Şimdi Ara

Note 10.1 2014 Edition USB Aygıt Tanınmadı Problemi (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar root işleminden sonra cihaz kesinlikle bilgisayara bağlanmıyor.ne yaptımsa düzelmedi.odin kullanamıyorum.yazılım atamıyorum.bootloader değiştirme şansım yok.bootloaderi bilgisayara bağlamadan değişme şansım varmı.? ne yaptımsa olmadı.pili sıfırladım.ozaman da olmadı.şarj ederkende çarpı işareti çıkıyor.tam komple pili bitirince ozaman güzel şarj ediyor.ama arada tam bitirmeden şarj almıyor... yazılım hydronium

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorckaArtvin -- 5 Kasım 2014; 0:06:14 >

• bu konularda ne yazıkki tam deneme yapan arkadaş sayısı çok az... Modile Odin diye bir program var.bu note 10.1 2014 edition la uyumlu değil.böyle bir program lazım.bootloader atabileceğim.
  • Microsd karta orijinal yazılımı atıp twrp arayüzünden yüklemeyi deneyin , hydronium u da komple silin. Bende de sorun çıkmaya başladı orj yazılıma geri döndüm. Custom rom lar sağlıklı çalışmıyorlar maalesef.
  • BARKU kardeşim ömrümden en az 3-4 yıl almıştır bu tablet ama denemediğim yöntem kalmadı.fakat sorunu çözdüm.ilk oalrak amacım twrp 2.8.0.0 dan 2.6.3.3 olan önerilen img ye geçmekti.bunu yapmak için odin gerekiyordu fakat benim tablet usb sorunu verdiği için odini kullanamadım bu durumda.gittim google play dan Flashify diye bir program var.onunla diğer cwm boot loader atıp sonradan cihazın pilini komple bitirip cihazı açarak odini görmesini sağladım ve sonra twrp 2.6.3.3 yüklemeyi başardım.sonrada hydronium tekrar yükledim ve şuan için şarj oluyor bir problem kalmadı gibi.fakat bir daha sorun yaşarsam direk orjinal yazılıma geçeceğim.sıkıntı çıkarsa.yalnız bayağı problem oluyor fakat uğraştıkça tüm sorunlar çözülüyor.Tüm arkadaşlarımın dikkatin FLASHIFY programı da çok yarıyor bir kenarda not olarak tutun.yani telefonun bilgisayara bağlanmadığı durumlarda hayat kurtarıyor...

• Arkadaşlar bu kadar 100 lerce yazılım ile uğraştım fakat sorun okadar basit birşeydenmişki kafayı yedim.denedim ve sorundan kurtuldum.usb aygıt tanınmadı ve şarj olmama sorunu yaşıyordum.sorunu rootlama olayına bağladım ama değilmiş.USB KABLO nun iki ucunu ve tabletin girişini yağsız kontak sprey sıkıp temizledim.ve tüm sorun ortadan kalktı.hiç kir görünmüyordu.ama üzerindeki statik yağ tabakası buna izin vermiyordu.neler yaptım bu aptalca durum için.ve sonunda kurtuldum.arkadaşlar muhakkak deneyin.sorun yaşayan benim gibi yapsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.