Şimdi Ara

Arkadaşlar telefon alacağım. Bi yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abiler maksimum 600 tl bütçeyle en iyi hangi telefonu alabilirim acaba ?

• Asus zenfonelere bakın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abicim zenfone bütçemi aşıyor biraz. zenfone 4 pek hoşuma gitmedi kamerasında flaş olmadığı için. tabi diğerleri bütçemi aşıyor biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceran3396

abicim zenfone bütçemi aşıyor biraz. zenfone 4 pek hoşuma gitmedi kamerasında flaş olmadığı için. tabi diğerleri bütçemi aşıyor biraz

Motorola Moto Glerde iyi cihazlar hocam Moto glere bakın

• abim ben discovery 2 mini için biraz heveslenmiştim. hem aralarında 150 tl fiyat farkı var. hani benim bütçeme göre daha alınabilir telefon yani.
  • quote:

abim ben discovery 2 mini için biraz heveslenmiştim. hem aralarında 150 tl fiyat farkı var. hani benim bütçeme göre daha alınabilir telefon yani.

Moto g alın bence hem f\p cihazı hem Anroid L 5.0da alacak kesin olarak uzun sure idare eder sizi

• doğrusu banada öyle geliyor. GM den çok şikayet eden var. moto g daha sorunsuz galiba
  • quote:

doğrusu banada öyle geliyor. GM den çok şikayet eden var. moto g daha sorunsuz galiba

Hocam gmde kasa açığı falan oluyormuş duyduğuma göre ve garantisi rezilmiş gmnin

• evet bende çok okudum internette. Moto G için para biriktirmeliyim o zaman
  • quote:

evet bende çok okudum internette. Moto G için para biriktirmeliyim o zaman

Ozaman şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

abim ben discovery 2 mini için biraz heveslenmiştim. hem aralarında 150 tl fiyat farkı var. hani benim bütçeme göre daha alınabilir telefon yani.

Moto g ye bak,discovery falan bulasma sakin.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim son kararım moto g. ama bahsettiğim gibi bütçe maksimum 600 tl. hemen alabileceğim bi telefon olsa iyi olurdu ama moto g için para biriktirmem lazım
  • quote:

eyvallah kardeşim son kararım moto g. ama bahsettiğim gibi bütçe maksimum 600 tl. hemen alabileceğim bi telefon olsa iyi olurdu ama moto g için para biriktirmem lazım

a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-40981555-9 -- 26 Ekim 2014; 16:16:58 >
  • Moto g

• O fiyata moto g dahi alma. Lumia 525 al. 400 tl sıfırı.

Moto g de hafıza kartı desteği ve değiştirilebilir batarya yok. O fiyata alacağın androidler 5 para etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wi Fi

O fiyata moto g dahi alma. Lumia 525 al. 400 tl sıfırı.

Moto g de hafıza kartı desteği ve değiştirilebilir batarya yok. O fiyata alacağın androidler 5 para etmez.

açıkçası windows phone çok düşünmüyorum. android tablet vs. kullandığımdan daha yakın geliyor android
  • Moto g alın bence arayüz olarak zenfone lardan ve discovery den iyidir saf android var güncelleme garantisi android lolipop u alacak Moto g iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Moto g alın bence arayüz olarak zenfone lardan ve discovery den iyidir saf android var güncelleme garantisi android lolipop u alacak Moto g iyidir

bende moto g olarak kararımı verdim kardeşim. moto g alıcam ama önce para biriktireceğim
  • quote:

quote:

Moto g alın bence arayüz olarak zenfone lardan ve discovery den iyidir saf android var güncelleme garantisi android lolipop u alacak Moto g iyidir

bende moto g olarak kararımı verdim kardeşim. moto g alıcam ama önce para biriktireceğim

Para biriktirdikten sonra tekrar forum ahalisine danış telefon Fiyatları düşer çok uygun fiyatlı iyi telefonlar ülkemize gelebilir piyasa çabuk değişiyor ama şu an için 600 liraya en iyisi tartışması Moto g

• quote:

quote:

quote:

Para biriktirdikten sonra tekrar forum ahalisine danış telefon Fiyatları düşer çok uygun fiyatlı iyi telefonlar ülkemize gelebilir piyasa çabuk değişiyor ama şu an için 600 liraya en iyisi tartışması Moto g

aslında ucuz olsa xiaomi meizu oneplus gibi markalarda tercih edebilirim. güzel telefon yapıyor adamlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.