSE VARMI?? SEBEP NE OLABİLİR

• yardımcı olacak kimse yokmu? ne yapmam gerek tesisatta kaçakmı var yoksa kombinin montajımı yanlış yapılmış yada başka bişimi?? basınç 2 dk da sıfır oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan861

yardımcı olacak kimse yokmu? ne yapmam gerek tesisatta kaçakmı var yoksa kombinin montajımı yanlış yapılmış yada başka bişimi?? basınç 2 dk da sıfır oluyor

tesisatta hava veya kaçak var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

quote:

yardımcı olacak kimse yokmu? ne yapmam gerek tesisatta kaçakmı var yoksa kombinin montajımı yanlış yapılmış yada başka bişimi?? basınç 2 dk da sıfır oluyor

kombiustası kardeşim yani sence kombide bir sorun yokmu? montajı doğrumu çünkü daha ilk defa çalıştırdık? su kombide 2 dk bile kalmıyor basınç hemen sıfıra düşüyüor. tesisatta kaçak varsa bu kadar çabul düşermi?? bana yardımcı olursan minnettar olurum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

quote:

kombiustası kardeşim yani sence kombide bir sorun yokmu? montajı doğrumu çünkü daha ilk defa çalıştırdık? su kombide 2 dk bile kalmıyor basınç hemen sıfıra düşüyüor. tesisatta kaçak varsa bu kadar çabul düşermi?? bana yardımcı olursan minnettar olurum

ilk su soldurma işleminde radyatörlerdeki havayı elinle boşaltman lazım hava yoksa sistemde kaçak var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.